دوم مد های زنجیره ای بوفالو ارز حذف تاد Colletti, صاحب, کلرادو, فروشگاه حق رای دادن از وظایف خود و ارتباط با این شرکت پس از یک Instagram حساب به نام بوفالو در اتاق به تازگی شروع به ارسال داستان از مردم او را متهم به انواع جرائم و گناهان. آریزونا-بر اساس شرکت متعهد شده است به بررسی این ادعا است. اما در عین حال دنور اداره پلیس نیز به دنبال اتهامات.

نوشته های متهم Colletti از همه چیز از جنسی و حمله فیزیکی به توزیع کوکائین و الکل به افراد زیر سن قانونی ایجاد یک “فرقه مانند محیط زیست” با مواد مخدر-سوخت زیرزمینی احزاب در زیرزمین مغازه در 51 برادوی جنسی و اذیت و آزار کارگران خود را به دلیل خودداری از پرداخت نوار زبانه ها و ساخت misogynistic, ableist نژادپرستانه و ترانس هراسی اظهارات به مشتریان و کارکنان.

برخی از گرافیک و جزئیات داستان ادعا می کنند که او ارائه کوکائین و همراهی کارکنان به استفاده از آن پس از ساعت, سپس آنها را در زمان بازگشت به خانه خود را برای وان احزاب که در آن او تجاوز جنسی آنها است.

بازماندگان ناشناس هستند به عنوان فرد یا افرادی که در حال اجرا Instagram سایت که گفته Westword که حدود هفتاد و بازماندگان را ارائه شهادت در مورد Colletti را درنده رفتار است.

The Buffalo Exchange store at 51 Broadway.گسترش

بوفالو ارز ذخیره در 51 برادوی است.

کایل هریس

چندین نفر رسیده به Westword به تایید داستان است که آنها تا به حال به اشتراک گذاشته شده در سایت.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

یک زن که نخواست نامش فاش شود می گوید که او sexually assaulted by Colletti در ماه اوت سال 2017 برگزار شد و در خانه خود را برای بیش از 36 ساعت در طی آن زمان او بارها و بارها تجاوز جنسی. “این یک الگوی تکرار رفتار توسط تاد و اغلب 100 درصد معاف و یا نادیده گرفته شده توسط خود کارمندان مرد که تحت تاثیر آن,” او گفت: Westword.

نه بوفالو ارز ستاد مرکزی و نه Colletti را در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر. اما از اوایل امروز 28 ژوئیه بوفالو ارز, کلرادو, Facebook صفحه این پیغام در بالای صفحه:

بلافاصله موثر تاد Colletti منتشر شده از مسئولیت ها و انجمن ها از بوفالو ارز از کلرادو. فروشگاه ما بسته خواهد شد شنبه, جولای 28th, تا اطلاع ثانوی قریب الوقوع بررسی است.

ما به شدت معتقد به ارزش های جامعه و دل شکسته. دل ما کارکنان سوگواری در کنار شما. ما می خواهم برای تشکر از همه شما برای حمایت خود را از طریق سال و در اعتقاد ما پیام برای دنور و تخته سنگ جوامع است.

ما را به حل و فصل این مسائل و از شما دعوت به پیوستن به ما در حال حرکت رو به جلو [به] ساخت یک مثبت بیشتر جامعه است. ما در ارتباط خواهید بود به زودی.

بوفالو تبادل کلرادو فروشگاه در 51 برادوی و 226 شرق 13th خیابان در دنور و همچنین به عنوان تخته سنگ فروشگاه در 1813 مروارید خیابان بسته خواهد شد تا روز شنبه مرداد 1, با توجه به نامه ای از شرکت های ارسال شده در بوفالو.در.the.اتاق Instagram. کارکنان پرداخت خواهد شد برای ساعت ها آنها را امضا کردند به کار.

و دنور اداره پلیس تایید کرده است که آن را علاقه مند به اتهامات. “ما آگاه هستند از Instagram صفحه می گوید:” یک DPD سخنگو. “اگر کسی در آن صفحه خواهد بود به گزارش آنچه اتفاق افتاده است به آنها و یا آنچه که آنها شاهد ما آنها را تشویق به تماس 720-913-2000.”

این داستان به روز شده است تا منعکس کننده دنور اداره پلیس دخالت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de