گزارش: حضور در دیزنی پارک رشد می کند در جهانی

اورلاندو فلوریدا. (AP) — حضور در پارک دیزنی بود و تخت در سال گذشته آن را به عنوان محدود تعداد افراد مجاز به منظور بهبود تجربه و مواجهه گردشگری اختلال در هنگ کنگ در حالی که بازدیدکننده داشته است شروع به پریدن کرد در جهانی پارک ها رانده شده توسط هری پاتر با مضمون سواری با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده در این ماه.

این گزارش با مضمون سرگرمی, انجمن و اقتصاد عمل در AECOM گفت که به طور کلی از حضور در 10 بزرگترین پارک اپراتورها در جهان رشد 4 درصد در سال گذشته و صعود به 521 میلیون بازدیدکننده داشته است به گزارش.

این گزارش تنها به نگاه در حضور و غیاب در سال 2019 و نمی را به حساب اختلال در این صنعت در این سال ناشی از گسترش coronavirus که مجبور پارک نزدیک برای ماه در یک زمان. پارک که بازگشایی عامل با محدودیت در حضور و غیاب بنابراین مهمانان می تواند به حفظ اجتماعی فاصله. حضور در پارک ها می تواند در هر نقطه از یک سوم تا نیمی از کسب و کار عادی با توجه به این گزارش.

“با این حال ممکن است یک تا چند سال به بازگشت به قبل از COVID عامل سطح و افق سرمایه گذاری بسیاری از صاحبان ممکن است تغییر یابد با توجه به جریان پول نقد از دست دادن” در این گزارش است.

حضور در پارک دیزنی در سراسر جهان کاهش یافت و کمتر از 1% در سال 2019 از سال قبل است. دیزنی بزرگترین پارک اپراتور در جهان با حضور.

سحر و جادو پادشاهی در والت دیزنی در فلوریدا نگهداری می شود عنوان آن را به عنوان جهان پر بازدید ترین پارک در سال گذشته با 20.9 میلیون بازدیدکننده داشته است نیم درصد افزایش نسبت به سال قبل است. آن را به دنبال داشت دیزنی لند در کالیفرنیا با 18.6 میلیون بازدیدکننده داشته است در توکیو دیزنی لند با 17.9 میلیون بازدیدکننده داشته است و توکیو DisneySea. همه کسانی که در پارک بودند تخت را از سال قبل است.

تخت حضور و غیاب است که به احتمال زیاد با توجه به تلاش های دیزنی برای محدود کردن ورود در حالی که شارژ به قیمت های بالاتر به طوری که بازدید کنندگان را به یک تجربه لذت بخش تر هر چند در هنگ کنگ 15 درصد افت حاصل از گردشگری اختلالات ناشی از تظاهرات برای اصلاحات سیاسی در این گزارش گفت:.

رقابت در بسیاری از بازارها به عنوان دیزنی جهانی پارک ها و تفرجگاه تا به حال حضور و غیاب پرش از 2.3% با 51.2 میلیون بازدیدکننده داشته است. بیشتر این رشد در آمد از یونیورسال و جزایر از ماجراجویی در فلوریدا که در آن حضور رشد 6% طراحی شده توسط علاوه بر این از هری پاتر با مضمون جراحی ذخیره Hagrid جادویی موجودات موتور ماجراجویی.

سواری بر اساس هری پاتر مالکیت معنوی همچنان به رشد در جهانی پارک ها در این گزارش گفت:.

در میان داخلی ایالات متحده اپراتورهای سرو عادلانه Entertainment Co. بيشترين رشد با 7.8% پرش در حضور و غیاب رانده شده توسط سرمایه گذاری های جدید ،

چینی اپراتورها به سرعت در حال رشد در سال 2019 با حضور در پارک متعلق به Fantawild گروه افزایش 19.8% و بازديد در پارک متعلق به Oct گروه رشد 9.4%.

در این گزارش اشاره کرد که پارک صنعت جان سالم به در اختلالات در گذشته بیش بهداشت و نگرانی های امنیتی.

“در حالی که اذعان جدی طبیعت و عواقب ناشی از زمان همه گیر تاریخ به ما نشان می دهد که رفتار مردم را با برخی از موارد استثنا تا حد زیادی به حالت عادی برمی گرداند پس از تهدید برداشته است” این گزارش گفت:.

___

دنبال مایک اشنایدر در توییتر در https://twitter.com/MikeSchneiderAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net