صدها نفر از پرونده های جنایی مربوط به سه شهرستان افسران پلیس متهم در اوایل این ماه با جعل مدارک و شواهد در حال حاضر تحت بررسی توسط دادستان پس از فساد برانگیخت سوال در مورد اینکه آیا از گذشته خود کار پلیس می تواند مشکوک.

دادستان در حال حاضر تجزیه و تحلیل موارد در حال بررسی برای تعیین اگر آنها می توانند حرکت رو به جلو در قدرت از شواهد دیگر از شارژ افسران شهادت اما موارد گذشته و اعتقادات خود — از جمله کسانی که بر اساس تقاضای تخفیف — نیز می تواند بازبینی لس آنجلس Dist. Atty. جکی Lacey گفت.

دفتر او در حال ارسال نامه به بیش از 750 متهمان که موارد ذکر شده در یک یا بیشتر از متهم ماموران به عنوان شاهدان بالقوه اصرار آنها و یا وکلای مدافع خود را برای تماس با دفتر او اگر آنها احساس افسران دخالت تبعیض امیز بود یا شایستگی بررسی بیشتر است.

متهمان محکوم شدند, در موارد مربوط به افسران Braxton Shaw, مایکل Coblentz یا Nicolas مارتینز “باید با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر به طوری که ما با هم می توانید تعیین که آیا اعتقاد راسخ خود را باید ایستاده” Lacey گفت.

تبلیغات

او گفت: دادستان ها را اولویت بندی هر یک از موارد که در آن متهمان زندانی هستند.

“من بسیار نا امید در افسران اقدامات به دلیل آن را تحت تاثیر قرار سیستم عدالت کیفری و تاثیر آن بر مردم چگونه مشاهده سیستم عدالت کیفری — که آیا آنها به آن ایمان بیاورند یا نه” Lacey گفت. “من آن را به طور جدی.”

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور به نام نقد و بررسی “مناسب است.”

“یک افسر را مهم ترین ارزش گذشته خود را از قلب و دلسوزی برای مردم و فداکاری برای خدمات است که تمامیت خود را,” او گفت:. “هنگامی که آن را از دست داده و آن را خدشه دار همه چیز آنها را لمس کرده ایم.”

تبلیغات

بررسی آخرین مرحله توسط مقامات مجری قانون برای رسیدگی به یک رسوایی که در اوایل سال جاری مربوط به افسران پلیس لس آنجلس به اتهام شناسایی افراد آنها را متوقف به عنوان اعضای باند و یا همکاران در زمینه مصاحبه کارت بدون شواهد. عدالت کیفری طرفداران اصلاحات می گویند این برچسب می توانید به دنبال مردم از طریق زندگی خود و صدمه دیده توانایی خود را برای پیدا کردن اشتغال و مسکن است.

Lacey به دفتر ثبت 59-تعداد شکایت در اوایل این ماه شارژ شاو Coblentz و مارتینز با توطئه مانع عدالت و چندین فقره پرونده گزارش نادرست و آماده شواهد نادرست. دادستان ادعا افسران نوشت: در زمینه کارت های است که مردم تا به حال به بستری بودن اعضای باند هنگام بدن-دوربین فیلم نشان داد چنین پذیرش و یا نشان داد این افراد به صراحت رد باند وابستگی.

شاو است که متهم به جعل 43 کارت Coblentz جعل هفت و مارتینز از جعل ،

اما Lacey را بررسی می رود به مراتب فراتر از آن حوادث عبارتند از جنایت موارد از شروع افسران مشاغل. برای شاو که 206 موارد مربوط به 256 متهمان پس از مارس 2009 به گفته دادستان منطقه سوابق به دست آمده توسط این زمان. برای Coblentz است که 296 موارد مربوط به 345 متهمان پس از جولای 2002. برای مارتینز که 122 موارد مربوط به 157 متهمان پس از سپتامبر 2010 است.

تبلیغات

افسران بودند که تمام اختصاص داده شده به پلیس لس آنجلس نخبگان مترو و بخش های به کار گرفته شده طیف وسیعی از موارد و از جمله قتل.

شاو اعتبار به سوال در سال 2015 زمانی که یک دادستان کشف تصویری از یک ماشین گشت پلیس لس آنجلس در تضاد شهادت شاو داد در مورد یک سلاح بازداشت. سال بعد یک قاضی پرتاب نامربوط اسلحه گرم صورت پس از دادستان فاش تحقیقات خود را از شاو.

وکلای مدافع برای افسران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. گرگ Yacoubian یک وکیل برای شاو قبلا شاو گفت: هیچ کار اشتباهی انجام داد و به دنبال آن جهت از سرداران.

در حالی که دادستان فعالانه در حال بررسی در حال بررسی موارد Lacey گفت: از آن خواهد شد “کارآمد” در بسته موارد برای او به صبر در دفاع وکیل به “به ما بگویید که آیا آنها مایل به آن را بازگشایی و یا دوباره مورد بررسی قرار گرفت.”

تبلیغات

برای آن دسته از موارد که در آن متهم ماموران در حال عمده شاهد Lacey گفت: دادستان تعیین خواهد کرد که آیا اخراج است “به نفع عدالت است.”

اما Lacey گفت: بسیاری از پرونده های جنایی ساخته شده بر شواهد فراتر از کلام فردی افسران و این امکان وجود دارد که چند خواهد بود بازگشت.

“ممکن است که افسران اگر چه ذکر شده به عنوان یک subpoenaed شاهد ممکن است شاهد هر چیزی ممکن است یک بازیکن کلیدی و یا ممکن است وجود داشته باشد دیگر شاهد که موید که جرم رخ داده است” گفت: Lacey.

مور گفت که او مطمئن است که دولت “نه تنها باید به تکیه بر آن افسران حساب” برای اثبات بسیاری از موارد شناسایی شده است.

تبلیغات

دفاع وکیل مدافع که تخصص در باند مورد این پیشنهاد تاثیر افسران اتهام اقدامات فراتر از احساس گناه یا بی گناهی از جمله خدمت به عنوان پایه ای برای برچسب زدن متهمان به عنوان اعضای باند که می تواند منجر به شدیدتر جملات.

استفان خان یک بورلی هیلز دفاع وکیل است که متخصص در باند و موارد جرم گفت: کسانی که شدیدتر جملات نیز نیاز به درمان اگر افسران شهادت شد بسیار مهم برای پر کردن یک تقویت. نادرست باند اظهارات او گفت: ترک متهمان در شیب یک نقطه ضعف در دادگاه.

“این نشان میدهد که او یک پسر بد و در نتیجه او را مجرم شناخته است. واقعا تغییرات کل تنور مورد” خان گفت. “این باعث می شود آن را سخت تر برای همیشه حل و فصل این پرونده است. آن نیروهای این افراد که بسیاری از آنها عمومی مدافعان … را به یک معامله. و بسیاری از مردم خواهش کنم به چیزهایی که آنها نمی خواهد که به اعتراف به, اما برای این باند ندارد.”

در علاوه بر این به مترو رسوایی یک سال 2016 حسابرسی از ایالت CalGang پایگاه داده یافت پلیس لس آنجلس یکی از چندین سازمان که “نمی تواند اثبات” دلایل آن اضافه شده بود مردم است. در سال 2018 یک قاضی فدرال منع پلیس لس آنجلس از اجرای بسیاری از این شهر باند احکام — که محدود کردن حرکات مشکوک اعضای باند — با حکم وزارت را نقض کرده این افراد به دلیل روند حقوق.

تبلیغات

Lacey که مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان ضعیف در برگزاری افسران پاسخگو و چهره رقابت سختی از رقیب جورج Gascón در منطقه وکیل نژاد در ماه نوامبر گفت: دادستان ها با استفاده از طیف وسیعی از منابع و اطلاعات فراتر از آن ارائه شده توسط پلیس لس آنجلس به منظور بررسی باند وابستگی — از جمله “خالکوبی و Facebook posts” — و ادامه خواهد داد به انجام این کار به دنبال بالاتر جملات نسبتا.

“باند جرم و جنایت اتفاق می افتد و وجود دارد مردم بی گناه که در حال زندگی در جوامع که می خواهید دادستان به نشانی باند جرم” Lacey گفت. “برای من خط پایین این است: مراقب باشید با این شواهد است. مطمئن شوید که شما به اندازه کافی شواهد و مدارک ثابت کند که کسی چیزی به نفع یک باند. شما نباید فقط مسئول این باند پیشرفت واقعا بدون چک کردن آن.”

در علاوه بر این به شاو Coblentz و مارتینز بیش از 20 دیگر افسران پلیس لس آنجلس در حال بررسی در این زمینه رسوایی کارت. اگر هر حال با عنوان جرم جنایی متهم گذشته خود موارد نیز ممکن است بررسی Lacey گفت.

پیتر Bibring ارشد کارکنان وکیل برای آیتالله سیستانی گفت: Lacey را بررسی می افتد به مراتب کمتر از آنچه لازم است برای کاهش سوء رفتار است که احتمال می رود فراتر از سه متهم کردند. به جای قرار دادن تعهد در متهمان به تعمیر یک اشتباه ناشی از افسر سوء Bibring پیشنهاد دفتر او اعتقاد نقد و بررسی واحد آغاز یک مورد ممیزی.

تبلیغات

“فقط به سادگی به اطلاع وکلای مدافع در مواردی که این خاص پلیس شهادت داد قطعا نمی خواهید به آسیب های این رسوایی باعث شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de