تشنه راهب آبجوسازی بسته از ماه مارس می رود تا برای فروش

تشنه راهب میخانه & آبجوسازی که در زمان بیش از یک فضای کوچک در امتداد شرق به خیابان 17 رستوران ردیف در سال 2017, است برای فروش. میخانه بسته بوده است COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی در اثر در اواسط ماه مارس.

متعلق به کارآفرین بری بیالیک دنور میخانه بود که حاصل از اشویل بر اساس رشته ای از بلژیک-سبک ماشین منگنه و میله آبجو. باز در اینجا بخشی از تلاش برای گسترش کسب و کار در سراسر کشور و تشنه راهب باز یک میخانه در پورتلند در حدود همان زمان.

بیالیک نمی بازگشت یک ایمیل از Westword به دنبال نظر اما او گفت اورگان مدرسه جدید وبلاگ هفته گذشته که تشنه راهب پورتلند محل خواهد به خوبی به عنوان یک نتیجه از COVID-19. “این قطعا یکی از نقاط ضعف بودن taproom محور آبجوسازی به عنوان گسترده ای توزیع آبجوسازی,” او گفت: به نقل از. “اگر taprooms بسته هستند ما هیچ درآمد. واقعا طول می کشد تا مقدار اضافی توجه و نظارت از جزئیات به نگه داشتن ما یک فضای باز در حال حاضر با تمام اقدامات ایمنی.”

بیالیک نمی گویند که آیا دنور محل بازگشایی خواهد.

یک لیست آنلاین برای 2,052 فوت مربع آبجوسازی توصیف آن به عنوان “بزرگ پاسیو صندلی 24 به راحتی خارج راحت داخل صندلی و یک نوار بزرگ با داخلی صندلی 47.” نیز وجود دارد یک ده بشکه brewhouse و یک فضای کوچک با یک ورودی مجزا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره سازی و یا دفتر.

تشنه راهب ساخته شده چلپ چلوپ در دنور هنگامی که آن را در زمان بیش از این فضای از پیش نویس دم که بسته در سال 2017 و پس از دو سال اجرا شود. بیالیک استخدام دیرین محلی آبجو برایان لطف به انواع مختلفی از آبجو. فقط در پاییز گذشته آبجوسازی اعلام کرد اهداف خود را برای شروع ترش و بشکه-پیری برنامه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de