بولدر تظاهرات پشت عزادار گربه سیاه مزرعه & اغذیه فروشی و مشروب فروشی صاحبان

اریک و جیل Skokan شده اند اعضای فعال از تخته سنگ مزرعه و رستوران جوامع برای سال با گربه سیاه که آنها از یک حیاط خلوت باغ به بیش از 400 هکتار از زمین های کشاورزی و رستوران گربه سیاه اغذیه فروشی و مشروب فروشی و خاردار & خرگوش که باز در سال های 2006 و 2011. در حالی که در حال اجرا رستوران مزرعه و مختلف کشاورزان’ بازار می ایستد در طول سال آنها نیز مطرح شده چهار بچه: مورگان, Kelsey, ایان و اوری.

اما در شب جمعه, جولای 24 را Skokans خود را از دست داد 17-year-old son, Kelsey, در یک تصادف رانندگی که نیز مجروح ایان فقط خارج از خانه بولدر. دوستان و همسایه ها و کسب و کارهای محلی که فنر را به عمل به کمک Skokans در طول این تراژدی; یک GoFundMe صفحه راه اندازی شده است و در حال حاضر کشیده شده بیش از $200,000 در کمک های مالی در حافظه از Kelsey برای کمک به آنها را با امور مالی و داوطلبان را امضا کرده اند تا به کمک با کار در مزرعه و گربه سیاه مزرعه ایستاده در 4975 Jay جاده ها است. تخته سنگ Chautauqua اهدا کرده است استفاده از یک کلبه بزرگ برای ورودی و اعضای خانواده پس از حادثه است که درگیر یک کامیون کمپرسی آسیب دیده و بخشی از Skokan خانه.

سیاه, گربه خبرنامه هفتگی اعلام ویرانگر اخبار روز دوشنبه در حالی که همچنین به اشتراک گذاری که در مزرعه و کار رستوران هرگز متوقف و قلب از فصل برداشت نزدیک است. در علاوه بر این به GoFundMe کمپین شما می توانید پشتیبانی Skokan خانواده با توقف در مزرعه ایستاده است و باز روز از 10 صبح تا 5 بعدازظهر و یا با مراجعه به گربه سیاه را ایستاده در بولدر شهرستان کشاورزان’ بازار از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر هر شنبه در خیابان 13 و بلوار کانیون.

خانواده نیز به تصویب رسید در این پیام خود را در خبرنامه:

با تشکر از شما دوستان برای شما بخشنده و سخاوت — برای دل خود و عشق خود گذشتگی و شور و ارادت خود را به جامعه. شما متحیر کردن ما. شما غنی سازی ما. فقط به عنوان جهان ما اینو بدونیم در زیر پای ما و ما شروع به سقوط شما تقویت و حمایت از ما.

در حالی که گربه سیاه اغذیه فروشی و مشروب فروشی و خاردار & خرگوش در حال حاضر بسته شده به دلیل همه گیر گربه سیاه و سفید است که در ادامه آن شبانه مزرعه شام در 9889 شمالی 51 خیابان در برکلی که داده اند Skokans اضافی فضا برای خدمت به مشتریان در طول coronavirus محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de