این West Coast-سبک IPA آبجوسازی نیست عصبانی — فقط کمی تلخ

در گذشته برگزاری یک آبجو الکلی می تواند sidle تا نوار سفارش IPA و می دانم چه می خواهم پر کردن شیشه ای روشن و طلایی رنگ مایع با آمار قابل توجهی از تلخی و piney یا صمغی عطر. که تغییر در سال 2016 هر چند که مبهم و مه آلود IPA پدیده جاروب در سراسر کرافت دم چشم انداز آوردن با آن کدر ترکیب جدیدتر گرمسیری طعم و رایحه بسیار کم و یا هیچ تلخی و یا ابری و مه آلود ،

امروز یک آبجو الکلی باید فرض کنیم که خود را IPA منظور رفتن به مبهم و مه آلود و کم IBUs به جای راه دیگری در اطراف یک از امور است که در سمت چپ برخی از مردم عصبانی و بسیاری دیگر خوشحال.

اما برخی از کارخانه های لبنی در حال مبارزه — نه لزوما به دلیل آنها نمی مانند hazies اما از آنجا که آنها می خواهم به مطمئن شوید که هنوز هم وجود دارد یک محل برای مدرسه قدیمی تلخ و آمریکا IPAs که در حال حاضر باید متفاوت از خود را مبهم و مه آلود با همتایان moniker “West Coast IPA.”

“من هیچ تردیدی با مه آلود IPA می گوید:” جیک گاردنر سر آبجو در Westbound و پایین دم در آیداهو چشمه. “اگر ما فکر می کنم ما می توانیم چیزی بهتر یا متفاوت ما آن را بدون در نظر گرفتن سبک. ما این چالش را دوست دارم و ما کنجکاو حذفی. اما اگر شما از من بپرسید چه من نوشیدنی در صفحه اصلی: خودم و تیم ما از حذفی, ما همه هاپ سر. ما همه West Coast IPA hopheads.”

Westbound's West Coast IPAs pour clear.

Westbound سواحل غرب IPAs پور روشن است.

Westbound و پایین دم

به عنوان یک نتیجه Westbound عرضه سری جدیدی از همکاری IPAs ماه گذشته که در آن خواستار کنفرانس غرب All-Stars. سری ویترین استعداد از کارخانه های لبنی — بسیاری از آنها را به دوستان Westbound را — که برخی از بهترین و روشن ترین West Coast-سبک IPAs در کشور است.

“ما در حال تلاش برای قرار دادن پایین ما hazies به عنوان ما در حال ساخت تعداد زیادی از آنها را. اما ما می خواهیم مردم بدانند که در آن قلب است” گاردنر می گوید. “ما در حال انجام این تقریبا به عنوان یک واکنش به خودمان. این یک راه برای ما برای انجام کاری واقعا سرد و دوباره آتش ما شور و اشتیاق مشتریان برای West Coast IPAs.”

دو آبجو در این مجموعه ساخته شد با رفیق دم در دنور (یک 7.2 درصد ABV IPA ساخته شده با نیلوفر آبی, زرد, Citra و Ekuanot hops) و گلوله توپ نهر دم در طلایی (6.5 درصد ABV IPA ساخته شده با کهکشان اقشار و موزاییک رازک. “این دو آشکار شروع نقاط به عنوان این بچه ها هستند که برخی از مورد علاقه ما کارخانه های لبنی و آنها در حال ساخت در سطح جهانی و پا زدن الاغ, West Coast, آبجو” گاردنر می افزاید.

Cannonball Creek and Liquid Mechanics recently teamed up on their own beer.گسترش

گلوله توپ نهر و مایع مکانیک به تازگی همکاری خود آبجو.

مایع مکانیک دم

(Cannonball به تازگی همکاری خود را با همکاری مایع مکانیک دم در لافایت در یک IPA به نام West Coast کارتل; هدف این بود که شبیه به Westbound است.)

دو بعدی Westbound همکاری در این سری خواهد شد در خارج از کلرادو با اورگان جو براون Brewpub و وایومینگ ملوین دم. پس از آن آبجوسازی امیدوار است قادر به کار با Riip دم و پیتزا پورت هر دو در کالیفرنیا به عنوان به خوبی به عنوان جدید مکزیک La Cumbre و کالیفرنیا بیچوود.

“ما در حال تلاش برای انجام آنها را در جفت. همچنین ما می خواهم برای اضافه کردن یک کمی رقابتی,” گاردنر می افزاید. “ما صحبت های زیادی از گه به یکدیگر و بسیاری از سرگرم کننده بودن و رقابتی است که می تواند درایو برخی از بهترین ایده های خلاق زمانی که که در خط است. آن را نگه می دارد به ما متمرکز شده و چه چیزی ما را از وسواس با هنر و صنعت آبجو در وهله اول است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de