نظامی و پزشکی تیم وارد در دو لوس آنجلس بیمارستان

پزشکی حرفه ای از نظامی وارد شده اند در لس آنجلس به تقویت صفوف دو بيمارستان.

وزارت دفاع فرستاده نیروی هوایی تیم در هفته گذشته به لس آنجلس-USC و بندر-UCLA مراکز پزشکی گفت: Brian فرگوسن یک سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس.

این حرکت با هدف تقویت کارکنان به عنوان بيمارستان نبرد COVID-19 بیماری همه گیر. فرگوسن گفت: مقامات دولتی درخواست پشتیبانی از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال. این تیم شد و سپس به کارگردانی بيمارستان مبارزه با نیروی انسانی, منابع و ظرفیت او گفت:.

“آنها ممکن است پرسنل پزشکی که خود را آزمایش مثبت یا آنها کوتاه و کارکنان…. برخی از بیمارستان های ما روبرو هستند سناریو که در آن تعداد کارمندان نایاب و یا آنها رو به افزایش در تعداد موارد آنها درمان,” او گفت:. “این اساسا به ارائه افزایش نیروی انسانی برای بیمارستان ها نیاز دارند.”

تبلیغات

فرگوسن کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خاص در مورد وضعیت دو بیمارستان اما گفت: OES به طور مداوم نظارت بر هر دو امکانات.

شش بیمارستان در سراسر کشور به تازگی موفق به دریافت نظامی حرفه ای پزشکی: Adventist Health لدی یادبود در Lodi, آیزنهاور مرکز پزشکی در رانچو میراژ Kaweah دلتا مرکز پزشکی در ویسالیا, ظهور, بهداشت رامهرمز در رامهرمز, Dameron بیمارستان در استاکتون و جامعه مرکز پزشکی منطقه ای در فرزنو.

در مجموع فرگوسن گفت: استقرار ارسال 190 متخصصان پزشکی به بیمارستان کالیفرنیا.

سخنران از لس آنجلس-USC مرکز پزشکی و بندر-UCLA تایید ورود تیم های نظامی از طریق یکسان ایمیل اظهارات. آنها نوشت که وارد تیم جمعه “و استفاده خواهد شد برای حمایت از بهره برداری از بیمارستان بخش مراقبت های ويژه در میان رشد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.”

تبلیغات

بیمارستان’ اظهارات گفت: این تیم به طور معمول مستقر هستند برای 30 روز. فرگوسن گفت: دولت می تواند ثبت و تمدید آن در صورت لزوم.

او گفت: ورود تیم پزشکی نشان میدهد کالیفرنیا آموخته است که چگونه به کار با و بهره مندی از فدرال واکنش اضطراری مقامات از طریق تجربه آتش سوزی و دیگر شرایط بحرانی.

“هنگامی که ما باید شکاف یا نیازهای ما قادر به دریافت آن توسط دولت فدرال” فرگوسن اضافه شده است.

این پر کردن کمک خواهد کرد که دولت را سخت کشیده پزشکی کارگران است.

تبلیغات

“ما اجازه می دهد پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان پزشکی به حمایت اضافی است که بخش مهمی از کار است که ما انجام می دهیم” فرگوسن گفت.

لس آنجلس گزارش 2,011 جدید COVID-19 موارد و 15 اضافی مرگ و میر دوشنبه. آمار منتشر شده در یکشنبه گزارش داد که 2,051 coronavirus بيماران بستری در سراسر شهرستان 596 که گفته می شد در بخش مراقبت های ویژه. این شهرستان در بخش بهداشت عمومی توصیف داده ها به طور ناقص “با توجه به تاخیر دولت در آزمایشگاه الکترونیک سیستم گزارش دهی” و گفت: تعداد آنها احتمالا underreported.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de