L. A. شهرستان گزارش بیش از 3,600 جدید کروناویروس موارد و 53 مرگ و میر ناشی از

لس آنجلس مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش داد 3,628 جدید COVID-19 موارد و 53 مرتبط با مرگ و میر بالا اعداد که در بخشی منعکس گزارش تاخیر در دولت الکترونیکی آزمایشگاه سیستم.

تعداد کل موارد در این شهرستان در حال حاضر در 172,325 با تجمعی 4,351 مرگ و میر مقامات در بیانیه ای گفت. شده اند وجود دارد 446,148 موارد تایید شده در کالیفرنیا و 8,406 مردم اند و در سراسر ایالت.

اکثریت موارد مثبت در L. A. شهرستان رخ می دهد در افراد زیر سن 50, مقامات گفت.

همچنین روز شنبه مقامات گزارش 2,016 فتح تایید COVID-19 بیماران در بیمارستان شهرستان با 30 درصد از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه. اما آنها گفت: این اعداد و ارقام ناقص بودند چرا که وزارت بهداشت و خدمات انسانی تغییر کرده بود گزارش مورد نیاز و در نتیجه داده ها از هشت بیمارستان در حال ترک کردن.

تبلیغات

به عنوان افزایش در موارد همچنان مقامات بهداشتی افزایش یافته است تلاش های خود را برای متقاعد کردن مردم به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله پوشیدن ماسک اجتناب از تجمعات و پیوستن به اجتماعی فاصله. این شهرستان دارای دستور بسته شدن محیط عملیات در رستوران ها و خانه ها از عبادت ورزشگاه, موزه مو, سالن آرایشگاه و مراقبت های شخصی خدمات.

“من می دانم که این بار و خسته کننده است که ما می خواهیم زندگی به حالت عادی بازگشت. ما می خواهیم به ما بپیوندید دوستان برای صرف شام در داخل یک رستوران و جمع آوری با خانواده برای یک کباب تابستانی گفت:” L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر. “متاسفانه ما فقط در یک نقطه که در آن فعالیت های آن امن هستند.”

روز جمعه دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ تشبیه فعلی افزایش موارد در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا به “سه جدید Yorks” با اشاره به قبلی کانون کشور COVID-19 بحران است.

تبلیغات

او گفت: افزایش رانده شده توسط مردم در 20s و 30s که علائم و ندانسته گسترش ویروس.

Brix که صحبت در یک مصاحبه با ان بی سی “امروز” نیز نشان داد که ممکن است نشانه هایی که این ویروس plateauing در آن سه متحده همراه با آریزونا است نیز دیده می شود تعداد زیادی از موارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de