کالیفرنیا نمی تسخیر coronavirus و به طور کامل بازگشایی تا زمانی که آن را می توانید محافظت از کارگران ضروری

پنج ماه به همه گیر آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که در کالیفرنیا در حال رفتن به تسخیر coronavirus تا زمانی که آن را به طور چشمگیری بهبود می بخشد و اقدامات ایمنی برای کارگران ضروری در کانون بحران بهداشت و درمان.

از جوامع کشاورزی به مراکز شهری و حومه و کارگران در خرده فروشی و تولید و کشاورزی و تدارکات در حال تحمل فشار از COVID-19 شیوع و دولت و مقامات محلی در حال تلاش برای کنترل عفونت و حتی به عنوان چشم انداز در جوامع مرفه تر بهبود یافته است.

تعداد فزاینده ای از مقامات و کارشناسان بهداشتی می گویند این مهم در حال حاضر برای کالیفرنیا به عمل پرخاشگرانه از جمله فشار برای ماسک و اجتماعی فاصله اقدامات در داخل محل کار و همچنین سرکوب بسیار سخت تر از کارفرمایان که نمی قوانین را دنبال کنید.

اما این تنها بخشی از مشکل است. برخی از دستمزد پایین کارگران تمایلی به تماس در بیمار چرا که آنها نیاز به پول و می ترسند به گزارش نقض ایمنی برای ترس از اخراج شدن. برای مقابله با آن دولت ممکن است نیاز به ارائه اضافی از کار افتادگی پرداخت به کسانی که بیمار شدن و یک فرایند برای کمک به کارگران که در صورت قصاص برای صحبت کردن.

تبلیغات

این یک چالش خاص از آنجا که بسیاری از این صنایع بودند رسیده برای کارگر استثمار قبل از همه گیر. برخی از کارگران فاقد اقامت قانونی هستند و ترس از کار کردن با مقامات و عبور از کارفرمایان خود را. اما کارشناسان می گویند کالیفرنیا هیچ امید به طور کامل بازگشایی اقتصاد مگر اینکه آن را می توانید کارگر عفونت تحت کنترل است.

“آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد در حال پایین-دستمزد کارگران — کارگران که لازم نیست خود را به اندازه کافی حفاظت,” دکتر گفت: کیرستن Bibbins-Domingo, صندلی UC San Francisco گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی. “آنها نیاز به حفاظت از حقوق و دستمزد به منظور کار و … و آنها نیاز به حمایت قادر به بازگشت به کار.”

او و دیگران تصدیق آن خواهد بود دشوار است. برخی از این کارگران در استخدام مردان میانی به جای شرکت های بزرگ و ساختمان اعتماد به اقدام دولت در حال رفتن به ضروری است.

“اگر ما به عنوان یک دولت — و سپس در شهرستان ها بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار — در حال رفتن به دریافت این بخش تحت کنترل ما قصد داریم برای مقابله با messiness از این” Bibbins-Domingo گفت. “ما به این کارگران ضروری به این دلیل که بخش های آنها در حال کار در ضروری به کالیفرنیا اقتصاد است. و ضروری است از این رو است که ما به شکل” چگونه برای محافظت از آنها.

تبلیغات

Latinos در کالیفرنیا در حال آلوده شدن و مرگ از coronavirus در نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از ساکنان سفید, رانده شده توسط شغلی و شرایط مسکن که به طور مداوم آنها را به تماس با دیگران تسهیل گسترش COVID-19. در حالی که Latinos — دولت بزرگترین گروه قومی — را تا 39 درصد از جمعیت کالیفرنیا آنها را تا 56 درصد از تمام coronavirus موارد و 46 درصد از مرگ و میر.

برخی از دولت بزرگترین شیوع بیماری های رخ داده در کارخانجات فرآوری مواد غذایی و گیاهان و مجتمع های مسکونی برای کارگران کشاورزی در شهرستانها و در جوامع کشاورزی.

بالقوه وجود دارد مدل برای این مبارزه در خانه های سالمندان که در آن بسیاری از کالیفرنیا که از درگذشت این ویروس آلوده شدند. اگر مقامات شده اند قادر به کشف کردن که چگونه به منظور کاهش گسترش وجود دارد از طریق گسترده تصویب ماسک و عفونت بهبود روش های کنترل آنها احتمالا می تواند محافظت از کم درآمد ضروری کارگران ،

تبلیغات

“اگر شما می توانید این را در یک بیمارستان یا خانه سالمندان مسلما شما می توانید آن را در جایی دیگر. که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است,” دکتر گفت: Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine.

با کروناویروس مواج در لاتین جوامع در دره مرکزی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد $52 میلیون دلار در کمک های اضافی با هدف آموزش تست و ردیابی. اما بسیاری می گویند خیلی بیشتر باید انجام شود.

“تحت این بیماری همه گیر ما آمادگی … و بیش از حد بسیاری از farmworkers و ضروری کارگران در معرض خطر هستند” گفت: دولت, مجلس رابرت ریواس (D-بندر لنگه) که پدر بزرگ شد یک کارگر. “که نیاز به تغییر است.”

ریواس قرار دادند تسکین بسته پنج صورتحساب برای farmworkers از مارس. در حالی که بسیاری از کسانی که مقررات در محل قرار داده شد توسط Newsom روز دوشنبه او و دیگران وجود دارد گفت: بیشتر تصویر بزرگ رفع آن نیاز به اتفاق می افتد برای محافظت از کارگران و در نهایت کالیفرنیا اقتصاد آن متکی به خود کار. رفع او می خواهم برای دیدن بیشتر شامل امن جداسازی فضاها و مسکن بیشتر در اجرای قانون توسط دولت کارگر ایمنی سازمان ها و بهتر از مرخصی استعلاجی و بیکاری به خصوص برای کارگران ثبت نشده با هیچ شبکه ایمنی.

تبلیغات

این وضعیت بر روی زمین در مناطق روستایی وخیم است.

تماس در آمده به Rev. نلسون Rabell تلفن همراه هر روز در حال حاضر: Latino کارگران از جان گذشته برای کمک به, برای اجاره, برای مراقبت های پزشکی.

از لوتری محله در لودی در دره مرکزی کرده و با همسرش, متخصص اپیدمیولوژی و دندانپزشک به ارائه کمک های اولیه — مواد غذایی آزمون — پس coronavirus آغاز شد. بسیاری از محله های کشیش نشین خود فقیر هستند شغل کار در زمینه, مواد غذایی, داستان, روز, مراقبت, مراکز و تجهیزات پزشکی.

اما آنچه که او می تواند انجام دهید این است که به اندازه کافی نیست.

تبلیغات

“آنها درد و رنج زیادی” Rabell گفت. “این فقط طوفان کامل غیر مسئولانه اقدام دولت در تمام سطوح است.”

او معتقد است دولت نیاز به ارائه مستقیم کمک های مالی به کارگران به ویژه کسانی که آلوده هستند به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند و از کار بدون ترس از خانواده خود را بدون غذا و سرپناه. هر چند Newsom را بسته کمک افزایش قرنطینه مسکن برای کارگران که نمی تواند منزوی در خانه فراهم می کند و مرخصی استعلاجی برای بیشتر کارگران Rabell اشاره می کند که بسیاری از کسانی که در ضروری مشاغل live چک به چک و نیاز فوری به پول اگر آنها بیمار قرار می گیرند.

Rabell وجود دارد گفت: باید “قوی حسابدهی و نظارت” از محل های کار مانند مزارع و بسته بندی گیاهان از جمله بیشتر جریمه برای کارفرمایان که نمی مطابق با اجتماعی فاصله و یا ارائه دنده محافظ.

خوزه رودریگز, مدیر ال Concilio اجرا می شود که مسکن و برنامه های farmworkers در San Joaquin County, گفت که او معتقد است دولت باید به نیز سختگیرانه تر با جداسازی و قرنطینه قوانین و بهتر است در تماس با ردیابی به طوری که کسانی که در معرض این ویروس هستند واضح و روشن در مورد پروتکل قرنطینه. در خود شهرستان به عنوان در بسیاری از مکان ها در دره مرکزی ادارات بهداشت غرق شده اند فزاینده تعداد موارد و قادر به تماس با ردیابی هر مثبت بسیاری از ترک ها حتی نمی دانستن آنها ممکن است حامل ویروس.

تبلیغات

او گفت: یکی از پسرعموهای خود را در Orange County تازگی آزمایش مثبت است. یک روز پس از دریافت نتایج county سلامت کارگران به خانه آنها آمد و دستور داد تمام ساکنان که آنها تا به حال به قرنطینه برای 14 روز و ساخته شده اند تکرار چک پس به “مطمئن خانواده انجام آنچه به آنها گفته شود.”

“مگر کسی که در حال انجام است که در اینجا آنها در حال گرفتن نیست آن را جدی بگیرید,” او گفت:.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو Chabria از ساکرامنتو. بار نویسنده کارکنان Iris لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de