آتش سوزی در کالیفرنیا تخلیه سریع آنها به عنوان منفجر شدن در اندازه و تهدید خانه های

ساکنان در یک منطقه روستایی در سان لوئیس Obispo County شده اند تخلیه به عنوان یک قلم مو آتش منفجر شده و سوخته حداقل یک ساختار سه شنبه بعد از ظهر.

شعبه آتش در ابتدا گزارش داد که 40 هکتار براش آتش سوزی در منطقه از بزرگراه 58 و نوشابه و دریاچه جاده در کالیفرنیا دره در حدود ساعت 2 بعد از ظهر توسط 9 p. m. در این آتش سوزی که در حدود 3000 هکتار و 30% موجود با توجه به کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

سازه های اضافی و Pacific Gas & Electric Co. خطوط برق در حال تهدید, کال, آتش, مقامات گفت.

ساکنان منطقه اطراف بلمونت دنباله دار شده اند تخلیه و بخشی از بزرگراه 58 بسته شده با توجه به سن لوئیس Obispo شهرستان کلانتر مقامات.

تبلیغات

در شمال کالیفرنیا طلا در آتش است سوختن برای یک هفته در نزدیکی بزرگراه 139 و County Road A-2, رشد کرده است تقریبا به 22,000 هکتار و 65% موجود است.

چندین جاده در نزدیکی آتش بسته شده و آتش به مقامات دستور داده اند که چندین تخلیه در این منطقه است.

آتش “در ادامه به سوختگی در مناطق که شامل خوابگاه های خصوصی و همچنین در مرتع پرورش احشام و عملیات تجاری. چند فرهنگی و منابع حساس باقی می ماند تهدید” کال آتش نشانی گفت: در یک حادثه گزارش.

آتش نشانان در Lassen شهرستان نیز پیشرفت شامل گراز آتش که همچنین منجر به بسته شدن راه و تخلیه در نزدیکی گراز تخت مخزن غرب سوزان ویل. از نزدیک به 10 ، 000 هکتار آتش سوزی در حال حاضر 72 درصد موجود, کال, آتش, مقامات گفت.

تبلیغات

تخلیه سفارشات و بسته شدن جاده را از آنجا برداشته شده است اما این منطقه هنوز تحت یک تخلیه هشدار. مقامات می گویند تغییر شرایط آب و هوایی می تواند منجر به یکی دیگر از تخلیه سفارش برای این منطقه در هر زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de