کالیفرنیا از جان گذشته نشانه هایی از چرخش پس از خیره کننده coronavirus موانع

Coronavirus موارد صعودی. بیمارستان ها پر کردن. بازگشایی مدارس به تعویق افتاد. جنگ بیش پوشیدن ماسک در تشدید.

جولای آورده یک ماه از گریم COVID-19 عناوین کالیفرنیا با یک دولت یک بار دیده می شود به عنوان یک مدل از پیشگیری پایدار یک موج جدید در مورد اقتصاد به سرعت در حال بازگشایی شد.

اما ژوئیه پایان با اخبار بیشتر بد و یا برخی از نشانه های آزمایشی که تلاش برای آهسته عفونت ها توسط بسته شدن برخی از کسب و کار و موسسات ممکن است پرداخت کردن ؟

مقامات بهداشت در حال اضطراب علائم بیشتری از دومی به خصوص در میان نشانه آن است که دیگر نقطه داغ متحده ممکن است شروع به فلات.

تبلیغات

“ما در مرحله شروع به پهن کردن منحنی البته در یک سطح بالاتر نسبت به قبل” دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفت: از کالیفرنیا. “من پیش بینی — بسته به همکاری عمومی — ما شروع به دیدن موارد شروع به پایین رفتن در چند هفته آینده.”

کیم-Farley گفت: بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر از آن خواهد شد لازم به بستن کسب و کار بیشتر و شاید دو تا سه هفته بخش هایی از کالیفرنیا ممکن است در یک نقطه که در آن برخی از کسب و کار شما ممکن است قادر به بازگشایی در, یک, کند, روش مرحله به مرحله.

دولت سیستم بیمارستان شده است به طور گسترده غرق در این, آخرین, افزایش, Kim-Farley گفت. و که در آن وجود دارد یک ضعف سیستم بیمارستان در محلی نقطه داغ این موضوع در برخی از موارد با کمبود نیروی انسانی پزشکی به جای فیزیکی تخت. برخی از شده است که رها با انتقال بیماران به دیگر شهرستانهای مجاور و فدرال پزشکان و پرستاران اختصاص داده شده به بیمارستان در دره مرکزی و جنوب کالیفرنیا, او گفت:.

دیگر نقطه داغ متحده نیز شروع به نشان دادن نشانه هایی از بهبود. نرخ که در آن coronavirus نتایج آزمون آینده را مثبت شروع به کاهش در آریزونا و تگزاس اگر چه “آن را کمی بیشتر از یک کیسه مخلوط در فلوریدا و کالیفرنیا” دکتر اسکات Gottlieb رئیس سابق سازمان غذا و دارو گفت: CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به باید یک هفته دیگر صبر کنید تا ببینید که چگونه این کشورها خالص کردن. اما بی تردید نشانه هایی که این بیماری همه گیر به نظر می رسد کاهش در این کشورها” گوتلیب گفت. اما او هشدار داد که این بیماری همه گیر به نظر می رسید تا حرارت در کشورهای دیگر در جنوب غرب و منطقه کلمبیا.

در آریزونا هفت روز مثبت شدن نرخ coronavirus تست شد 22% از 28 درصد در اواسط ماه جولای به COVID پیگیری پروژه. لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل پیدا کرده است که در کالیفرنیا هفت روز مثبت رای است و به طور کلی باقی ماند بین 7% و 8% از تاریخ 5. که نرخ بدتر از آن در اواخر ماه مه هنگامی که آن را در حدود 4 درصد و مقامات توجه داشته باشید اما حداقل میزان است که دیگر در پایدار یک مسیر رو به بالا به عنوان آن بود در ماه ژوئن. بالاتر رای مثبت نشان می دهد این بیماری را گسترش وخیم تر شده است.

The rate at which California's coronavirus test results are coming back positive has remained roughly stable recently.

نرخ که در آن کالیفرنیا coronavirus نتایج آزمون آینده را مثبت باقی مانده است تقریبا پایدار در چند هفته گذشته بین 7% و 8%.

(لس آنجلس تایمز )

در L. A. County, مثبت رای باقی مانده است پایدار و در حدود 8.5 درصد از ژوئیه 1. آن را در حدود 4 درصد در اواخر ماه مه. “این واقعیت که ما در حال درست کردن دلگرم کننده است” گفت: باربارا فرر, the L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی در هفته گذشته. “ما می خواهم برای دیدن آن را رها کنید.”

تبلیغات

وجود دارد باقی می ماند نگران کننده اعداد در سطح ایالت. موثر و نرخ انتقال از coronavirus در سراسر کالیفرنیا است معلق در هوا بین 1.1 و 1.3, معنی هر 1 فرد آلوده در کشور به طور متوسط انتقال آن به 1.1 به 1.3 مردم — تنظیم صحنه برای بدتر شدن بیماری و انتقال با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده جمعه توسط دبیر California Health and Human Services Agency, Dr. Mark Ghaly.

نرخ انتقال در حال حاضر بدتر در شمال و مرکزی کالیفرنیا از در بسیار از جنوب کالیفرنیا با توجه به مدل ارسال شده توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی. گسترش COVID-19 احتمالا پایدار در L. A., San Diego, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و امپریال شهرستانهای اما احتمالا افزایش در Ventura County, منطقه خلیج سان فرانسیسکو و دره مرکزی.

دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی, متخصص ارائه داده جمعه در تاون هال نشست که نشان داد نرخ انتقال در سان فرانسیسکو, سانتا, کلارا, کنترا کوستا و سان ماتئو شهرستان در حدود 1.3 یا 1.4. “این است که به دور, دور, دور از رضایت بخش” رادرفورد گفت.

نیز وجود دارد برخی از نگرانی در مورد کمبود یک کلید داروی ضد ویروسی — remdesivir — استفاده شده است که به کوتاه شدن زمان بهبودی. منطقه خلیج “بیمارستان ها و بسیاری دیگر در سراسر کشور شروع به اجرا از #remdesivir” دکتر پیتر چانه-هنگ استاد پزشکی و یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو است.

تبلیغات

هفته گذشته در کالیفرنیا در روز چهارشنبه و پنج شنبه ثبت بیش از 150 مرگ و میر در هر یک از آن روز — بدترین تنها-روز تعداد مرگ و میر از این بیماری همه گیر آغاز شد. مرگ و میر تمایل به یک عقب مانده نشانگر شیوع و کارشناسان می گویند که آنها بر این باورند که مرگ و میر وابسته به عفونت است که احتمالا رخ داده است در ماه ژوئن هنگامی که مردم خانه های خود را ترک در droves و رفت و برگشت به قبل از COVID فعالیت هایی مانند احزاب و یا مشغول به کار در مکان هایی که تا به حال موفق به موسسه جدید بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی.

با وجود افزایش کالیفرنیا دیده می شود به مراتب کمتر مرگ و میر — بیش از 8,400 — از COVID-19 از نیویورک است که ثبت بیش از 32,000 مرگ و میر و ملت بدترین اوایل نقطه داغ. اما مقامات هشدار داده اند که وضعیت در اینجا می تواند به سرعت رو به زوال.

سان فرانسیسکو باقی مانده است در آنچه که مقامات هفته گذشته خود را با نام منطقه قرمز به دلیل افزایش سریع بستری شدن در بیمارستان و مقامات هشدار داده است که قریب به اتفاق از بیمارستان های نیویورک دیدم در فصل بهار است که هنوز هم قابل قبول است.

“این قابل قبول ما می تواند در نیویورک-مانند وضعیت در اواخر تابستان یا اوایل پاییز. همین دلیل است که هر کس نیاز به انجام بخشی خود را برای پهن کردن منحنی,” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر بهداشت عمومی در سان فرانسیسکو.

تبلیغات

تعداد بیماران جدید با COVID-19 نیاز به بستری شدن در L. A. شهرستان که تا به حال شده افزایش مسطح تبدیل شده است, و شاید حتی شروع به کاهش گفت: دکتر کریستینا Ghaly L. A. شهرستان ها مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

این plateaued در یک قابل ملاحظه ای بدتر تعدادی از در مارس اما اطلاعات با اینحال نشان می دهد بهبود. تعداد تخت ICU در L. A. شهرستان در دسترس برای استفاده نیز پایدار باقی مانده اعم از 130 تا 160 تخت در هر روز داده می شود.

“من امیدوارم که این هفته نشانه یک نقطه عطف و این که ما شروع به دیدن نتایج از ما اقدامات اصلاحی به سرعت گسترش COVID-19” دکتر گفت: Muntu دیویس افسر بهداشت برای L. A. شهرستان در روز پنج شنبه.

می توانید آن را سه تا چهار هفته پس از قرار گرفتن در معرض ویروس برای افراد آلوده به تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض برای برخی از آسیب پذیرترین بیماران مبتلا به مرگ ناشی از این بیماری است.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته گفت که مقامات دولتی بودند و آماده سازی بیمارستان ها به چه چیزی می آمد.

در یک کنفرانس خبری برگزار شده در ساکرامنتو انبار مسکن شخصی محافظ تجهیزات Newsom گفت: او از تمدید قرارداد با شرکت چینی BYD به خرید 300 میلیون بیشتر فولاد ماسک و 120 میلیون اضافی N95 ماسک صورت برای محافظت از کارگران پزشکی و دیگران در حالی که او نیز به دنبال مناقصه از شرکت های است که می تواند محافظ دنده در ماه های آینده. پل به اصطلاح قرارداد به ارزش $315 میلیون.

فرماندار گفت: در این مرحله لازم است زیرا کالیفرنیا ارسال 46 میلیون ماسک در هر ماه است و موجودی از 111 میلیون N95 ماسک.

تبلیغات

“ما قادر به خم شدن منحنی چند ماه پیش در ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت. “که ما خرید زمان برای خرید و تهیه این نوع از تجهیزات شما دیدن پشت سر من قرار داده و با هم برنامه های ما است.”

کالیفرنیا بیمارستان Assn. است درخواست Newsom دولت به دنبال اضافی فدرال کمک در ارائه کارکنان و به تجدید نظر موجود پرستار-بیمار نسبت به شرایط را بدتر کند.

Newsom گفت: دولت یک استراتژی “به آدرس چشم انداز خروش در بیمارستان, استفاده, نیاز به توسعه جایگزین مراقبت از سایت های خارج از بیمارستان ما سیستم برای کمک به جداسازی و قرنطینه افراد است.”

فرماندار اذعان کرد که او همچنان به شنیدن شکایت از پزشکی کارگران که در حال گرفتن به اندازه کافی ماسک های پزشکی و دیگر تجهیزات حفاظتی با وجود افزایش تحویل توسط دولت است.

تبلیغات

او گفت: یکی حمایت از پرستاران به او گفت که به تازگی بسیاری از در حال گرفتن تنها دو یا سه ماسک یک هفته اگر چه استانداردهای پزشکی نیاز دارد.

“این غیر قابل قبول” Newsom گفت. “ما هنوز هم شنیدن این داستان و ما باید برای رسیدگی به این مسئله است.”

لین و Dolan گزارش از سان فرانسیسکو, McGreevy از ساکرامنتو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de