رنگین کمان ارتش ضربه گیر با گنوم دور از خانه

طول می کشد برخی از نوع batshit شجاعت به طرح اجرای زنده هنگامی که یک بیماری همه گیر است بسته همه چیز را اما چند قهرمانانه دنور شرکت ها و افراد پا کرده اند که به حلقه آتش در این تابستان.

هنگامی که مواجه با غیر منتظره فرصت های از دست رفته و کنترل گروه محصولات ابداع شده و برنامه ریزی شده پایانیک همهجانبه سفر به عملکرد تواند با caravanning مخاطبان با خیال راحت محصور در اتومبیل های خود را. متاسفانه این گروه تا به حال به لغو هنگامی که با مشکلات این شهرستان بیش از اجازه شد unsurpassable.

از سوی دیگر جولی Verkhovna از گریپ فروت آزمایشگاه کشیده Memento Mori, بیشتر, از خود راضی تولید مورد مرگ انجام شده در پشت یک ردیف از ویندوز.

Walk into Rainbow Militia's 1906 bungalow for Gnome Away From Home and find fantasies galore.گسترش

راه رفتن به رنگین کمان ارتش را در سال 1906 خانههای ییلاقی برای گنوم دور از خانه و پیدا کردن توهمات بسیار است.

بند سنگ

در حال حاضر سیرک مطلع عملکرد گروه رنگین کمان ارتش است شخم به جلو با یکی دیگر از لحاظ اجتماعی فاصله گرفته اما زنده همهجانبه رویداد — این یکی خالی 1906 تنیسون خیابان ییلاقی برنامه ریزی شده برای تخریب. این troupers داده شد carte blanche توسط تجاری املاک و مستغلات آژانس Reactiv به انجام آنچه آنها می خواستند با خانه در داخل و خارج و آنها را به رول کردن گنوم به دور از خانههای مشارکتی جیغ وداد بازی کردن led از صحنه به صحنه با یک باغ گنوم به نام Fibblesticks Dabbledoo آغاز ژوئیه 30. مخاطبان اعضای گروه بندی شده به تیم خواهد شد که برخی از دست در چگونه هر داستان است گفت: آنها به عنوان حرکت از یک اتاق به اتاق.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کهربا Blais و Staza سنگ موسسان رنگین کمان ارتش, تا به حال هیچ ایده که آنها می خواهم به انجام این کار نشان می دهد که این شهرستان تعطیل در ماه مارس است.

“ما تا به حال چندین پروژه برنامه ریزی شده و همه آنها قبل از شروع COVID. اما ما از دست کسانی که پروژه ها” سنگ می گوید. “این واقعا متولد خارج از شرایط و زمان و آن را به رخ نمی داد در زیر هر چتر.”

Meet up with actor James Brunt and a spider in one scene from Gnome Away From Home.گسترش

ملاقات با بازیگر جیمز فشار و یک عنکبوت در یک صحنه از گنوم دور از خانه.

مارتا Wirth عکاسی

قرار دادن یک نمایش هم فقط در چند ماه نبود سبک خود را ، معمولا برنامه ریزی در هر جنبه ای از یک عملکرد از فرایند خلاق خود را برای رسیدگی به مسائل عملی و چسبیده به بودجه می تواند تا یک سال.

پس چرا آنها حتی زحمت به سنگ فرش چیزی هم در سرعت فوق العاده خطرناک ؟

“کوتاه ترین پاسخ این است که ما فرصت داده شد تا بفهمند که چگونه برای ایجاد هنر در طول بیماری همه گیر در یک راه امن برای مخاطبان و هنرمندان” Blais می گوید. “پس از همه این بیماری همه گیر است و نه دور ، در حال حاضر آن را خوب به اجراهای خارج از منزل, اما کلرادو زمستان وحشیانه است.” برنامه ریزی هنرمندان از رنگین کمان ارتش را به باقی می ماند در انگشتان پای خود را از این منابع برای پرداخت خود را ریختگی می شود و آماده برای هر چه می آید — و یا در صورت مجموع انحلال.

A mysterious peephole from Gnome Away From Home.گسترش

مرموز روزنه از گنوم دور از خانه.

بند سنگ

بخشی از رنگین کمان ارتش را تغییر سریع استراتژی درگیر انتخاب قابل اعتماد همکاران — افرادی که Blais و Staza می دانستند و مورد اعتماد. “ما بسیار هیجان زده در مورد بازیگران ما انتخاب” Blais می گوید. “همه آنها بسیار با استعداد است و هر کس قرار داده و تلاش به ساخت نشان می دهد; این افراد شگفت انگیز واقعا همه همکاری با ما است.” آنها حتی قادر به کمیسیون نوازنده دیو Rynhart به نوشتن یک نمره در زمان ثبت.

یکی از این گروه را بزرگترین چالش تبدیل شد یک خانه قدیمی را به یک مجموعه از مهر و موم عملکرد فضاهای جدا کردن اعضای بازیگران از مخاطبان و کاربران از طریق عبور. خود راه حل فراگیر بازیگران در هر ماژول با مهر و موم پلاستیکی از موانع.

Commune with witches as you move through Gnome Away From Home.گسترش

کمون با جادوگران به عنوان شما را از طریق حرکت گنوم دور از خانه.

مارتا Wirth عکاسی

در بهره از حرکت تیم همراه از طریق پیچ و خم ده دقیقه از هم جدا “هر هنرمند است که ترتیب خود به خود فضا” Blais توضیح می دهد. “هر کس در حال انجام چیزی که خود را.” برای صاف کردن مراحل می توانید گروه های خرید تیم بلیط انطباق چهار تا شش نفر که با هم کار می کنند برای حل رمز و راز در طول راه. “مردم می توانند با هر کس آنها احساس راحت ترین و ایمن برای سفر با و یا آنها می توانند توسط خود” او اشاره می کند.

همچنین سنگ می گوید: “ما تن های مختلف پروتکل های ایمنی: متوسط چک برای هر دو هنرمندان و مهمانان; هر کس را ملزم به پوشیدن ماسک و دستکش. این است که یک نام تجاری جدید راه برای انجام این کار نشان می دهد و ما باید کامل بهداشت پروتکل در هر فضا است.”

آنها حتی با استفاده از یک اهدا مطابق با اصول بهداشتی ماشین هر شب پس از هر نمایش برای “مطمئن شوید که هر یک فضای تمیز و آماده” می افزاید: Blais. هر حرکت خواهد بود هماهنگ حق را به مارک که درها نباید لمس کرد.

You never know who you'll meet next in Rainbow Militia's new immersive performance.گسترش

شما هیچ وقت نمی دانید که شما ملاقات بعدی در رنگین کمان ارتش جدید همهجانبه عملکرد.

مارتا Wirth عکاسی

ایجاد پروتکل تنها یکی از چالش های رنگین کمان ارتش تا به حال برای مقابله با. “بزرگترین چالش ما بود بدون داشتن بودجه” Blais می پذیرد. و تمرینات او می افزاید: انجام شده تقریبا. “ما همه با هم برای اولین بار در تاریخ 27 ژوئیه به اجرا تمام کوکی.”

با هر یک از هنرمندان در شارژ از یک ماژول بقیه او امیدوار خواهد بود و کیک به عنوان مخاطبان کشف عروسک های سایه چاقو-ثرورس یک قرنطینه هانسل و گرتل و دیگر سناریوهای غیر منتظره. به عنوان مثال: “من خواهد بود در stilts در یک اتاق کوچک” سنگ می گوید. “این یک داستان در مورد گیر بودن در فضا و یا زمان و من یک بازی با مردم است.”

Find a stilt-walker in a very small room during Gnome Away From Home.گسترش

پیدا کردن یک چوب پا-واکر در یک اتاق خیلی کوچک در طول گنوم دور از خانه.

بند سنگ

شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن خانه بازیگران, عضو, یک یادآوری از حقانیت تاریخچه; ییلاقی به زودی پاره کردن به راه های جدید برای آپارتمانهای در محله. اما Blais و سنگ تا به حال ویژه ای روبرو می شوند که به آنها یک درک جدید برای فضا است.

“این منطقه می شود مقدار زیادی از ترافیک پا” Blais آغاز می شود. “مردم در حال راه رفتن در همه زمان ها. روز دیگر یک زن راه می رفت که به ما گفت که او در خانه در طول دهه 70. او به ما یک سفر پر.” پس از آشنایی با خانههای بیشتر نزدیک Blais می افزاید: “این سرد است که ما به آن خوب حمله.”

گنوم دور از خانه اجرا می شود از 6:30 تا 10 بعد از ظهر پنج شنبه ها از طریق یکشنبه 30 جولای تا اوت 23. رزرو بهنگام ورود بلیط در eventbrite.com در پیشبرد; قیمت “Quaranteams” از چهار به شش نفر از محدوده 80 دلار به 120 دلار (افراد بدون تیم می تواند با ثبت نام در $5 add-on) است. اطلاعات بیشتر در مورد گنوم دور از خانه در rainbowmilitiaaerial.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de