ما را از 6400 نیروهای نظامی از آلمان حرکت 5,600 بیشتر

واشنگتن (AP) — دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای کشیدن نیروهای نظامی از آلمان به ایالات متحده را در مورد 6400 نیروهای اصلی و تغییر مورد 5,600 به کشورهای دیگر در اروپا و آمریکا در دفاع از رهبران گفت: جزئیات پنتاگون طرح که با هزینه میلیاردها دلار و سال برای تکمیل.

تصمیم برآورده مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد تمایل به خروج نیروهای نظامی از آلمان تا حد زیادی به دلیل عدم صرف به اندازه کافی در دفاع. تعدادی از نیروهای خود را به ایتالیا و عمده حرکت خواهد شیفت ایالات متحده اروپایی ستاد فرماندهی و فرماندهی عملیات ویژه اروپا از اشتوتگارت, آلمان به بلژیک.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: برخی از حرکت آغاز خواهد شد در ماه را ترک خواهد کرد و در مورد 24,000 نیروهای نظامی در آلمان است. او گفت که در حالی که این تصمیم را “شتاب” با مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات حرکت می کند همچنین ترویج بزرگتر اهداف استراتژیک برای جلوگیری از روسیه اطمینان متحدان اروپایی و انتقال نیروهای بیشتر به شرق به دریای سیاه و بالتیک مناطق.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما ثابت خود را بسیار باریک دلیل چهار شنبه, گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “ما در حال کاهش نیروی چرا که آنها نمی پرداخت صورتحساب خود را. این بسیار ساده است. آنها متخلف.” او اضافه کرد که او ممکن است تجدید نظر تصمیم به کشیدن نیروهای نظامی از آلمان “اگر آنها شروع به پرداخت صورتحساب خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متهم به آلمان از عدم پرداخت صورتحساب است که در یک اظهار غلط از موضوع است. ناتو و سازمان ملل را متعهد به اختصاص 2 درصد از تولید ناخالص داخلی به هزینه های دفاعی سال 2024 و آلمان است که هنوز هم از این هدف و در حدود 1.4 درصد.

Esper گفت: ارتش هزینه خواهد شد در “تک رقمی” میلیاردها دلار است. مقدار از آن نیاز به کسب موافقت کنگره برای اضافه کردن و یا دوباره اختصاص بودجه چیزی است که ممکن است مشکل از آنجا که بسیاری از نمایندگان مجلس با ابراز مخالفت با برخی از حرکت می کند. و آن را نیز مشخص نیست اگر این طرح خواهد زنده بماند اگر تهمت است نه رای در نوامبر است.

اعضای تهمت سیاسی حزب را مورد انتقاد نیروهای نظامی حرکت می کند به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است. بیست و دو جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس با ارسال نامه ای به ناروا گفت: کاهش تعهد ایالات متحده به اروپا دفاع خواهد تشویق روسی تجاوز.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: این طرح یک “قبر خطا” گفت: این یک سیلی در آلمان صورت که آسیب پایدار به منافع آمریکا.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ, در ضمن, استقبال آمریکا حرکت می کند و گفت: واشنگتن شده است مشاوره متحدان در این موضوع شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خروج در ماه ژوئن blindsided قرار داد.

آلمان وزارت دفاع حاضر به اظهار نظر در مورد این حرکت گفت: این طرح نیاز به بحث داخلی ، آنگلا مرکل صدراعظم دفاع آلمان هزینه های دفاعی و گفت که آن افزایش یافته است و این کشور ادامه خواهد داد به کار نسبت به 2% معیار.

پس از اعلام یک نماینده مجلس با مخالفت حزب چپ است که ریشه های آن در شرق سابق حزب کمونیست آلمان و به مدت طولانی در خواست خروج نیروهای آمریکایی گفت: طرح “دور از کافی است.”

“جنگ در حال برپا سراسر جهان از طریق پایگاه های آمریکا در آلمان از جمله حملات هواپیماهای بدون سرنشین است که نقض قوانین بین المللی” گفت: Tobias Pflueger معاون رهبر حزب چپ.

پنتاگون اعلام کرد که نزدیک به برنامه ریزی برای افزایش متحده حضور نظامی در لهستان یک شیفت طولانی مورد نظر توسط ورشو و لهستان رئیس جمهور آندره Duda.

مقامات گفتند که نیروهای حرکت نیاز به ساخت و ساز در پایگاه های خود در ایالات متحده به جای نیروهای اضافی. آنها گفتند که در آینده واحدهای دیگر خواهد چرخش در داخل و خارج از اروپا است.

آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است. تصمیم به نگه داشتن نزدیک به نیمی از نیروهای خود را در اروپا روشن است حرکت توسط پنتاگون برای ارام کردن متحدان با اجتناب از خروج کامل 12,000 نیروهای خارج از منطقه است. و با گسترش نیروهای خود را به شرق آن را می فرستد یک پیام به روسیه که آمریکا نه کاهش تعهد خود را به این منطقه باقی می ماند و آماده برای محافظت از شرق اروپا از مسکو پرخاشگری است.

سناتور. جیم Inhofe جمهوریخواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا ابراز حمایت از این طرح نیز در حالی که تصدیق آن را “ماه برای برنامه ریزی و سال به اجرا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه گذشته که او می خواست برای کاهش تعداد فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده در آلمان از حدود 36,000 به کمتر از 25,000. انتقال نیروها به خارج از کشور تا به حال مدت طولانی است که شایعه است و در خط با پنتاگون در تلاش برای قرار دادن سربازان بیشتر در اقیانوس هند و آرام. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات حاکی از این حرکت شد و بیشتر به طور مستقیم به خشم خود را بیش از ناتو ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به مارک آلمان “متخلف” برای عدم دیدار با ناتو هدف مجموعه در سال 2014 و تأکید کرده است که آلمانی ها به مدت طولانی shortchanged آمریکا در تجارت و دفاع.

در یک باغ گل رز رویداد ماه گذشته با Duda تهمت گفت: برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان. روز چهارشنبه مقامات پیشنهاد کرد که لهستان ممکن است برخی از اضافی نیروهای چرخشی که در داخل و خارج از اروپا است.

تحت توافق نامه اعلام کرد در سال گذشته در ایالات متحده گفت: ارسال حدود 1000 نیروهای بیشتر به لهستان و پیشرفت در حال ساخته شده به آماده شدن برای آن حرکت می کند. تحت این قرارداد ایالات متحده آمریکا خواهد شد اضافه کردن یک بخش ستاد مبارزه با مرکز آموزش یک اسکادران هواپیماهای بدون سرنشین و ساختار به پشتیبانی چرخشی ارتش تیپ.

به طور کلی ایالات متحده در مورد 47,000 سربازان و پرسنل غیر نظامی در آلمان است. بسیاری از 36,000 در وظیفه فعال هستند در یک تعداد انگشت شماری از بزرگتر ارتش و نیروی هوایی از جمله پایگاه های Ramstein پایگاه هوایی در منطقه hub. نیز وجود دارد 2,600 گارد ملی و نیروهای ذخیره و تقریبا 12000 غیر نظامیان وجود دارد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه با Duda, Esper در اوایل ماه جولای نادر برای سفر در خارج از کشور به ناتو برای اطمینان بخشیدن به متحدان واشنگتن هنوز متعهد به منطقه و او را در مشورت با آنها در نیروهای نظامی جنبش. به دلیل coronavirus تهدید مسافرت های بین المللی شده است به طور قابل توجهی محدود شده است.

____

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر در واشنگتن, دی سی, David افزایش در برلین و Lorne طبخ در بروکسل کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de