مارتی Coniglio در 9News پس از بحث نازی عکس پرینت

آن بوده است پر سر و صدا سال کهنه 9News پیش بینی مارتی Coniglio. در ماه نوامبر گذشته او آشکار است که او انتظار می رود به ترک ایستگاه فوق العاده محبوب صبح نشان می دهد تا پایان سال جرقه اعتراض از هواداران با صدای بلند به اندازه کافی است که مدیریت پس از آن اغوا او را به برابر در میان پر سر و صدا ستایش استعدادهای خود را. اما در حال حاضر Coniglio است پس جولای 23, صدای جیر جیر که در برابر اجرای قانون فدرال ماموران اعزام به شهرستانها مانند پورتلند اورگان به جنگ جهانی دوم دوران نازی ها.

در سال گذشته خوانده شده را علامت Cornetta رئیس جمهور و مدیر کل 9News و خواهر خود ایستگاه KTVD و همچنین به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور برای TEGNA سیگنال’ شرکت مادر به ما گفت که او نا امید شده بود Coniglio نبود برنامه ریزی در تجدید قرارداد خود را با این خروجی پس از “او انجام یک کار فوق العاده” و “واقعا هوشمند دانشمند که اضافه شده یک مقدار باور نکردنی به ما هواشناسی تیم است.” در حال حاضر Cornetta کاهش می یابد به نظر فراتر از تایید صحت داخلی ایمیل فرستاده شده به کارکنان در غیر معمول ساعت 9 بعد از ظهر روز جمعه, جولای 24.

“همکاران عزیز” توجه داشته باشید آغاز می شود. “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که مارتی Coniglio دیگر یک کارمند 9News. ما از او تشکر می کنم برای سال های بسیاری از خدمات است.”

برای Coniglio در پاسخ به Westword‘s توسعه با متنی که می خواند: “من در حال حرکت همراه با فرصت های آینده در زندگی من است. من واقعا چیزی برای گفتن در مورد رویدادهای گذشته.”

این پاسخ نشان دهنده یک تغییر برای Coniglio که می خواهم قبلا بسیار آینده در مورد خروج خود برنامه ها و چگونه آنها را تغییر داد.

اهل نبراسکا Coniglio خود را آغاز کرد تلویزیون حرفه ای در سال 1985 در یک سیگنال در لینکلن پس از صرف یک سال در La Crosse, ویسکانسین و دو در Decatur, ایلینوی, قبل از فرود یک فرفره در CBS4 در دنور. “من در کانال 4 برای ده سال کانال 7 برای پنج سال و کانال 9 و پس از آن” او به یاد می آورد زمانی که او صحبت می کرد با ما زودتر. اما با گذشت زمان او تا به حال افزایش مشکل با آنچه او به عنوان “برخی از مشکلات سلامتی که صبح زود برنامه باعث می شود واقعا به چالش کشیدن آن را به هر چیزی ترسناک اما من میگرن مزمن که من تا به حال از آنجایی که من در دبیرستان و برنامه خواب خوب نیست که.”

علاوه بر این, او گفت:, “من توسعه یافته وزوز گوش, زنگ زدن در گوش 2010. من بدست درمان است که من در واقع می پوشند سمعک که کمک کرده اند بسیار کمی. اما بیش از این دوره از صبح من توسعه یک زخم. پس از آن کمی خوب trifecta که در آن گاهی اوقات وقتی که من نیاز به لبخند و خنده و شوخی من به سختی آن از طریق صبح است.”

که در آن نقطه تغییر شغل در Coniglio را در دستور کار; اعمال او برای یک کار به عنوان یک جت فروشنده در میان موقعیت های دیگر. اما او در آنجا ماند در فراتر از خود را پیش بینی دسامبر 30, 2019, خروج, و در اوایل ژانویه او به ما اطلاع داد که او ممکن است چسبیدن به اطراف در 9News. توسط اواسط ماه تجدید رابطه رسمی توسط یک ایمیل از مدیر جدید از محتوای Tim Ryan: “من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن با شما که مارتی Coniglio تمدید اقامت خود را در 9News. من کار با مارتی برای بسیاری از سال و مشتاقانه به تماشای او در اوایل هر روز صبح حتی زمانی که آب و هوا خوب نیست. (من نمی فهمم او را مسئول واقعی آب و هوا.)”

در آن زمان Congilio گفت: او می خواهم توافق به جزئیات در مورد چه مدت اضافی خود را اقامت خواهد بود اما پیش بینی “آن را به گذشته در این تابستان.”

این تغییر پس از این خبرها را در همان حساب او با استفاده از به تصویب همراه خود هواشناسی prognostications:

The tweet in question.

صدای جیر جیر در سوال.

توییتر

در عرض چند ساعت این پیام اشاره شده توسط برجسته جمهوری خواه فعال ریک Enstrom (افشای: یک دوست قدیمی شما را واقعا) نوشت که “اوه پسر. @martyconiglio پا (در) آن بزرگ زمان…. آن را پایین برو.” Coniglio بود اما نه به سرعت به اندازه کافی. در اوایل بعد از ظهر کلرادو اوباما در توییتر تایید شد, در مورد, به tweeting “جمهوری خواهان می دانند که مطبوعات متمایل به چپ هستند اما خبرنگاران همکار خوب با این نوع رادیکال نفرت در برابر اجرای قانون از کارکنان در ایستگاه های اخبار محلی?” و کنگره کن باک (و سر از کلرادو از حزب جمهوری خواه) دنبال کت و شلوار opining در حساب توییتر خود را که “در مقایسه با مردان و زنان شجاع ما اجرای قانون در جامعه به نازی ها کاملا سزاوار سرزنش است.”

این 9News سیاست به سمت رسانه های اجتماعی استفاده توسط کارکنان نیست در دسترس عموم اما همانطور که اشاره شد توسط Kyle کلارک در سال 2017 Q&A مورد تسلط خود را از فرم ایستگاه “را تشویق می کند تا روزنامه نگاران فعال در رسانه های اجتماعی.” اما مردمی در مطبوعات می دانم که اشتباه در این سیستم عامل می تواند عواقب منفی داشته باشد. شاهد دنور پست‘s اخراج گوینده برنامه ورزشی تری فرعی سه سال پیش زمانی که او توییتی در مورد “بسیار ناراحت کننده با یک راننده برنده ایندیاناپولیس 500 در طول آخر هفته روز یادبود” — نظر او به معنای به عنوان میهنی اما منتقدان در بر داشت نژادپرست است.

پس از ارسال گزارش خبری از تقسیم خود از ایستگاه (نه طرف گفت که آیا او شروع به پریدن کرد و یا تحت فشار قرار دادند), Coniglio به توییتر گرفت دوباره. “در حالی که اشغال موقت نقش ‘شی براق’ به صورت رسانه ای و, رسانه های اجتماعی, لطفا اجازه دهید به شما یادآوری می کنند که چه چیزی این است که واقعا در مورد سیستمیک است نژاد پرستی در این شهرستان و کسانی که با استفاده از قدرت و نفوذ خود را برای حفظ آن” او اظهار داشت: با اضافه کردن هشتگ #BLM.

پس از آن در توییت Coniglio نوشت: “مورخان تخمین زده اند که بین 15 و 20 درصد از 2,000,000 سفید پوستان در مستعمرات آمریکا در سال 1775 شد وفاداران به پادشاه جورج سوم” و اشاره یکی از منتقدان: “به من گفته که @RepKenBuck وزن در وضعیت من. من احترام کنگره برای گرفتن رابرت مولر به شهادت تحت سوگند که او معتقد است که رئیس جمهور می تواند شارژ با انسداد عدالت پس از خروج از دفتر.”

Coniglio آزادانه می توانید به اشتراک گذاری دیدگاه های سیاسی خود را: هیچ کس در 9News می تواند او را متوقف کند در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de