شرکت بیمه Anthem را 2Q سود متورم کمک افت ادعا

ایندیاناپولیس (AP) — سرود را در سه ماهه دوم دو برابر سود به حدود 2.3 میلیارد دلار به عنوان یک بیماری همه گیر ناشی از افت ادعا و یک کسب و کار جدید تحت فشار قرار دادند آبی صلیب آبی سپر گر درآمد گذشته انتظارات.

اما این کشور دومین بیمه گر خود را ترک سال 2020 درآمد هوا بدون تغییر پس از یک الگوی ایجاد شده توسط رقبای خود است. بیمه نیست و خود لمس ارشاد با وجود بزرگ فصلنامه رشد درآمد چرا که آنها مطمئن نیستند که چه در پیش روست.

این COVID-19 همه گیر تعطیل بسیاری از اقتصاد در سه ماهه دوم که به معنای کمتر عمل جراحی صورت حساب و یا سایر ادعاهای بزرگ. اما شرکت ها انتظار می رود حداقل برخی از کسانی که به تعویق افتاد روش را بعد از این سال.

سرود گفت: آن تنظیم درآمد افزایش به $9.20 هر سهم در سه ماهه به پایان رسید که در 30 ژوئن. عامل درآمد که مانع سرمایه گذاری دستاوردهای صعود از 16 ٪ به $29.18 میلیارد دلار است. که سبک تر از وال استریت انتظارات.

تحلیلگران انتظار می رود به طور میانگین درآمد $8.77 هر سهم در $29.43 میلیارد دلار در سال درآمد با توجه به تحقیقات سرمایه گذاری Zacks.

Indianapolis-بر اساس Anthem Inc. را پوشش می دهد بیش از 42 میلیون نفر در کشورهای مختلف از جمله بازار بزرگ مانند نیویورک و کالیفرنیا. آن را نیز آغاز شده داروخانه مزایای مدیریت کسب و کار به نام IngenioRx با کمک از CVS سلامت Corp.

که کسب و کار جدید تزریق میلیارد و 304 میلیون عامل به دست آوردن گر سه ماهه دوم عملکرد.

اما این عامل به دست آوردن از آن تجاری و تخصص بیمه کسب و کار — که مانع برنامه های دولت مانند مزیت مدیکر — افزایش یافت و نزدیک به 40% کاهش به $1.37 میلیارد عمدتا به دلیل کاهش مزایای استفاده از طول بیماری همه گیر.

بیمه تاکید کرده اند که آنها نمی احتکار تمام پول آنها را ذخیره کنید و از عدم ادعا می کند. سرود گزارش درآمد مثلا شروع می شود با سه ده گلوله نقاط تاکید بر چیزهایی که بیمه گر انجام داده است برای حمایت از مشتریان و یا ارائه دهندگان مراقبت.

که شامل ارائه $2.5 میلیارد دلار کمک مالی, آن را به عنوان ارائه شده حق بیمه اعتبارات و چشم پوشی هزینه برای COVID-19 مربوط به مراقبت و درمان است.

بیمه گر نیز در کنار برخی از پول برای کمک به سهامداران است. آن را از سر گرفت خرید سهام خود را دوباره در اواخر ماه ژوئن یک عمل است که می تواند به افزایش سهم ارزش. سرود صرف $55 میلیون در سهم repurchases در سه ماهه.

برای سال 2020 سرود هنوز هم انتظار تعدیل سود باید بیشتر از $22.30 به ازای هر سهم.

تحلیلگران پیش بینی درآمد $22.33 هر سهم با توجه به FactSet.

سرود سهام کاهش یافته است 12 ٪ از زمان آغاز سال است. سهام کاهش یافته است 11 درصد در 12 ماه گذشته.

_____

عناصر این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش (http://automatedinsights.com/ap) با استفاده از داده های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks. دسترسی Zacks سهام گزارش ANTM در https://www.zacks.com/ap/ANTM

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de