NJAC تعلیق سقوط ورزشی از جمله Salisbury فوتبال

Salisbury تکمیل یک شکست نخورده 2019 فصل به طور منظم اما نمی خواهد بازی در پاییز سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (J. بروکس/fardia electronics)

نیوجرسی کنفرانس ورزشی شنبه اعلام کرد سقوط ورزش و قهرمانی لیگ معلق برای سال 2020 به پایان می رسد که فصل فوتبال برای سالزبری در دانشگاه مریلند قبل از آن آغاز می شود.

“این NJAC دنبال خواهد هر خیابان در NCAA ساختار حکومت به کاوش ارائه رقابتی برای فصل پاییز ورزشي دانشجو-ورزشکاران در طول بهار 2021 ترم و اجازه می دهد آنها را به شرکت در تمرین و فرصت های آموزشی در طول پاییز سال 2020 ترم” بخش سوم کنفرانس در بیانیه ای گفت.

Salisbury, سر مربی تیم فوتبال شرمن چوب گفت fardia electronics: “همه همراه من فقط می خواستم یک تصمیم. در حال حاضر که ما باید یک تصمیم [SU را COVID گروه ضربت] هم اکنون می توانید با قرار دادن یک محیط امن و سازنده برنامه هم برای ایمنی و بهبود ما دانش آموزان و کارکنان.”

چوب و گفت: اگر همه به خوبی می رود, تیم هنوز هم می تواند مدیریت برای قرار دادن یک درهم آمیخته فصل با هم.

“NCAA اجازه خواهد داد که 114 روز از ترکیب شیوه ها و بازی ها در طول پاییز و زمستان. شعار من است ‘114 روز به قهرمانی,’,” او گفت:.

Salisbury, عضو وابسته از NJAC در فوتبال تنها برنده این کنفرانس قهرمانی بعد از یک شکست نخورده 2019 فصل به طور منظم. این مرغان دریایی ساخته شده اند 16 متوالی بخش سوم postseason ظاهر.

Fardia electronics را J. بروکس است که در رادیو صدای Salisbury, دانشگاه, فوتبال, همراه با دوست و رنگ-مفسر فیل مارتین.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de