پلیس لس آنجلس ‘سوات مافیایی’ را تشویق بیش از حد نیروی تلافی افسر ادعا در طرح دعوی در دادگاه

دیرین LAPD SWAT گروهبان است تحت پیگرد این گروه ادعا واحد اجرا شده توسط “سوات مافیا” کهنه پلیس که تشویق به استفاده از نیروی مرگبار و طرد او به صورت آشکار در رفتار آن است.

Sgt تیم Colomey که صرف 11 سال به عنوان یک SWAT سرپرست تا ماه نوامبر گذشته ثبت شده است یک خلاف کاران طرح دعوی در دادگاه ادعا تلافی آشکار چگونه یک گروه از کهنه افسران کنترل واحد عملیات عضویت و برچسب دار او و دیگران دشمنان برای صحبت کردن.

Colomey می گوید: در کت و شلوار ظ روز شنبه در لس آنجلس دادگاه عالی که این رهبران “glamorize استفاده از نیروی کشنده و مستقیم تبلیغات از افسران که همان ارزش در حالی که بدنام شهرت از افسران که نیست.”

Colomey ادعا می کند که کسانی که نمی استفاده از نیروی مرگبار در واحد تاکتیکی و به دنبال وسایل دیگر به پایان standoffs و شرایط دیگر در حال تحت فشار قرار دادند.

تبلیغات

“سوات افسران که انتخاب کرده اند به استفاده از نیروی کشنده در اعتراض به برخورد و کسی که باید به جای آن به دنبال deescalate درگیری شده اند طرد و دارای برچسب “بزدل” توسط SWAT مافیا” کت و شلوار می گوید. “این افسران هرگز موفق نخواهند شد و یا ترویج در سوات.”

اما خود طرح دعوی در دادگاه نیست با ذکر مثال خاص از نیروی بیش از حد توسط SWAT و یا موارد خاص از غیر قابل توجیه قتل. اداره پلیس لس آنجلس نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

Colomey که به عنوان یک تازه کار افسر نزدیک بود کشته در کار توسط یک مست رانندگان مدعی فرماندهان “آگاه هستند از جدی و مشکلات سیستمیک هستند که مرتبط با مگس کش زدن مافیای قدرت, اما آنها همه چشم به این مشکلات” و آن را مسموم کل واحد.

نخبگان واحد است که بخشی از این شهر را بدست آورد که در آن سه افسر متهم شده اند با جعل اطلاعات در زمینه مصاحبه که منجر افراد به لیست به عنوان اعضای باند. این بخش نیز موضوع یک بار بررسی سال گذشته به اتهام تعصب نژادی.

تبلیغات

سوات اتهامات از Colomey آمده فقط یک سال پس از او برجسته بود در بخش پادکست —”متولد بوستون – S. W. A. T. داستان است.” — گفتن داستان خود را از بازمانده در نزدیکی کشنده آسیب و افزایش به یک SWAT رهبر.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه Colomey را تقسیم با سوات آغاز شد و پس از یک سال 2018 بررسی ناشناس شکایت در مورد واحد.

در آن امور داخلی بررسی Colomey اتهاماتی را راه SWAT اداره می شود. او می گوید که کارفرمایان خود را در مورد شکایت خود و انتقام در برابر او.

با توجه به کت و شلوار و یک گروهبان استفاده expletive مورد Colomey شکایت و اعلام کرد: “ما در حال انجام با او.” در سپتامبر گذشته یکی دیگر از رئیس گفت که گفته گروهی از سوات افسران: “من یک کپی از شکایت تحقیقات بر روی میز و هر بار که من آن را افزایش می دهد من فشار خون است.”

تبلیغات

او افزود: “ما باید دشمنان را در این جوخه و ما باید دشمنان که فقط سمت چپ جوخه” کت و شلوار ادعا می کند.

کت و شلوار و وکیل دیانا چاه می گویند که زمانی که Colomey تلاش برای شکایت رسمی او با مخالفت فرماندهان.

Colomey چپ سوات جوخه در اواخر سال گذشته و در زمان واگذاری در فرودگاه بین المللی لس آنجلس چاه گفت.

بار نویسنده کارکنان امیلی Mathslice ریس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de