مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را قبول نمی کند جدید DACA برنامه

واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را انکار برنامه های جدید برای به اصطلاح “خیال باف” مهاجران و برش تمدید برای یک سال از دو سال با وجود وارونه در دادگاه که زنده نگه داشته اوباما-دوران برنامه برای محافظت از افراد جوان از اخراج.

یک مقام کاخ سفید تایید کرد اعلام سه شنبه. برنامه های جدید قرار داده شد و در انتظار نگه داشته زمانی که برگ برنده دولت نقل مکان کرد و برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه در ماه سپتامبر 2017 اما دو سال تمدید کرده اند ادامه داد: با حدود 700000 نفر در حال حاضر تحت پوشش.

دیوان عالی کشور حکم ماه گذشته که تهمت شکست خورده به دنبال حکومت-ساخت روش هنگامی که او تلاش برای پایان دادن به برنامه اما نگهداری یک پنجره باز او را به دوباره سعی کنید. کاخ سفید در حال مطالعه این حکم و طرح ابداع دوباره سعی کنید به end IF — اگر آن را بلافاصله روشن نیست که آیا به لحاظ سیاسی حساس به حرکت خواهد بود انجام شده قبل از ریاست جمهوری.

یک قاضی فدرال در مریلند حکومت در اوایل این ماه که DACA باید ترمیم به شکل اصلی قبل از سپتامبر 2017 اما دولت بود و مادر تا روز سهشنبه در مورد اینکه آیا این امر شروع به پذیرش برنامه های کاربردی جدید. کاخ سفید پیش بینی چالش های قانونی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de