منبع: ایالات متحده, Oregon در مذاکرات در مورد کشیدن عوامل در پورتلند

پرتلند سنگ. (AP) — نظامی ایالات متحده عوامل در پورتلند باید همچنان به حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی با riot-کنترل مهمات با وجود یک دادگاه فدرال به منظور برای آنها را به توقف ACLU of Oregon گفت: دادگاه روز سه شنبه.

هفته گذشته ایالات متحده دادگاه منطقه ای در پورتلند واقع در همان دادگاه فدرال ساختمان است که تمرکز اعتراضات — به طور موقت مسدود فدرال افسران از هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات.

در یک حرکت ACLU خواسته دادگاه روز شنبه به تحریم و نگه دارید در تحقیر ماموران فدرال با وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مارشال برای نقض موقت سفارش محدود. همچنین این دادگاه خواست تا به منظور اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و بازیگری کار کن Cuccinelli شخصا به نظر می رسد و نشان می دهد که چرا آنها نباید تحریم برای تحقیر.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد اورگان ذکر نمونه های متعددی که در آن ماموران فدرال را نقض کرده اند به منظور تاثیر شلیک و مهمات و با استفاده از اسپری فلفل علیه مردم بودند که به وضوح مشخص شده به عنوان فشار دهید و یا حقوقی ناظران.

حرکت بود پس از ثبت دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد در کنگره و دفاع تهاجمی فدرال اجرای قانون در پاسخ به ناآرامی های مدنی گفت: “خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع” برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

آیتالله سیستانی متهم ماموران فدرال اقدام غیرقانونی در پورتلند.

“این دولت ادعا می کند به دفاع از دادگاه فدرال اما نمی اطاعت از دستورات بیرون آمدن از آن است. آنچه هدف این عوامل در واقع خدمت و سپس گفت:” کلی سیمون موقت قانونی مدیر ACLU of Oregon.

یک روزنامه نگار, Jonathan لوینسون از اورگان پخش عمومی در بیانیه ای گفت: به دادگاه که در حالی که او در تلاش برای گرفتن یک عکس در جولای 24, او را دیدم یک عامل فدرال بالا بردن سلاح های خود هدف از آن در او و آتش چند دور.

“من دوربین و لنز شدند هایش با رنگ گفت:” لوینسون. “بر اساس موقعیت و جایگاه مردم در اطراف من وجود دارد این است که تقریبا هیچ شانسی عامل بود و هدف هر کسی به غیر از من.”

لوینسون که تحت پوشش درگیری ها در سراسر جهان و اعزام به عراق به عنوان یک افسر ارتش ایالات متحده گفت که او با پوشیدن مطبوعات تصویب و کلاه ایمنی است که می گوید: “مطبوعات” در حروف بزرگ در جلو و عقب.

کت Mahoney قانونی ناظر با آیتالله سیستانی گفت: یک عامل فدرال اخراج پینت بال در هدف قرار دادن او را در سر در جولای 24. بعد از یک اسپری او و سه نفر دیگر از ناظران در این صورت به عنوان آنها به او گفت که آنها حقوقی ناظران و با اشاره به اعتبار خود را.

هیچ نظر فوری از آژانس های فدرال در حرکت و اتهامات.

دو گروه معترض آمریکا عوامل فرستاده شده به پورتلند توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز شکایت کرد. طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی مدعی آن نقض قانون اساسی توسط ارسال فدرال اجرای قانون برای متفرق کردن جمعیت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

دیوار مادران — گروه خود توصیف مادران و شلیک نمی پورتلند گروه واصل طرح دعوی در دادگاه در اواخر روز دوشنبه در برابر گرگ و دیگر مقامات فدرال. آژانس بلافاصله پاسخ سه شنبه به درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن است.

اعضای این گروه از مادران “است اشک با گاز کشته شب پس از شب چپ استفراغ و قادر به غذا خوردن و یا خوابیدن به دلیل سمی سم لعنتی در آنها” طرح دعوی در دادگاه گفت.

پورتلند شهردار تد ویلر و کمیسر شهر Jo Ann هاردستی اواخر دوشنبه پرسید گرگ برای یک جلسه به بحث در مورد یک آتش بس و تمایل خود را برای حذف اضافی ماموران فدرال اعزام به پورتلند.

آمریکا وکیل برای اورگان بیلی J. Williams اصرار داشت که روز شنبه به نمایندگی از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده مارشال خدمات و فدرال خدمات حفاظتی باقی خواهد ماند در پورتلند به معترضان حمله به علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه ادامه خواهد داد.

معترضان تلاش کرده اند تقریبا هر شب به پاره کردن حصار بنا به محافظت از ساختمان آتش سوزی در خیابان و آتش بازی پرتاب کوکتل مولوتف و سنگ و آجر سنگ و بطری در عوامل داخل.

معترضان پر از خیابان دوباره به ساعات اولیه روز شنبه, جمع آوری, برای 60 شب در شهر بلوک که در آن دادگاه واقع شده است. آنها در ملاقات با گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و نارنجک شلیک توسط ماموران فدرال امنیت ساختمان.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایک بالسامو در واشنگتن و Suman Naishadham در آتلانتا کمک به این گزارش. Selsky گزارش از Salem Oregon.

____

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus و اندرو Selsky در @andrewselsky

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de