نیویورک (AP) — چه ارنست همینگوی, محمد علی بنجامین فرانکلین و لئوناردو داوینچی در مشترک دارند ؟

همه در حال گرفتن Ken Burns درمان در چند سال آینده. PBS مستندساز گفت: او هشت پروژه در آثار نیمی از آنها در عمق به نظر می رسد در این چهار شخصیت. داوینچی پروژه یکی از اولین سوختگی انجام می شود در غیر آمریکایی موضوع, او گفت:.

بعد از درگیری های بزرگ است که این ساز از “جنگ داخلی” است که تبدیل به جنگ انقلاب آمریکا یک پروژه او امیدوار است که در سال 2025 است.

او همچنین از انجام مستند در ایالات متحده اقدامات در طول هولوکاست باز گشت از بوفالو و سابقه رئیس جمهور لیندون جانسون بزرگ جامعه است.

PBS اعلام آنلاین خانه برای سوختگی’ کار می کنند و بسیاری از آن مستند پروژه ها. در اوت. 4 سرویس راه اندازی خواهد شد PBS, مستند نخست تصویری, کانال های در دسترس اشتراک برای $3.99 در ماه است. گذشته برنامه نویسی در از “نوا” “خط مقدم” “طبیعت” و “اکبر” را نشان می دهد نیز در دسترس خواهد بود برای پخش در این سرویس جدید است.

آن را به پیوستن به موجود دیگر در جریان خدمات PBS Kids PBS, شاهکار و PBS زندگی می کنند.

تلویزیون عمومی همچنین اعلام کرد یک سری از پروژه های آینده برنامه ریزی شده در بخش به عنوان یک واکنش به این کشور بحث عدالت اجتماعی مسائل در پی جورج فلوید مرگ است.

یکی خواهد بود PBS Kids نیم ساعت ویژه اکران در Oct. 9 مورد صحبت کردن به جوانان در مورد نژاد و نژاد پرستی.

“تعهد ما اجرا می شود عمیق در سراسر PBS و تلویزیون به مطمئن شوید که همه مخاطبان ما می توانید داستان های خود را منعکس گفت:” پائولا Kerger, PBS,’ رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

Alicia Keys اجرایی تولید کننده مستند “کارشناسی ارشد آمریکایی: چگونه آن را احساس می شود رایگان که برتر خواهد شد در اوایل سال آینده. آن را به داستان شش زن سیاه و سفید هنرمندان — Lena Horne, Abbey, Lincoln, Nina Simone Diahann Carroll, Cicely Tyson و Pam Grier.

همچنین در سال آینده PBS را درجه دو بخش مستند از دکتر هنری لوئیس دروازه جونیور در کلیساها spotlighting تاریخ خود و موسیقی است. گیتس گفت که او احساس خوش شانس به پایان فیلمبرداری در کلیساها در سراسر کشور فقط قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de