نقد و بررسی: شیرین tearjerker در جنگ جهانی دوم فیلم “Summerland’

“Summerland” ممکن است شبیه به چیزی است که شما قبل از دیده می شود: یک منظره داستان در مورد یک schoolchild که باید ترک لندن در طول جنگ و سرپناه با تمایلی مراقب. اما در حالی که آن را comfortingly آشنا و در بسیاری از جهات و کمی کلیشه و عصبی در دیگران آن را نیز دارای یک لبه مدرن و نیش زدن به آن را نگه می دارد که این رمان به اندازه کافی برای حفظ منافع.

که مدرنیته است و به اعتبار نویسنده و کارگردان جسیکا سرزمین گود و مرطوب انگلیسی کارگردان تئاتر و نمایشنامه نویس که با “Summerland” باعث می شود قابل توجه ورود به دنیای فیلم است. با شخصیت های کشیده شده و تعجب آور حوزه داستان احساس می کند مانند آن را اقتباس شده از یک رمان (تعریف). و همراه با فیلمبردار لوری رز “Summerland” قطاری سه دوره در یک شهر ساحلی با زیبایی خیره کننده.

این فیلم باز می شود در دهه 1970 در آلیس بره (Penelope Wilton), چوبکاری برخی از کودکان محلی برای ایجاد وقفه در کار او. آلیس کرده نه فقط سن به کسی که چندان اشتیاقی به کودکان ، “Summerland” به سرعت کاهش بازگشت برخی از 30 سال به آلیس (در حال حاضر جما آرترتون) در همان خانه در همان ماشین تحریر و هنوز هم فریاد کودکانی که مزاحم آرام. چند صحنه بعد او حتی طول می کشد برخی از آب نبات و به دور از محلی بچه. (از لحاظ فنی او اقدام به خرید آن زمانی که کودک و مادر خود را به اندازه کافی ندارد اما comically heartless عمل برگ و انبار دار شوکه شده و کودک در اشک.)

کافی است برای گفتن آن می آید به عنوان یک شوک زمانی که یک دانش آموز جوان فرانک (Lucas باند) نشان می دهد تا در مراحل انتظار سرپناه پس از تخلیه از لندن است. آلیس خواسته است که متفاوت تسهیلات برای پسر بچه ای که پدر در حال مبارزه و مادر که باقی می ماند در لندن است. آن را به عنوان جای تعجب نیست که این دو شروع به توسعه یک پیوند به زودی به اندازه کافی خود را بیش از هواپیماهای مدل و کار علمی خود را در اساطیر. آلیس معلوم است که کمی مانند یک کودک خودش رویایی و ساده لوحانه خودخواه, ساخت او یک همراه ایده آل برای فرانک. این viciousness نمایش داده شده در آغاز توان به سرعت که ممکن است در سراسر آمده به عنوان اصیل به برخی از, اما این داستان می کند و شروع به فاش کردن چرا کودکان آزار او ،

“Summerland” گاهی اوقات (و تا حدودی clunkily) کاهش چند سال قبل از جنگ نشان می دهد که آلیس نیست همیشه یک انزواطلب است. در واقع او تا به حال بسیار زیبا عاشقانه با یک زن ورا (Gugu Mbatha-Raw) که می شکند آلیس قلب هنگامی که او برگ به کودکان است. این فلش بک اجازه می دهد طراحی و تولید و مو و آرایش تیم به اب شلپ شلپ کردن در برخی از jollier به نظر می رسد از زمان جنگ دعوت و Arterton و Mbatha-Raw نگاه ویژه افسانه خود را در کف رقص اجناس. مدیر محبت برای جفت روشن است: هر دو بازیگران ستاره دار در نقش عنوان در سرزمین گود و مرطوب بازی “Nell سمت چپ.” در اینجا آلیس به طور طبیعی بیشتر به انجام آن را در داستان خود را — اما شما آمده دور آرزو برای بیشتر Mbatha-Raw به عنوان به خوبی.

که همه بسیار خوب اما آنچه آن را به انجام با آلیس در جنگ و در دهه 70? به خوبی و عادلانه هشدار موضوعات را با هم می آیند و بسیار منظمی است. اما فریبندگی از “Summerland” نیست و در طرح آن. آنها در احساسات است که بیش از حد خوب دل به بدبینانه در مورد شخصیت. Tom Courtenay می شود دوست داشتنی نقش به عنوان مدرسه مدیر و کوچک Dixie Egerickx دزد صحنه به عنوان فرانک روحیه اچ ادی.

“Summerland” حتی احساس کمی رزونانس در زمان حاضر است. قرنطینه مقایسه نیست به زمان جنگ فداکاری در حداقل البته و در عین حال چیزی است که وجود دارد غیر قابل انکار در حال حرکت در مورد تماشای امیدوار و نوع فیلمی مثل “Summerland” در حال حاضر.

“Summerland” یک IFC فیلم انتشار شده است rated by the Motion Picture Association of America. مدت زمان: 100 دقیقه. سه ستاره از چهار.

___

دنبال AP فیلم نویسنده لیندزی بحر در توییتر www.twitter.com/ldbahr

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de