L. A. شهرستان تعطیل سه کسب و کار مواد غذایی بیش از گزارش نشده COVID-19 شیوع

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در یک حرکت است که می تواند سیگنال های شدیدتر اجرای coronavirus گزارش قوانین دستور بسته شدن این هفته از سه توزیع مواد غذایی و امکانات است که آنها می گویند موفق به گزارش شیوع بیماری که بیمار بیش از 140 کارکنان.

عمل برجسته وزارت بهداشت جدید اجرای اقدامات هفته گذشته اعلام کرد که شامل جریمه و همچنین تعطیلی کسب و کار به عنوان یک موج تشدید عفونت در سراسر شهرستان.

شرکت های هدفمند در این هفته ها S&S غذایی در آزوسا با 58 مورد تأیید; طلایی دولت غذاهای پارسیان صنعت با 43 نفر زن; و ماموریت غذاهای Corp. در تجارت با 40 موارد با توجه به شهرستان در وزارت بهداشت.

“آنها باید قابل توجهی شیوع بیماری در میان کارکنان خود گفت:” باربارا فرر, مدیر وزارت بهداشت در طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “ما مطلع نمی شد — به عنوان ما نیاز به مطلع می شود زمانی که آنها تا به حال خود را در سه مورد — و ما بازرسان خواسته اند آنها را به ایجاد برخی از تغییرات واقعا خود را افزایش پروتکل کنترل عفونت در هر سه سایت.”

تبلیغات

گلدن استیت مواد غذایی اجازه داده شد برای باز کردن دوشنبه شب پس از آن با پیروی از شهرستان مورد نیاز است. ماموریت غذاهای ارائه شده است اطلاعات مورد نیاز به وزارت بهداشت بود که بررسی آن را به عنوان از سه شنبه شب. S&S غذاهای باقی می ماند بسته شده است.

نمایندگان در S&S غذاها و ماموریت غذاهای نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

افزایش اجرای می آید به عنوان تشدید بیماری همه گیر در سراسر لس آنجلس. حداقل 246 کسب و کار رستوران ها و ادارات دولتی در L. A. شهرستان دیده می شود سه یا بیشتر تایید COVID-19 نفر از میان کارمندان خود پس از وقوع آغاز شد. از سه شنبه 3,119 کارکنان در این سایت تا به حال تایید موارد COVID-19 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

این شامل بزرگ شیوع بیماری در L. A. پوشاک که در آن بیش از 384 نفر از کارگران شده است بیمار در سه سایت در فلورانس و در کشاورز جان گیاه یک بخش از Smithfield مواد غذایی است که تولید طفره زن سگ و دیگر محصولات گوشت خوک که در آن 220 کارگران در ورنن تایید شده اند به COVID-19.

تبلیغات

شرکت های ذکر شده برای بسته شدن شکست خورده به دنبال یک حکومت نیاز به آنها را به اطلاع این شهرستان از سه بار یا بیشتر عفونت در میان کارگران اما برخی از شرکت ها شکایت کرده اند که آنها آگاه بودند حکومت است که در محل پس از حداقل ژوئن 11. تمام امکانات’ شیوع گزارش شده از طریق سلامت عمومی وزارت ناشناس شکایت خط.

در اواخر ماه اوت county وزارت بهداشت شروع به صدور noncompliant کسب و کار با جریمه اعم از $100 برای اولین جرم به $500 برای اضافی جرائم و 30 روز اجازه تعلیق پس از چندین جرائم.

سرپرست هیلدا سولیس که 1st منطقه شامل هر سه کسب و کار خواست شرکت countywide مطابق با قوانین جدید.

تبلیغات

“کارگران ضروری نگه داشتن اقتصاد ما در حال حرکت قفسه های ما مواجه نگردند با مواد غذایی بیمارستان های ما پاک و آنها همچنان به انجام محترم کار” Solis در بیانیه ای گفت. “من مصرانه از کارفرمایان به بررسی ارشاد از وزارت بهداشت به طوری که آنها می توانید انجام وظیفه خود را به کارگران خود را به نگه داشتن آنها را امن و سالم است.”

برایان کیر, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای دولت طلایی مواد غذایی گفت: این شرکت بود غافل از این شهرستان نیاز است که شیوع بیماری از سه یا بیشتر از موارد گزارش باید تا county مقامات بهداشت عمومی انجام یک بازرسی معمول از گیاه در روز جمعه. پس از این شرکت ملاقات خاص گزارش مورد نیاز شهرستان و مقامات بهداشت عمومی برداشته که بسته شده بود ،

450 کارگر در تاسیسات — که سس سس شربت چاشنی و پر کردن به صورت عمده در رستوران های فست فود از جمله مک دونالد — ملزم به پوشیدن ماسک محافظ باید درجه حرارت خود را بررسی و پاسخ به یک پرسشنامه در مورد هر گونه امکان تماس با آنها تا به حال با این ویروس قبل از ورود به, در میان دیگر اقدامات. کارگران در کارخانه ها مورد نیاز نمی باشد به عرض شش متر از یکدیگر بسیاری از آنها عامل روبات به عنوان مخالف به کار side-by-side, کیر, گفت:.

تبلیغات

او گفت که این شرکت را باور نمی کند شیوع لزوما به حال چیزی برای انجام با این مرکز اجرا شده است به دلیل وجود دارد هیچ خوشه از موارد در میان افرادی که از نزدیک با هم. این موارد در سراسر مردم با تغییر شغل, کیر, گفت:.

کارکنان دریافت مرخصی استعلاجی و زمان پرداخت کردن تشویق می شوند به اطلاع شرکت اگر آنها شده است در تماس با کسی که با این ویروس است.

“گلدن استیت مواد غذایی است که نوع شرکت است که فکر می کنم هیچ کمتر از کسی است که یا ماندن در منزل و از آنجا که آنها بیمار به دلیل وجود یک عضو خانواده که بیمار است و یا فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی,” دیک گفت.

وجود دارد هیچ مرگ و میر در میان 43 نفر که تست مثبت برای ویروس, او گفت:.

تبلیغات

S&S غذاهایی که تولید گوشت و مواد غذایی دیگر محصولات برای مقیاس بزرگ مواد غذایی شرکت های خدمات به یاد می آورد 153,630 پوند از زمین یخ زده گوشت گاو پس از E. coli شیوع در سال 2008.

شرکت پدر و مادر CTI مواد غذایی می گوید این متخصص در “سفارشی پردازش از ارزش افزوده محصولات پروتئین” از جمله تاکو گوشت و پیتزا پر کردن.

ماموریت غذاهای پیشرو توزیع کننده چیپس, چیپس و salsas فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی.

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و Soumya Karlamangla کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de