2 دستگیر و در سابق نیسان, رئیس,’ فرار می گویند که آنها نمی خواهد فرار ما

ایالات متحده دادرس قاضی نادرست را تکذیب کرد, انتشار یک پدر و پسر می خواستم توسط ژاپن در اتهامات عنوان شده است که به کمک آنها دزدکی حرکت سابق Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn خارج از کشور که خود را وکیل مدافع روز سه شنبه گفت.

وکلای مایکل و پیتر تیلور خواست ایالات متحده در منطقه قاضی ایندیرا Talwani بلافاصله به رایگان مردان به قید وثیقه. خود وکلا اصرار تیلور هیچ برنامه ای برای فرار از ایالات متحده به عنوان آنها مبارزه استرداد آنها به ژاپن اشاره کرد که مردان بازگشت به ماساچوست از لبنان در اوایل سال جاری حتی اگر آنها می دانستند که ژاپن به دنبال دستگیری آنها.

“اگر او موفق به فرار او به چهره زندگی تبعید او به چهره زندگی به عنوان یک فراری ،” وکیل جیمز Ulwick گفت: پیتر تیلور. “کجا می خواهد برود؟”

این تیلور قفل شده در ماساچوست زندان پس از دستگیری در ماه مه. دادرس قاضی دونالد cabell در است را تکذیب کرد و آنها را به قید وثیقه در اوایل این ماه گفت: آنها مطرح پرواز خطر است.

ژاپن است که درخواست آمریکا برای به دست مایکل تیلور 59 ساله ویژه ارتش ایالات متحده و نیروهای جانباز و 27 ساله و پسر پیتر تیلور به طوری که آنها را می توان سعی در اتهام که آنها قاچاق Ghosn خارج از کشور در یک جعبه در سال گذشته در حالی که او را به قید وثیقه و در انتظار محاکمه در مالی سوء اتهامات.

بانک سوابق نشان می دهد Ghosn سیمی بیش از $860,000 به یک شرکت مرتبط با پیتر تیلور در ماه اکتبر 2019 دادستان در دادگاه گفت اسناد و مدارک. Ghosn را نیز ساخته شده cryptocurrency پرداخت در مجموع در حدود $500,000 به پیتر تیلور در پنج ماه اول امسال, دادستان ها می گویند.

دستیار آمریکا وکیل استفان Hassink گفت که تیلور در حال درخواست از دادگاه به این باور است که آنها نمی خواهد ناپدید می شوند در حالی که ژاپن در تلاش برای استرداد آنها را زمانی که اقدامات خود را در Ghosn مورد نشان داده اند که بی توجهی کامل برای حکومت قانون است.

آنها متهم به “ورود به ژاپن با تنها هدف از کمک به یک میلیونر متهم به جرائم مالی, Carlos Ghosn, فرار از محاکمه” Hassink گفت.

“تلاش های خود را مورد نیاز ماه از برنامه ریزی, میلیون دلار, و آن, و آن را به دست آورد در سراسر جهان مورد توجه است. با وجود این واقعیت که تیلور پرسیدن این دادگاه به آنها اعتماد” او گفت:.

Talwani به نظر می رسید شک و تردید از تیلور استدلال برای انتشار است. او اشاره کرد که بخشی از دفاع از خود در برابر استرداد است که Ghosn اقدامات از پرش با قرار وثیقه یک جرم و جنایت در ژاپن و در نتیجه کمک به کسی که فرار در حالی که آنها به قید وثیقه نیست یک جرم یا نه.

“این سخت است برای برابر است که با این ایده که به قید وثیقه در اینجا خواهد بود چیزی است که می تواند مورد احترام” قاضی گفت.

Talwani نیست صدور حکم در روز سه شنبه شنیدن اما گفت او را یک “به زودی.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de