L’Eagle یکی از دنور دیرینه درمانگاه ماری جوانا و گیرنده های متعدد بهترین دنور جوایز در طول سال است در میان یک نبرد قانونی با آن صاحبخانه. جدید ترین سالوو است متوجه اخراج ثبت جولای 15 شمالی کوه Group LLC که خواسته L’Eagle ترک خانه خود را از ده سال در 380 Quivas خیابان.

اما L’Eagle صاحبان امی و جان Andrle نه تنها می خواهید به ماندن آنها می خواهند خود را به ساختمان که در آن آنها خود را صرف کل حشیش مشاغل و می گویند که خود را اجاره می دهد آنها را به حق آن را خرید.

نهفته اختلافات آب پز را بیش از, در جولای 10, زمانی که Andrles’ وکلای پرونده ای در دنور دادگاه منطقه در برابر NMG و صاحب آن Douglas Norberg مبنی بر این که Andrles هنوز حق خرید ساختمان زیر یک بند در اجاره نامه خود را. پنج روز بعد NMG پرونده طرح دعوی در دادگاه و در خدمت اخراج اخطار با استناد به اتهام خسارت اموال که L’Eagle موفق به تعمیر.

با توجه به L’Eagle وکیل هنری باسکرویل این Andrles باید سی روز برای پاسخ به اخراج سفارش; آنها همچنین به عنوان یک اختیار شنوایی. رقابت دعاوی خواهد شد به احتمال زیاد در طول این فرآیند به عنوان احزاب هر کدام بیش از یک ماه قبل از یک جلسه اولیه در دنور دادگاه منطقه.

“این یک کامل چوب در پره و در عین حال ما هنوز شارژ جلوتر می گوید:” امی Andrle که می افزاید که L’Eagle باز باقی خواهد ماند در طول مبارزه قانونی.

L’Eagle طرح دعوی در دادگاه در برابر NMG تمرکز بر روی یک بند در اجاره نامه که تایید شده توسط L’Eagle و ساختمان صاحبان قبلی, Praxis شرکت سرمایه گذاری و پس از آن renegotiated و توافق در سال 2016 زمانی که NMG خرید ساختمان با توجه به L’Eagle. آن را تصریح می کند که Andrles خواهد پرداخت حدود $6,500 بیشتر در هر ماه در اجاره رفتن از $8000 $14,500, در ازای حفظ حق در نهایت به خرید ملک.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در کت و شلوار, L’Eagle وکلای استدلال می کنند که Norberg در نظر گرفته شده هرگز به افتخار این بند و با استفاده از اموال تعمیرات به عنوان بهانه ای برای خالی خرید گزینه. با توجه به L’Eagle سوال برانگیز خواستار آغاز شد در اوایل سال 2018 زمانی که NMG اصرار داشت که صاحبان درمانگاه پرداخت هزینه برای تعمیرات به شکسته خط آب تحت Quivas خیابان. اگر چه آنها مورد اختلاف است که تقاضای Andrles می گویند که آنها در نهایت پرداخت شده برای تعمیرات. تمام گفته آنها می گویند آنها قرار داده ایم در اطراف $500,000 به بازسازی ساختمان از سال 2010 باور آنها می خواهم در نهایت اموال خود را.

Norberg به طرح دعوی نیست ذکر است خرید-گزینه بند و به سادگی ادعا میکند که کل اجاره شکسته است چرا که از اموال خرابی. آن را ادعا می کند که L’Eagle موفق به نشانی آسیب به سقف ساختمان در موقع پس از طوفان در اوایل سال 2020 و نمی تعمیر کاهش پارکینگ آن نیز اتهامات که L’Eagle استفاده نادرست از فضاهای پارکینگ متعلق به همسایه مستاجر در 400 Quivas خیابان.

این Andrles پاسخ دهند که آنها در تلاش برای انجام تعمیرات با وجود مخالفت با نیاز به آنها را برنامه ریزی پیمانکاران گرفته شده بیش از حد معمول به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. در ضمن آنها می گویند که همسایگان خود شده اند و آنهایی که به طور نادرست استفاده از L’Eagle حق فضاهای پارکینگ.

L'Eagle co-owner Amy Andrle.

L’Eagle مالک امی Andrle.

ژاکلین Collins

“سقف است که به سادگی چیزی است که طول می کشد بیش از سی روز به درمان است. ما باید پیشنهادات [برای تعمیر آن] و آنها می گویند آنها نمی توانند شروع تا ماه نوامبر” باسکرویل توضیح می دهد.

اما نامه ای از Norberg به L’Eagle وکلای مدافع ادعا می کند که L’Eagle “آیا هیچ چیز” با توجه به حفظ پارکینگ و تعمیر سقف در اوایل سال جاری پس از NMG درخواست تعمیرات; او اشاره می کند که NMG بود قادر به گرفتن یک پیمانکار برای بازرسی به پارکینگ در یک روز اطلاع در ماه ژوئن.

“ما مخالف بود که هر چیزی اشتباه است با پارکینگ و یا سقف اما ما تلاش کردیم که کار با آنها را به آن شکل” امی Andrle پاسخ می دهد. “خرید این ساختمان است که آینده ما. این ما mom-and-pop فروشگاه. قادر به خود را در آن فضا می تواند فوق العاده برای ما ارزشمند است. این که چرا [ما] توافق برای افزایش اجاره بها 80 درصد زمانی که آنها در زمان مالکیت ساختمان است.”

هر دو طرف به دنبال جبران خسارت و حق حفظ مالکیت ساختمان. Norberg و NMG کاهش یافته است به نظر در جزئیات از پرونده های حقوقی و گفت: به سادگی که “اتهامات مندرج در اخراج طرح دعوی در دادگاه در برابر L’Eagle خواهد بود در دادگاه به اثبات برسد.”

در ضمن L’Eagle باز است برای کسب و کار در 380 Quivas.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de