چگونه به قطع کالیفرنیا coronavirus گسترش در نیم? پوشیدن ماسک خود را بالا سلامت رسمی می گوید

گسترده ماسک پوشیدن می تواند برش coronavirus انتقال در نیمه بالا کالیفرنیا رسمی بهداشت گفت: به عنوان بسیاری از سیاستگذاران شدت فشار اهمیت پوشش صورت برای کمک به دولت بدتر شدن COVID-19 موارد تحت کنترل است.

همراه با دیگر اغلب تبلیغ شیوه های منظم مانند شستن دست و حفظ فاصله فیزیکی کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: با پوشیدن ماسک “است که به طور فزاینده ای به یکی از این ابزار قدرتمند است که می بینیم نه تنها در مجموع اما در سطح فردی برای محافظت از خود را در جوامع محلی خود سیستم بیمارستان.”

“برخی از مطالعات نشان می دهد که اگر ما تا به حال 80 درصد با رعایت پوشش است که ما می تواند به کاهش انتقال در جایی بین 50% و 60% است که فوق العاده ای است که دقیقا … آنچه که ما نیاز به دیدن آن مورد اعداد شروع به پایین آمده — حتی اگر ما لزوما تغییر سطح مخلوط کردن که ما در جوامع ما,” او گفت: در جلسه روز سه شنبه.

کالیفرنیا است برای هفته ها موظف است که ساکنان سایش پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات. با این حال دولت تا حد زیادی به سمت چپ اجرای به محلی حوزه های قضایی که برخی از آنها نشان داده اند بهره اندک در نظر گرفتن در کار.

تبلیغات

این موضوع تبدیل شده سیاسی با برخی از مخالفان وی از سوی مامورین که دولت حق ندارد نیاز به ماسک — و این که هر گونه تلاش برای انجام این کار در نقض حقوق فردی است.

هر چند آوازی مانند ماسک مخالفان به نظر می رسد در اقلیت است. یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که سه نفر از چهار آمریکایی مورد علاقه و نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در خارج از خانه های خود.

به عنوان coronavirus موارد همچنان به سنبله در سطح ایالت بیشتر دولت های محلی از جمله شهرهای منهتن ساحل, غرب, هالیوود, سانتا مونیکا, بورلی هیلز و کوستا مسا — را تهدید به شروع و با استناد به fining چهره-پوشش scofflaws.

تبلیغات

اما سازمان های دیگر باید گفت آنها با تمرکز بر آموزش و پرورش به جای اجرای, برای تشویق نمایند….

Ghaly گفت: در حالی که “قطعا دولت راه اندازی یک ساختار آن جریمه برای نه مطابق با ماسک منظور مجاز هستند ما تا حد زیادی به سمت چپ که” تا به محلی قدرت برای تصمیم گیری است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom قدرت خودداری برخی از امداد رسانی کمک های مالی برای شهرها و استان ها است که اقدامات مصمم به نقض دولت در بهداشت عمومی قوانین.

تبلیغات

Newsom اخیرا مسدود شده نزدیک به $65,000 از آتواتر در شهرستان مرسد شهرستان و بیش از $35,000 از بندر عباس در Fresno County — و دولت از خدمات اورژانس در نامه های ارسالی به شهرستانها در هفته گذشته به اطلاع مقامات که آنها در معرض خطر از دست دادن پول بیشتر اگر آنها نمی برداشت قطعنامه هجوم دولت سفارشات.

در آتواتر شورای شهر به تصویب یک قطعنامه در ماه مه اعلام یک “پناهگاه” برای همه کسب و کار را باز باقی می ماند بدون در نظر گرفتن دولت قوانین. شورای شهر در کولینگا در زمان مشابه عمل که همان ماه است.

Ghaly گفت: بودجه به طور بالقوه می تواند به خطر افتاده است “برای عدم انطباق با دستور … و معیارهای آن را به عنوان مربوط به محلی عملکرد از جمله اجرای برخی از چیزهایی مانند ماسک ما دستور.”

“در میان ما مهم ترین ابزار برای کمک به کاهش انتقال با پوشیدن ماسک — با استفاده از آن به عنوان اغلب به عنوان ما می توانیم هر زمان که ما در جمعیت بزرگتر ما در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی ما در خارج از خانه در راه رفتن در جوامع ما,” او گفت:. “داشتن که ماسک یا دستی یک ابزار بسیار مهم است به عنوان ما همچنان به دیدن شواهد رشد است که می تواند کمک به کاهش گسترش COVID-19 و نه تنها محافظت از خانواده های ما و جوامع اما کمک به ما حرکت در جاده ها از بهبود اقتصادی کمک به ما نزدیکتر به داشتن بیشتر مدارس باز در سراسر دولت است.”

تبلیغات

بار تحریریه جان مایرز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de