آدریان Dater: تنها کلرادو نویسنده در NHL حباب می گوید همه

فقط در سه روز بیشتر آدریان Dater رایگان مرد — یا حداقل آزاد به ترک خود Airbnb.

Dater سابق دنور پست نویسنده است که در حال حاضر اجرا می شود کلرادو هاکی در حال حاضر دور و دور بهترین منبع اخبار و نظر در مورد Colorado Avalanche در حال حاضر تحت اجباری چهارده روز دوره قرنطینه در ادمونتون, کانادا به طوری که او می تواند پوشش لیگ ملی هاکی برگشتی در فرد ابتدا در تاریخ 1 اوت.

با توجه به Dater او یکی از تنها دو هاکی روزنامه نگاران از سوی ایالات متحده به طور مستقیم وابسته لیگ یا NBC رسمی خود را در آمریکا پخش شریک به این تعهد: Sarah McLellan از مینیاپولیس استار تریبیونکه دارای تابعیت دوگانه است دیگر. و هزینه های مربوط به ارسال یک خبرنگار به یک کشور دیگر در میان جهانی همه گیر نیست تنها دلیل برای این کوچک مردم در انتخابات. وجود دارد همچنین قوانین سختگیرانه اعمال دور به اصطلاح حباب که NHL ایجاد شده در ادمونتون و تورنتو دیگر hub شهرستان برای برگشتی, برای جلوگیری از مرتب کردن بر اساس COVID-19 شیوع است که در حال حاضر قرار داده شده در این فصل لیگ بیس بال در معرض خطر است.

“پس چگونه حباب کار می کند این است که هیچ رسانه ای است که می تواند در واقعی حباب است که به ادمونتون, JW Marriott و یک زن و شوهر از دیگر هتل ها در اطراف میدان جنگ” Dater توضیح می دهد. “عرصه خودی خود یک حباب بیش از حد و بخش مضحک است که من می توانید رفتن به استادیوم و تماشای بازی و بازی های دیگر اما من نمی خواهید به قادر به حباب-bubble از هتل که در آن بازیکنان هستند. من نمی خواهید به قادر به رفتن بر روی یخ در نزدیکی سطح بازیکنان است. و من نمی تونم به اتاق قفل ، همه مصاحبه انجام خواهد شد از طریق زوم.”

با توجه به این محدودیت بسیاری از سازمان های خبری تصمیم گرفته اند برای پوشش NHL پلی آف از راه دور. “بسیاری از خبرنگاران و خبرنگاران ورزشی به درستی گفت:” چرا من باید صرف هزاران دلار برای من خبرنگار برای رفتن وجود دارد و آنها در حال رفتن به همان لعنت مصاحبه با زوم?'” Dater یادداشت ها. “اما این راهی نیست که من ساخته شده است. آن را نمی کند من یک قهرمان و یا هر چیزی اما من فقط نیاز به که در آن عمل است و من انجام آنچه در آن طول می کشد.”

بازگشت هنگامی که او پست‘s در بهمن ضرب و شتم از جمله نبوغ بود که لازم نیست; او را به سادگی پریدند روی جت و expensed کل شو. اما زندگی خیلی پیچیده تر در سال 2014 زمانی که Dater اخراج شد توسط کاغذ بیش از missteps در توییتر. و بر خلاف کهنه کار تلویزیون پیش بینی آب و هوا مارتی Coniglio که فقط راه از هم جدا 9News پس از به tweeting یک عکس از جنگ جهانی دوم دوران نازی ها در اشاره به نیروهای فدرال ریختن به پورتلند اورگان پیام خود را ندارد و سیاسی است. اول Dater به حالت تعلیق در آمد برای استفاده از این پلت فرم برای تماس با یک بازیکن یک “گربه” و ارائه مشاوره به کسی مربوطه با او به “fuck off.” سپس چند ماه بعد او داده شد او در راه رفتن به مقالات پس از آنچه ما شرح داده شده در آن زمان به عنوان “عجیب و غریب آمده-به Detroit Red Wings فن.”

در اعلام خروج خود را از پستDater نشان داد که او در برخورد با سوء مصرف مواد و تمیز کردن و بازسازی زندگی خود و زندگی حرفه ای آسان نیست. “من از بودن خراب تحت عنوان sportswriter سوارکاری در هواپیما و اقامت در هتل های خوب به پارو برف در ابتدایی-مدرسه پارکینگ جایی که من مشغول به کار بود به عنوان یک جایگزین معلم سه ماه بعد” او به یاد می آورد. “من فکر می کنم ‘چگونه من به اینجا ؟ این یک سفر بازگشت و من فکر می کنم من بهتر است برای آن. … چه اتفاقی ممکن است یک چیز خوب در حس که آن را در نهایت من مجبور به تغییر برخی چیزها بود که چرکین.”

An example of Dater's luxurious accommodations in Edmonton.

یک مثال از Dater لوکس اقامت در ادمونتون.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از آدریان Dater

در این سال که به دنبال Dater فرود یک فرفره نوشتن در مورد Avs برای BSN دنور که پس از آن rebranded به عنوان دیجیتال شبکه ورزش DNVR. اما در سال گذشته او تصمیم گرفت آن زمان برای خود رئیس و راه اندازی کلرادو هاکی در حال حاضر وابسته به بزرگتر ملی هاکی در حال حاضر شبکه. این سایت مبتنی بر اشتراک و ثابت آن را به اندازه کافی محبوب است که Dater واقع شده است قادر به پرداخت برخی از مترجمان آزاد به مکمل خود را نوشتن در مورد تیم ملی. و حتی اگر وقفه در این فصل با توجه به رمان coronavirus ساخته شده آن را دشوار است برای جذب خوانندگان جدید مایل به پرداخت هزینه برای دسترسی به خود را تجدید رای است که در حال حاضر در حال اجرا در حدود 85 درصد — یک دستاورد قابل توجه تحت شرایطی.

بهتر است این سایت دارای یک نکته شیشه است که به اندازه کافی جمع آوری کمک به پرداخت هزینه برای Dater بلیط هواپیما به کانادا و اقامت در سراسر برگشتی. هنوز هم او نیست ماندن در شاهزاده و جلال. “NHL گفت:” ما یک نرخ بزرگ در هتل’ اما آن را بیش از 100 دلار یک شب حتی با کانادا نرخ ارز — دلیل دیگری است که بسیاری از مردم نمی آیند” او نشان می دهد. او رزرو یک Airbnb فقط برای 25 دلار در هر شب: “این خیلی خوب دو خوابه در مرکز شهر و حتی اگر آنها می گویند این نوع از سختی بخشی از شهر من صرف من پنج سال اول زندگی و در, درست, دشوار بخشی از شهر نیویورک است. و این است که کانادا: مردم می گویند: “ببخشید” اگر آنها دست انداز به شما.”

نه این که او را با تجربه هر جزئی برخورد از اواخر. در طول دو هفته قرنطینه دوره مورد نیاز از هر آمریکایی که می خواهد برای آمدن به کانادا “شما خطر ابتلا به شش ماه زندان محکوم کرد و $750,000 خوب اگر شما گرفتار می روم جایی که شما اقامت. بنابراین نیازی به گفتن نیست, من شده اند از این محل پس از من به اینجا رسیدیم.”

در میان اکتشافات خود را یک دال از گوشت گوزن در Airbnb را در فریزر.

در ضمن Dater شده است و نوشتن یک طوفان — و او به دنبال به جلو به انجام حتی بیشتر cyber-تند هنگامی که او با توجه به پیاده روی مقالات. برای یک چیز, او قادر خواهید بود برای حضور در این بازی البته تحت شرایط عجیب و غریب: “آنها به نگه داشتن همه چیز واقعا با محاصره آنجا که از virus. ما می توانیم تنها با استفاده از یک کمی آسانسور و راهرو و من فکر می کنم ما در حال رفتن به نشستن در بالا اولین محل اجتماع نوع که در آن معلولان بخش است که در بسیاری از عرصه — که خیلی نزدیک تر از معمولی مطبوعات جعبه.”

قبل از جن قطره Dater خواهد بود قادر به ضبط جو در ادمونتون برای خوانندگان. “من فکر می کنم این داستان سرایی فرصت” او می گوید. “فقط به خاطر من نخواهد بود در اتاق قفل شدن کلیشه به نقل از یک معامله بزرگ نیست برای من. این همان چیزی به نام تلفن جایی که من می توانید با صحبت کردن با بازیکنان و داستان های مختلف. و من قصد دارم در که خارج از در خیابان های, توصیف چیزهایی که مصرف مقدار زیادی از تصاویر است.”

اما برای اولین بار او را به خارج از اتاق خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de