رقابت معترضان همگرا در Breonna تیلور زادگاه

LOUISVILLE, Ky. (AP) — صدها نفر از افراد مسلح که عمدتا سیاه فعالان خواستار عدالت برای Breonna تیلور در طول تظاهرات روز شنبه در کنتاکی زادگاه کشید که ضد معترضان از یک گروه شبه نظامی.

پلیس بسته شده و خیابان ها و راه اندازی سنگر برای حفظ این دو گروه از هم جدا به عنوان تنش باقی مانده در لبه در لوئیزویل که در آن اعتراضات هایش برای ماه بیش از مرگ تیلور یک زن زخمی گران را به آپارتمان خود را در ماه مارس است.

زمان سیاه فعالان در خستگی وارد در قلب مرکز شهر شنبه بعد از ظهر بیشتر از سفید شبه نظامی از اعضای در حال حاضر در سمت چپ. پلیس در پر شورش بشود نگاه کرد.

پیش از آن در روز سه نفر به ضرب گلوله کشته شد در یک پارک که در آن سیاه و فعالان جمع شده بودند, پلیس گفت:. قربانیان گرفته شد به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات و تحقیقات در حال انجام, پلیس گفت:.

سیاه فعالان همگرا در لوئیزویل به تقاضای عدالت برای تیلور. خواستار ملی حساب بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس شدت پس از مرگ تیلور و جورج فلوید در مینیاپولیس.

“این چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر کشور برای سال ها و سال ها و سال” گفت: Brianna رایت که پیوست و در تظاهرات روز شنبه. “این چیز جدیدی نیست. عدالت ما برای او خواهد نفوذ عدالت در سراسر کشور است. و اگر ما نمی تواند عدالت … آن را نیز نفوذ کل کشور است. چرا که آنها فکر می کنم آن را OK ما می توانید دور با آن است. اما ما باید به آنها نشان می دهد که مردم در حال رفتن به ایستادن برای این کار ندارد.”

تنها رویارویی میان رقابت گروه به نظر می رسد رخ می دهد در اوایل روز شنبه هنگامی که سفید شبه نظامیان عضو و زندگی ماده فعالان فریاد زد: در هر یک از دیگر بیش از پلیس موانع.

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون است عنوان رسیدگی به تیلور مرگ است.

تیلور 26 ساله EMT بود به ضرب گلوله زمانی که افسران پلیس پشت سر هم به او لویی آپارتمان با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net