L. A. شهرستان دادستان منطقه refiles عمومی به اتهام فساد مالی علیه سابق ارزیاب Noguez دیگران

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه است refiled اتهامات سابق county tax assessor جان Noguez احيا طولانی در حال اجرا رشوه خواری و فساد صورت پس از یک دادگاه استیناف دستور خود اخراج و در یک ویژگی های نقض.

در شکایت کیفری ظ روز شنبه دادستان متهم Noguez همراه با علامت McNeil, یک مقام ارشد در ارزیاب و آریزونا مشاور مالیاتی رامین سالاری از شرکت در یک طرح که در آن Noguez را قبول رشوه به کاهش ارزیابی کشت و خواص در سراسر بیشتر L. A.

Noguez ابتدا دستگیر شد در سال 2012 و متهم از پذیرش $185,000 رشوه اما در مورد hobbled با تاخیر با توجه به ده ها هزار صفحه از مدارک و شواهد در این مورد. در یک جلسه مقدماتی در تابستان 2018 یک قاضی در بر داشت مدارک کافی برای این سه نفر برای محاکمه.

اما L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه نیست فایل شارژ سند ظرف 15 روز از بنرهاي.

تبلیغات

در مارس 2nd District دادگاه تجدید نظر دستور داد تمام اتهامات را رد کرد و در برابر این سه نفر به دلیل از دست رفته مهلت هر چند این حکم را ممنوع نیست مورد از refiled.

“دادستان refiling مورد به طور کامل انتظار می رود” گفت: Noguez دفاع وکیل آنتونی Falangetti. “آقای Noguez همواره حفظ شده است که او را بی گناه و او همچنان به حفظ او بی گناه است. او در نظر دارد برای مبارزه با این.”

Stephen G. لارسون سالاری دفاع وکیل است که در سابق یک قاضی فدرال گفت که این اتهامات “کاملا meritless هر دو از نظر قانونی و در واقع.”

“من نا امید در دا ، من فکر نمی کنم آنها فکر می کردند این طریق” لارسون اضافه شده است. “آنها باید مورد استفاده قرار گیرد [استیناف حکم] به عنوان یک زمان به ارزیابی مدارک. این مورد در حال رفتن به محور به یک دیوار آجری است. این واقعا مشکل ساز در بسیاری از سطوح.”

تبلیغات

Noguez یک دیرین هانتینگتون پارک عضو شورای شهر که انتخاب شد در سال 2010 به عنوان L. A. شهرستان tax assessor بود اولین چراغ را از خانه اش در دستبند در سال 2012 و متهم به گرفتن رشوه از سالاری در ازای کاهش ارزیابی خواص متعلق به سالاری مشتریان. خواص بودند واقع در بورلی هیلز Hermosa ساحل, Van Nuys و تورانس.

در طول سال مورد اصلاح شد چندین بار با تعدادی از اتهامات عنوان شده علیه Noguez نوسانی از 24 تا 36 به 25. آخرین شکایت علیه او به 39 فقره از جمله دروغ, اختلاس, پذیرش رشوه بزرگ سرقت و سوء استفاده از بودجه عمومی و توطئه برای ارتکاب سرقت بزرگ.

معاون Dist. Atty. کریگ همهمه سرب دادستان در این مورد گفته است که دفتر دادستان منطقه تبدیل شده و بیش از بیش از 45,000 صفحات شواهد به متهمان به همراه موارد ضبط شده از مصاحبه ها و هزاران صفحه از شهادت قبل از تحقیقی هیئت منصفه.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de