نرتهم سفارشات جدید COVID-19 محدودیت برای همپتون منطقه

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم روز سه شنبه با صدور یک فرمان اجرایی کاهش در تجمعات و داخل سالن ناهار خوری و نوشیدن در همپتون منطقه بعد از یک افزایش در COVID-19 موارد وجود دارد.

سفارش را به اثر در نیمه شب پنج شنبه شب. نرتهم گفت: در جلسه روز سه شنبه که این مقررات عبارتند از:

  • بدون الکل فروخته شده یا مصرف شده در سایت پس از 10 p. m.
  • تمام رستوران ها باید در نیمه شب و داخل سالن ناهار خوری این است که محدود به 50 درصد ظرفیت است.
  • عمومی و خصوصی گردهمایی های اجتماعی بیش از 50 ممنوع است.

نرتهم گفت: اندازه گیری “به طور موثر می بندد میله” و اضافه کرد که “همه ما می دانیم که الکل خود را تغییر دهند.”

او گفت که این اقدامات می تواند اثر را برای حداقل دو تا سه هفته بسته به اطلاعات در مورد در این منطقه است.

موارد تا حد زیادی پایدار در چهار پنج تا از بزرگترین سلامت مناطق نرتهم گفت و موارد در شمال ویرجینیا بودند توسط دو سوم از زمان اوج خود در اواخر ماه مه.

اما “در مورد ظهور” در همپتون منطقه باعث محدودیت های جدید.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


نرتهم بارها و بارها گفت که “همه گزینه ها روی میز” تا آنجا که به گسترش محدوده و همچنین احتمالا تحمیل نوع خود quarantining مورد نیاز است که سی شهردار موریل Bowser خود اجرا دوشنبه.

“من گرفته نشده که گام رتبهدهی نشده است, اما من در حال مشاهده و گوش دادن” به آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر و همچنین به عنوان آنچه تماس با ردیاب هستند گفت: او گفت:.

نرتهم اضافه شده که $645 میلیون دلار باقی مانده فدرال مراقبت در عمل پول توزیع خواهد شد در هفته آینده از جمله پول برای شهرستانها و شهرهای کوچک. هر چند این عمل نیاز به حداقل 15 درصد از پول به شهرداری ویرجینیا ارسال در حدود 50٪.

خوب و بد اعداد

دکتر نورمن الیور ویرجینیا افسر بهداشت گفت: 922 نفر گزارش روز دوشنبه و کشورهای مشترک المنافع بود حدود 900 تا 1000 نفر در روز است.

هفت روز نورد متوسط از موارد جدید در ویرجینیا می ایستد در 1,089 بالاترین آن بوده است از اواخر ماه مه.

متوسط تعداد موارد در حال افزایش است نرتهم گفت: اما شماره های دیگر در حال تشویق: درصد COVID-19 آزمون که دوباره مثبت در سطح ایالت است 7.3% از 7.7 درصد در هفته گذشته, اما آن را به فقط 6% خارج از همپتون منطقه و شبه جزیره.

“ما نیاز به عمل سریع به نوبه خود در اطراف” نرتهم گفت: این منطقه است.

Northam, یک پزشک, به یاد می آورد او دانشجوی پزشکی روز, زمانی که او را نگاه در شماره های مختلف و به یک مربی آنها در محدوده طبیعی است. اما رالف, این روند در حال بالا رفتن” او به یاد می آورد که گفته بودن. “شما نیاز به اقدام امروز برای جلوگیری از … آنچه ممکن است اتفاق می افتد.”

Northa همچنین با بیان نا امیدی است که برخی از مردم گرفتن نتایج آزمون برگشت بسیار سریع تر از دیگران است. او برافراشته در برابر “بی عدالتی در تست” گفت که برخی از گروه ها می توانید آزمایش یک یا حتی دو بار در روز و دریافت نتایج در پشت همان روز در حالی که دیگران باید صبر کنید تا 10 روز است.

“این غیر قابل قبول است و من می گویم این به عنوان یک ارائه دهنده است. … این شروع در ماه فوریه بوده و بدون هدایت و بدون جهت در سراسر کشور.”

نرتهم اضافه شده که حدود 17000 آزمون انجام شد یک روز که در آن چند هفته پیش آنها برای هدف 10,000.

جلسه با Birx

نرتهم افزود که او و ارشد بهداشت مقامات ملاقات زودتر سهشنبه با دکتر دبورا Birx یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار.

او گفت: این گروه همه گیر شد بسیار متفاوت از ماه مارس یا آوریل از جمله یک بزرگتر در میان افراد جوان و “راه ما آدرس آن نیاز به توان های مختلف و همچنین” نرتهم گفت.

او افزود که Birx بود “تعریف کار ما” در تضاد با این پیام که از کاخ سفید است.

“او حمایت برای پوشیدن ماسک” نرتهم گفت: از Birx; “او حمایت اجتماعی فاصله برای ماندن در خانه و … در حالی که این پیام از رئیس جمهور این است که به “آزادی ویرجینیا” و اعمال فشار بر فرمانداران خواهم خودم را به ما باز متحده و فرستادن بچه ها به مدرسه.”

او آن را به نام “قطع” است که “مایه تاسف است.”

مدارس

فرماندار همچنین گفت: در مورد اعداد “قابل توجهی” بر چشم انداز فرد در مدرسه در پاییز. “اعداد در جامعه نیاز به پایین” نرتهم گفت.

او گفت: آن را “خصوصی” وضعیت چرا که بسیاری از بچه ها که این ویروس ندارد و علائم و می تواند این ویروس در خانه به خانواده خود را که می تواند شامل بستگان در خطر سن.

“این یک دستور غذا برای فاجعه اگر اعداد را در جامعه بالا هستند و ما در حال ارسال به کودکان به مدرسه” نرتهم گفت.

او با استفاده اخیر شیوع در میان Miami Marlins MLB تیم به عنوان مثال: “می توانید آن را از دست بسیار به سرعت.”

“وجود دارد یک راه’

فرماندار گفت که او شنیده است نگرانی از والدین کودکان مبتلا به اوتیسم; از افرادی که می خواهید برای دیدار عزیزان در خانه های سالمندان “مانند پدر من است” و مردم نگران رفتن به محل کار زمانی که آنها نمی تواند انجام اجتماعی فاصله.

“هر کس سوال که فردا چه به ارمغان خواهد آورد. من نگران کننده است که مردم شروع به از دست دادن امید و که یک چیز خوب” نرتهم گفت.

وی افزود که “وجود یک مسیر برای خروج از این من دیدن نشانه های امیدوار به آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de