گزارش: 2,866 COVID ادعا 48 مرگ و میر در میان کارگران فدرال

واشنگتن (AP) — حدود 3000 فدرال کارگران ظ ادعای غرامت برای داشتن قرارداد COVID-19 در نزدیکی یک شماره است که انتظار می رود دو در اوایل ماه آینده با توجه به وزارت کار بررسی.

از طریق اواسط ماه ژوئن خانواده از 48 کارگران فدرال تا به حال در زمینه مرگ ادعا می کند با این بخش از کارکنان فدرال را جبران میکنند.

این گزارش تنها منعکس کننده تعداد کارگران فدرال و یا خانواده خود را که در زمینه ادعاهای ژوئن 16 — نه تعدادی که در واقع قرارداد coronavirus یا از آن درگذشت. گزارش از فردی آژانس نشان می دهد تعدادی از عفونت و مرگ و میر بسیار بالاتر است.

اما این گزارش از وزارت بازرس کل یکی از اولین متمرکز ارزیابی از راه ویروس مؤثر است فدرال نیروی کار بسیاری از آنها همچنان به کار بر روی سایت از طریق این بیماری همه گیر.

بازرس کل یافت که دفتر غرامت کارگران برنامه های “تجربه و یا انتظار تاخیر و مسائل مدیریت منابع به عنوان یک نتیجه از افزایش ادعاهای یا اجتماعی فاصله مقرر در آورده با این بیماری همه گیر.”

بازرس کل ممیزی در بر داشت که از ژوئن 16, تقسیم فدرال کارکنان غرامت دریافت کرده بود 2,866 COVID-19 ادعا می کند از جمله 48 مرگ ادعا و پرداخت حدود $30,000 در مزایای پزشکی و غرامت. تخمین می زند که آن بالغ خواهد شد 6,000 ادعا می کند در اوایل ماه اوت است.

فردی آژانس گزارش از سه آژانس های فدرال — دفاع و امور جانبازان و امنیت — نشان می دهد میزان عفونت و مرگ و میر در میان کارگران است.

همانطور که از جولای 27, وزارت دفاع گزارش 5,373 ویروس موارد در میان غیر نظامی کارکنان با 33 مرگ و میر. امور جانبازان گزارش می دهد که 41 کارکنان فوت کرده اند. گمرک و حفاظت مرزی و اداره امنیت حمل و نقل دو تا از بزرگترین sub-سازمان های تحت Department of Homeland Security, چتر, گزارش یک ترکیب 2,905 عفونت موارد در میان کارکنان با 14 مرگ و میر.

دولت تعیین شده مشاغل مانند اجرای قانون اولین پاسخ دهندگان و خط مقدم پزشکی و بهداشت عمومی پرسنل ذاتا در معرض خطر. کارکنان در این زمینه تنها باید به گزارش عفونت به منظور جبران کند. کارمندان فدرال در زمینه های دیگر هستند که خواسته ثابت کند که آنها آلوده شدند در این دوره از وظایف خود را.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de