Op-Ed: لحظات در یک نقاشی دیواری و اشک از تعقیب سهام

هنرمندان مسیر انحرافی را طی و Hiero Veiga با تشکر از شما برای گرفتن این چهره. کار خود را تضمین می کند که مردمی را می گویند نام خود را برای یک عمر و خود را بی گناه, چهره ها هرگز فراموش نخواهد شد. کار خود را قدرتمند و تاثیرگذار — اما واقعیت این است که من خیلی متاسفم که شما تا به حال به رنگ تحت این شرایط است.

من فقط نمی خواهید برای دیدن این آثار برای خود واقعیت است. زمانی که من دیدن نقاشی دیواری سایت این عبارات بصری از تاریخ بگویم غم انگیز اما واقعی حساب از جهان ما. اما وقتی چشمانم به تصویر تاریخی که قرار بود من به یاد این داستان ها به طور مداوم ربوده شده از جوامع ما. در این لحظه چشم من نزدیک; مثل این است که پاشیده با پری قصه’ جادویی گرد و غبار. مانند آلیس هستم با تمرکز بر چیزهای غیر ممکن است. من چشم بسته و به طور معجزه آسایی من منتقل به بعد دیگری که در آن عمیق, گل رز قرمز در نقاشی دیواری برای Breonna تیلور جشن دستاوردهای او. عشق و شور و زیبایی و شجاعت و احترام (این نماد پشت گل رز قرمز) در حال حاضر جشن EMT تبدیل, پرستار, پزشک, پزشکی, سفر است. روایت در حال حاضر برجسته Breonna خرید خانه در جامعه او را دوست داشتم خدمت و نجات در. او در تحویل نوزادان تحصیل کرده در برابر عوامل سلامت در جامعه است. او شروع به ترک میراث مانند ربکا ویرجینیای غربی یا جاستینا فورد.

من لبخند از گوش به گوش! من الیاس McClain در کنسرت با کلرادو سمفونی تجلیل صدای جورج موریسون Sr, Denver, اولین بار, سیاه, ویولونیست پدرخوانده گروه بزرگ بود که مجاز به بازی در این سمفونی به دلیل نژاد پرستی. گل رز انداخته بودن روی صحنه به اذعان و افتخار الیاس جسورانه و شجاع ملودی. برای تلفن های موبایل است که جشن آرام قدرت از انسانیت و احترام به تمام موجودات زنده حتی گربه های ولگرد چرا که همه پیشرفت در این جهان است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ناگهان آن اتفاق می افتد! مانند غیر منتظره خارش بر روی یک تخته سیاه و یا یک برخورد مرگبار در بزرگراه ها من باز چشم و همزمان اشک رول پایین گونه من. من بیشتر افسانه ها و گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک. من شنیدن کلمات و هنرهای تجسمی از Childish Gambino است “این است که امریکا”! من با شنیدن این شعر از ترفند پدر “…یک خانه خوب و یک لکسوس کامیون — شما یک nigga. قهرمان جهان و شما M. V. P — شما یک nigga — 4 درجه و دکتری — still a nigga…”.

من احساس تنگ و مرطوب درک از پسر من در دست او می پرسد: “چگونه ما زنده بماند پدر؟”

چگونه می تواند ما را مردم درک کنند که زندگی مهم است ؟

با عجله از احساسات است که برخورد درون من در زمان آن طول می کشد به چشمک زدن به معنای واقعی کلمه احساس می کند مانند سال. این طپش قلب من در واقع صدمه دیده است. درد را احساس می کند مانند یک ثابت سیخ زنی از سوزن که من فرم لب های من به دروغ و یا اجازه دهید پسر من پایین نداشتن پاسخ است. من را انتخاب کنید حقیقت: “من نمی دانم ، درد تشدید به عنوان من می دانم من نمی دانم ، من نمی توانم با هر درجه از دقت و وعده او است که من همیشه او را امن نگه دارید.

عظیم اشک در نهایت سقوط از ته ریش من و براشهای به عنوان آن را می سازد تماس با پیاده رو.

یک قطره اشک برای Breonna. اشک نماد نابرابری که زنان همچنان به تجربه در امریکا, که آیا آن را نقض بدن خود را در دست برده کارشناسی ارشد و یا فیزیکی شکستن از خانواده خود را. اشک است که برای استبداد سیاه چهره بی دلیل قدرت و انعطاف پذیری آنها مجبور به ایجاد و صرف برای زنده ماندن. آن است که برای خود احساس ناامنی و تنهایی های شرکت های بزرگ و بی عدالتی و خود را بسیار زندگی که از دور گرفته شده است. من اشک ریخته همه برای آن است.

من نگاه به Breonna است رسا ، یکی دیگر از پارگی کاهش مییابد از صورت من به عنوان من را به یاد مادرم تجربه در حال رشد در لوئیزیانا در طول ’50s و 60s. این تجربه او را با احتیاط در اطراف و ترس از مردم سفید تا زمانی که او به تصویب رسید در سال 2015. از داستان مدرسه تبعیض نژادی به اقدامات تلافی جویانه علیه سیاه پوستان برای illegalization از Jim Crow و واژگون Plessy v. فرگوسن من ریختن یکی دیگر از اشک برای ما تا چه حد نمی آیند.

در واقع آن بوده است اما در یک لحظه و پاسخ من این است که هیچ تفاوتی در مقابل ایلیا. چشم من باز است. ایلیا رفت و از “نابغه ویولن” با پررنگ و قدرتمند ملودی به عنوان یک جوان سیاه پوست به قتل برای منحصر به فرد بودن و تشنه. اشک چون الیاس است از جامعه. من خودم پسرم برادران و دوستان من در او. یک قطره اشک از آنجا که او تعالی اعدام شد. یک قطره اشک به خاطر سیاه و سفید خود را با مادر و خواهران را به شیر به دلیل مقدار زیادی از انعطاف پذیری و قدرت برای زنده ماندن. یک قطره اشک از آنجا که اگرچه عمل و بسیج در سراسر کشور در این لحظه آن را احساس مثل هیچ کس مراقبت.

به عنوان یک مربی من احساس خاموش. من می خواهم برای کمک به دانش آموزان خود را آینده نگر آموزشی سفر مدیریت پیچیدگی کمک مالی پذیرش و کارآموزی. در عین حال چه من می گویند در مورد شات هشت بار در خانه و داشتن زندگی خود را گرفته و پس از انجام همه چیز درست است ؟ چه نقطه از پرورش نابغه موسیقی و به دنبال فرصت اگر زندگی را می توان برش های کوتاه و تمسخر از طریق رسانه های اجتماعی است ؟ من اشک ریخته از نا امیدی.

دوستان من من یک فرد های اما یک لحظه با نقاشی های دیواری های داخلی و اندوه از حدود ده اشک. شما می توانید تصور کنید چه ساعت روز و هفته و ماه احساس می کنید ؟ آنچه که احساس می کند مانند زمانی که تقویت از طریق کل جامعه?

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که. شاید شما خواهد شد مجبور به پیوستن به مسابقه به حقوق صاحبان سهام. شاید به شما کمک خواهد کرد که توده ها درک کنند که همه زندگی را هر زمانی که آنهایی که سیاه و سفید انجام دهید. شاید شما خواهد شد کمک به ایجاد داستان که مسیر انحرافی را طی و Hiero ضبط که در آن گل رز تنها ایجاد اشک شادی.

بیایید اجرا غم و اندوه جامعه سیاه و سفید نیست زندگی شادی و یا برتری!

دکتر رایان راس کلرادو بومی در حال حاضر در خدمت به عنوان دانشیار معاونت دانشجویی امور سهام و ورود به کلرادو کالج سیستم و همچنین به عنوان رئيس جمهور و مدیر عامل شهری رهبری بنیاد کلرادو.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به [email protected] که در آن شما همچنین می توانید نظر در این قطعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de