Pharrell, Beastie Boys, RZA, halftime show نمره امی گره

نیویورک (AP) — گرمی-برندگان از جمله Pharrell Williams, پسران بیستی و نه ناخن اینچ’ Trent Reznor شانس برنده شدن خود را از اول تا کنون افتخارات در جوایز امی که در آن جنیفر لوپز و شکیرا نشان می دهد توقف حاصل کار دو تیم نشان می دهد عملکرد نیز به دست آورده متعدد نامزد.

“سوپر باول LIV Halftime Show Starring جنیفر لوپز و شکیرا” برداشت چهار نامزد از جمله برجسته انواع خاص (زنده). معلوم نبود اگر لوپز و شکیرا بودند به طور خاص نامزد هر چند گذشته حاصل کار دو تیم خوانندگان از جمله بیانسه و لیدی گاگا و برونو مریخ به دست آورده اند امی نامزد به عنوان نوازندگان. حاصل کار دو نشان هم برداشت گره آن جهت طراحی نورپردازی و موسیقی جهت.

ویلیامز که 13 جایزه گرمی است که دو بار نامزد اسکار شده و همچنین رقابت برای گلدن گلوب و امی در طول روز است که نامزد اصلی برجسته موسیقی و متن ترانه برای “نامه ای به من پدرخوانده” از “سیاه و سفید پدرخوانده” Netflix بکشد مستند در مورد موسیقی اجرایی کلارنس Avant. ویلیامز سهام نامزدی با دیرین خود را Neptunes تولید شریک چاد هوگو.

“این یک افتخار برای به اشتراک گذاشتن افسانه کلارنس Avant, مردی که هرگز متوقف به مبارزه برای عدالت اجتماعی در سرگرمی, ورزش و سیاست است. تاثیر او بر فرهنگ ما متصل همه” ویلیامز در بیانیه ای گفت.

دیگران مبارزه ویلیامز و هوگو برای امی شامل Reznor and Atticus Ross نه ناخن اینچ ( “مراقبان” ), تولید کننده-خواننده Labrinth ( “سرخوشی” ) و خواننده و ترانه سرا Ingrid Michaelson ( “کمی آتش در همه جا” ).

Reznor و راس هر دو برنده اسکار و گرمی. برای کار خود در “نگهبانان” آنها گل دوم نامزد امی برای برجسته موسیقی ترکیب یک سری محدود و خاص. در بیانیه این دو تشکر تلویزیونی آکادمی اضافه کرد: “ساخت نگهبانان بود و دلهره آور, وحشتناک تهدید آمیز نشئه و فوق العاده پاداش. ما پدیدار الهام دقیق لحظه ای با اعتماد به نفس بیشتر و بسیار افتخار است که یک بخشی از آن است.”

جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه Labrinth که تولید شده برای بیانسه, the Weeknd و Ed Sheeran و همکاری با سیا و دیپلو در supergroup LSD به دست آورده دوم nod برای برجسته موسیقی ترکیب یک سری برای “شادی و سرخوشی.”

تلویزیون اپل+ مستند “Beastie Boys داستان” برداشت پنج نامزد از جمله دو خاص مناقصه برای اعضای گروه مایک “Mike D” الماس و آدم “آگهی راک” Horovitz. آنها به دست آورده نامزد به عنوان تولید کنندگان برجسته مستند یا غیرداستانی ویژه و به عنوان نویسندگان برجسته برای نوشتن یک برنامه غیرداستانی.

Wu-Tang Clan را RZA گل نامزدی برای برجسته اصلی, عنوان اصلی, تم موسیقی برای Hulu سری “Wu-Tang: An American Saga” در حالی که مکرر Childish Gambino همکار لودویگ Göransson — که موفق به کسب سه جایزه گرمی و همچنین به عنوان یک جایزه اسکار برای نمره “پلنگ سیاه” — نامزد دریافت جایزه شده است برای برجسته موسیقی ترکیب یک سری برای دیزنی+’s “در Mandalorian.”

شیلا E. و تولید duo جیمی Jam & Terry Lewis برداشت نامزدهای برجسته موسیقی جهت برای کار خود را در تلویزیون ویژه “let’s Go Crazy: گرمی سلام به شاهزاده.” 2020 جایزه گرمی به دست آورده و چهار نامزد برای آن جهت روشنایی, طراحی صدا, میکس و طراحی تولید.

ضربه سری “نقاب خواننده” به دست آورده دو نامزد از جمله برجسته رقابت برنامه درآمد nod برای بازیگر-خواننده رپ-مجری برنامه تلویزیونی Nick Cannon, یکی از نمایش اجرایی تولید. “صدای” برداشت شش نامزد.

جاز نوازنده ساکسیفون Kamasi واشنگتن که تشکیل شده موسیقی برای میشل اوباما, مستند “تبدیل شدن” برداشت یک نامزدی برای برجسته موسیقی ترکیب به صورت یک مجموعه مستند های ویژه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de