خدمات کلیسا حرکت به کالیفرنیا سواحل جرقه ترس از شیوع کروناویروس

با کروناویروس در ادامه به افزایش در کالیفرنیا مقامات اعمال محدودیت در داخل سالن کلیسا در بسیاری از مناطق.

اما در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد چند کلیسا برگزار می شود و در سواحل است. آن آغاز شده با یک سری از اجتماعات بزرگ در هانتینگتون بیچ. سپس این آخر هفته وجود دارد یکی دیگر در کاردیف دولت در شهرستان سان Diego.

برای اکثر نهادهای مذهبی را به دنبال داشته COVID-19 محدودیت. اما چند شکایت استدلال محدودیت های خود را نقض حقوق اساسی. آخرین طرح دعوی در دادگاه واصل شد در اوایل این ماه با سه کلیسا در شمال کالیفرنیا ادعا می کنند که ممنوعیت آواز خواندن در مکان های عبادت نقض 1 خود را اصلاح حقوق.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد خدمات ساحلی:

تبلیغات

کاردیف

ساحل جمع یکشنبه با بیشترین حضور پرستش شانه به شانه بدون ماسک به خود جلب کرد نگرانی از بالا, عمومی سلامت رسمی شنبه.

خواسته برای او در واکنش به جمع آوری برآورد کشیده شده اند بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان به کاردیف دولت در اواخر بعد از ظهر و اوایل شب دکتر ویلما Wooten, San Diego County سلامت عمومی افسر گفت که او تا به حال دیده می شود تصاویر از صلح آمیز رویداد.

“در عکس هایی که من دیدم واقعا عظیم بود گروهی از مردم جمع آوری با هم اجتماعی بدون فاصله و بدون پوشیدن, صورت, پوشش, بنابراین ما ادامه خواهد داد برای رسیدگی به این نقض فاحش که ما دیگران که آمده اند به ما توجه” Wooten گفت.

تبلیغات

او اما می گویند بیشتر در مورد چه اقداماتی در این شهرستان را ممکن است.

این رویداد توسط رهبر عبادت شان فوچت که به تازگی موفق به دریافت پوشش در ایمان-تمرکز رسانه ها به صورت مداوم تور “هوای انجیل” حوادث در کالیفرنیا شهرستانها از جمله ردینگ پاسادنا کالیفرنیا و فرزنو. فوچت نیست پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه از طریق وب سایت خود را دوشنبه شب.

گروهبان. جیک Pflepsen دولت پارک صلح افسر استاد راهنما و نجات دهنده اختصاص داده شده به کاردیف گفت: دوشنبه شب در حالی که هیچ مجوز صادر شد برای جمع آوری بدون بلیط صادر شد. گفت که دولت پارک اصلی اجرای هدف این است که “امنیت عمومی” او معوق بیشتر سوالات در مورد دولت استناد به سیاست های ستاد در ساکرامنتو که در دسترس بود به نظر دوشنبه شب.

هانتینگتون بیچ

تبلیغات

هانتینگتون بیچ مقامات ابراز نگرانی درباره اشباع OC مذهبی کارگاه آموزشی برگزار می شود بر روی شن و ماسه. آن سازمان تخمین می زنند که به عنوان بسیاری از 1,800 مردم با حضور نزدیک به دو ساعت از اجرای موسیقی تعمید و نماز است.

شهر هانتینگتون بیچ در بیانیه ای گفت که آن را “قویا پشتیبانی مناسب از هر گروه مذهبی به عبادت” اما که آنها باید به دنبال اجازه و پروتکل های ایمنی. “متاسفانه اشباع OC رویداد مروج باید برقرار نیست پروتکل های ایمنی تجویز شده توسط دولت و شهرستان و آنها حاضر به دست آوردن مجوز برای رویداد خود را” شهر گفت.

این رویداد را به مدیران گفت: بار در روز شنبه آنها فکر می کردند که خاص بودن به دلیل مذهب خود را.

“من فکر می کنم آن را بیشتر از یک بیانیه سیاسی از هر چیز در این نقطه برای مردم به واقع تعطیل خدمات عبادت وقتی تظاهرات گسترده با صدها نفر از هزاران نفر از مردم در لس آنجلس و پس از آن ما در حال گرفتن برجسته در اخبار برای گسترش این ویروس گفت:” پارکر سبز, 34, که سازماندهی این رویداد در محدوده زمانی معین با همسرش, Jessi, 35.

تبلیغات

روز جمعه سبز ارائه شده شرکت کنندگان را با ضد عفونی کننده دست داد و صدها ماسک, گفتند, اما آنها برآورد حداقل 60 درصد از مردم تصمیم به آنها را می پوشند.

“نرخ خودکشی را به ضرب گلوله از COVID و ما مردم گریه در ساحل, چرا که آنها در حال گرفتن مجموعه ای از افکار خودکشی و آنها می گویند این چیزی است که آنها نیاز” Jessi سبز گفت. “و من فکر می کنم که چرا بسیاری از مردم در حال آمدن به ساحل.”

سیسون می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de