آخرین: آفریقا موارد پیش افتادن از 800,000 افزایش در کنیا

دهلی نو — هند آغاز شد و اولین آزمایش های انسانی از یک رمان coronavirus واکسن نامزد به عنوان جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور ثبت نزدیک به 49,000 موارد جدید.

این عفونت های اضافی به هند در مجموع به بیش از 1.3 میلیون در روز شنبه با موج دیده می شود در یک چهارم از کشور 36 متحده و اتحادیه سرزمین.

هند شمارش 31,358 مرگ و میر از جمله 757 در 24 ساعت گذشته. این گزارش بسیار پایین تر مرگ و میر از جهان دو کشور بدترین ضربه ایالات متحده و برزیل است. دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد که ایالات متحده بیش از 4.1 میلیون نفر در حالی که برزیل یک caseload نزدیک به 2.3 میلیون نفر است.

هند موسسه علوم پزشکی برتر آموزش بیمارستان در پایتخت دهلی نو می گوید آن است که تجویز اولین دوز از یک محاکمه COVID-19 واکسن در روز جمعه.

نامزد واکسن Covaxin است که در میان نزدیک به دو ده است که در آزمایش های انسانی در سراسر جهان است. AIIMS در میان 12 سایت انتخاب ، که توسط شورای تحقیقات پزشکی برای انجام دو مرحله ای تصادفی دو سو کور کنترل شده با پلاسبو بالینی از Covaxin.

کشور در حال ساخت غول شرط مختلف واکسن داوطلبان ورود به خرید موافقت نامه با شرکت های دارویی برای تحویل در صورتی که تنظیم کننده های خیال دوز بی خطر و موثر است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— کره جنوبی گزارش مورد سنبله آمریکا تشدید کنترل

— اضافی بیکاری کمک منقضی می شود به عنوان ویروس تهدید جدید متحده

— ما شکایت بیش از اخراج کودکان مهاجر بازداشت شده در هتل

— در یک صومعه در نزدیکی دیترویت, 13 راهبه فوت کرده اند از COVID-19. تلفات است هفت در یک مرکز Maryknoll خواهر در نیویورک و شش در ویسکانسین صومعه که در خدمت راهبه با محو خاطرات.

— انگلستان قوانین جدید در ماسک ماندگاری اثر در زمان جمعه با چهره-پوشش های مورد نیاز برای ورود بانک ها, فروشگاه ها و مغازه های مواد غذایی. امتناع از پیروی از قانون می تواند منجر به جریمه های سنگین. رومانی گزارش کرده است یک رکورد روزانه عفونت به عنوان تعداد کمی از مردم پوشیدن ماسک; فرانسه است که نیاز به آزمون برای مسافران از ایالات متحده آمریکا و 15 کشور دیگر.

— دوره نقاهت بعد از حتی خفیف coronavirus عفونت می تواند حداقل دو تا سه هفته. که با توجه به جدید ایالات متحده در تحقیقات منتشر شده در روز جمعه. آن را یافت که حتی در میان بزرگسالان جوان 1 در 5 تا به حال طولانی علائم. سرفه و خستگی و بدن درد در میان رایج ترین و مداوم علائم.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

هانوی ویتنام — ویتنام گزارش شده اولین محلی مورد COVID-19 در بیش از سه ماه.

57 سال از مرکزی شهرستان دانانگ در بیمارستان بستری شد روز پنج شنبه با یک تب و ديسترس تنفسی. وزارت بهداشت می گوید وضعیت او بدتر شده و او را در یک ونتیلاتور.

سلامت کارگران نشده اند قادر به ردیابی منبع خود را برای عفونت است. برای بیش از یک ماه او سفر خود را در خارج از شهر که در آن هیچ مورد COVID-19 گزارش شده از آوریل.

دانانگ مقامات شهرستان باید جدا بیمارستان او بازدید کرده بود و کسانی که تا به حال شده است در تماس با مرد در هفته گذشته است. اعضای خانواده خود را و بیش از 100 نفر دیگر باید در ابتدا آزمایش منفی برای coronavirus.

اخبار محلی عفونت پس از بسیاری فعالیت کرده بود از سر گرفت در اواسط ماه مارس باعث شد بسیاری به لغو و یا قبل از موعد مقرر پایان تعطیلات خود را در دانانگ یکی از ویتنام محبوب ترین مقصد ساحل.

ویتنام گزارش شده 416 مورد تأیید و هیچ مرگ و میر.

___

استرالیا — پنج بیشتر ساکنان ویکتوریا درگذشت از COVID-19 به عنوان دولت استرالیا ثبت 357 موارد جدید در 24 ساعت گذشته.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews حاضر به رد کردن محدودیت بیشتر اما گفت: شنبه اجباری پوشیدن ماسک بود که استراتژی فعلی برای جلوگیری از گسترش.

اندروز می گوید: “اگر آنها فرسوده توسط همه ما ممکن است نیاز به رفتن بیشتر است. ما نمی توانیم رد کردن رفتن بیشتر با تغییر حکومت اما این یک بازی بزرگ changer.”

وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 4 ، 000 فعال موارد در دولت و از آن 313 در حال کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مرگ را ویکتوریا دولت تلفات به 61 و ملی رقم به 145. ویکتوریا ثبت 300 مورد جدید در روز جمعه از 403 در روز پنج شنبه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 113 به تازگی تایید موارد COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته — اول آن روزانه پرش به بالای 100 در نزدیک به چهار ماه.

اما افزایش انتظار می رود که مقامات بهداشتی پیش بینی کرده بود موقت سنبله رانده شده توسط وارداتی عفونت در میان محموله کشتی خدمه و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساخت و ساز پرواز از ویروس زده عراق است.

ارقام منتشر شد شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی caseload به 14,092 از جمله 298 مرگ و میر.

آژانس می گوید 86 از موارد جدید مربوط به ورود بین المللی, در حالی که دیگر 27 محلی درگیر انتقال. آن را می گوید وارداتی موارد شامل 36 کارگران کره جنوبی که در بازگشت از عراق و 32 خدمه یک روسیه “بدون اجازه” کشتی لنگر انداخت در جنوب بندر بوسان.

___

NEW ORLEANS — نیواورلئان’ شهردار بستن این شهر بارها به دلیل افزایش coronavirus اعداد و نیز نهی از رستوران ها به فروش مشروبات الکلی برای رفتن.

شهردار LaToya Cantrell روز جمعه گفت که برخی از خطوط از مردم در حال انتظار برای خرید نوشیدنی های خیلی طولانی شد “در یک گردهمایی در خود و بدون ماسک-پوشیدن و مانند آن.”

Cantrell می گوید این شهر دیدن روزانه را افزایش می دهد در تایید coronavirus موارد مورد دو آن آستانه 50 روز برای آرامش بیشتر قوانین. حکومت را در برابر کردن فروش مشروبات الکلی اثر طول می کشد در ساعت 6 صبح روز شنبه.

شهردار دستور آمد به عنوان لوئیزیانا وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 2000 جدید تایید coronavirus موارد در مجموع 103,734. نیواورلئان’ مجموع افزایش 103 به 9,752.

___

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی, فرماندار تنظیم است محدودیت های جدید در کافه ها و گردهمایی های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در میان گروهی که او را توصیف به عنوان “جوان و بی دقتی مردمی است.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در روز جمعه گفت که عفونت کروناویروس در حال افزایش است به طور پیوسته در مردم در 20s خود را که مسئول بودن تحت مقررات جاری است.

کافه ها و رستوران ها در دولت شده اند قادر به باز کردن اگر آنها با استفاده از تنها 50 درصد از ظرفیت خود را. بر اساس قوانین جدید آنها نیز باید نیاز دارند که مشتریان نشسته به منظور الکل و الکل فروش به پایان خواهد رسید و در 11 p. m.

فرماندار می گوید که “ما بارها باید بیشتر شبیه رستوران و کمتر مانند اوباش COVID-19 گسترش یافته است.”

___

INDIANAPOLIS — ایندیاناپولیس ارکستر سمفونیک را لغو کرده است آن 2020-21 داخلی فصل با توجه به شیوع کروناویروس و “پیش بینی نشده فشارهای اقتصادی.”

ارکستر مدیریت و ارکستر کمیته است که نشان دهنده نوازندگان منتشر شد بیانیه مشترک اعلام لغو.

آن را می گوید مدیریت و نوازندگان است “متعهد به همکاری کاوش راه های خلاق به ادامه ارتباط با ما کاربران و بازگشت به انجام اگر شرایط اجازه دهد.”

این بیانیه نمی استادانه درست شده در “پیش بینی نشده فشارهای اقتصادی.”

___

قاهره — یک انسانی گروه می گوید: 97 پزشکی کارگران در یمن کشته شده اند از coronavirus اول قابل برآورد به یک نگاه اجمالی به این بیماری همه گیر را تاثیر بر ویران بخش بهداشت و درمان در کشور جنگ زده.

این گزارش توسط MedGlobal elies در حساب از یمن پزشکان ردیابی مرگ و میر ناشی از همکاران برای ارزیابی تلفات ویروس. 97 مرده شامل کارشناسان بیماری های عفونی, پزشکی, مدیران ماماها و داروسازان.

حتی قبل از همه گیر یمن تا به حال فقط 10 پزشکان برای هر 10000 نفر است. این کشور در نظام سلامت است در قتلگاه پس از پنج سال جنگ که باعث بدترین بحران انسانی. نیمی از تجهیزات پزشکی خود را در حال ناکارآمد است.

ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت گزارش کرده است 1,674 تایید coronavirus عفونت و 469 مرگ و میر.

___

هونولولو — اولین طوفان به تهدید ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه چالش های جدید برای هاوایی, حتی اگر مقامات وجود دارد طولانی عادت کرده اند به طوفان گرمسیری.

هواشناسان می گویند طوفان داگلاس باید تضعیف زمان آن بازدید هاوایی با قوی وزش باد و بارش باران های سنگین و خطرناک گشت و گذار آغاز در روز یکشنبه ،

اما هونولولو مقامات نیاز به آماده سازی اضافی پناهگاه فضا بنابراین مردم می توانند با حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است.

Evacuees در هونولولو پناهگاه نیز خود را در دماهای گرفته شده است. کسانی که با درجه حرارت بالا و یا با یک سفر و یا قرار گرفتن در معرض تاریخچه یا خواهد جدا شده که در آن پناه گرفته یا به سایت های مختلف.

مقامات در حال یادآوری به مردم برای مطمئن شوید که آنها ماسک و دست عفونی در اورژانس عرضه کیت.

___

پرتلند سنگ. — مقامات بهداشتی در اورگن می گویند نه بیشتر که مردم از COVID-19 — بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز در دولت از همه گیری آغاز شد.

اورگان اقتدار بهداشت روز جمعه گفت که به تازگی ثبت شده مرگ و میر بالا بردن دولت تلفات برای این بیماری همه گیر به 282.

این مقام همچنین گفت وجود دارد 396 جدید تایید و یا موارد مشکوک از COVID-19 آوردن اورگان در مورد مجموع به بیش از 16,100.

اورگان دولتی کیت براون گسترش چهره-پوشش دستور برای هر کسی که 5 سال یا مسن تر به اثر رفت جمعه.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا دادستان متهم اند که دو برادر در یک اتهام حمله به هدف ماموران امنیتی در جریان یک نزاع و جدال در ماه مه پس از آنها حاضر به پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لس آنجلس دادستان شهرستان در روز جمعه گفت که فیلیپ و Paul Hamilton حاضر به پوشیدن ماسک در هدف ذخیره در وان Nuys شود و شروع به غوغا به عنوان آنها در حال همراهی کردن. یکی از ماموران امنیتی دچار یک بازوی شکسته.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر برادران وکیل مدافع که می تواند از طرف آنها صحبت می کنند.

لس آنجلس مورد نیاز پوشش صورت از آوریل 10.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de