Wonderbound کوتاه به ارمغان می آورد رقص معاصر به خانه خود را

هیچ تعجب: عملکرد مبتنی بر هنر شکل گرفته اند یک ضربه عظیم به دلیل COVID-19. اما نیاز به هنر و تقاضا برای سرگرمی بالاتر از همیشه است. وارد Wonderbound, Denver, معاصر, رقص شرکت شناخته شده برای استفاده از آن از زنده موسیقی معاصر و مکرر همکاری با هنرمندان محلی.

Wonderbound آماده شد به برگزاری سالانه جمع آوری کمک های مردمی جشن که شامل نقشه برداری پروجکشن عملکرد قطعه تنظیم به بنزین Lollipops آهنگ “قطار سریع” در هنگام اقامت در خانه احکام و محدودیت در اجتماعات بزرگ اعلام شد.

“این اولین لحظه ای که همه چیز شروع به گرفتن واقعا واقعی برای ما و برای همه می گوید:” گرت آمون, Wonderbound مدیر هنری و طراح رقص.

جشن لغو شد اما آمون هنوز هم می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای ارائه بصری برای آهنگ “قطار سریع.”

“من شروع به دنبال در چگونه من می تواند آن قطعه; من صحبت رس [بنزین Lollipops خواننده گروه رز] و ما تصمیم به تبدیل آن به یک شعر تصویری که فقط اولیه بیان این لحظه” به یاد می آورد آمون. “من فکر می کنم که ویدئو و ترانه ضبط برخی از احساسات لحظه ای که پس از آن اتفاق افتاده است به کار واقعا خوب برای تبدیل آن به که تصویری است.”

شعر تصویری برای “قطار سریع” متحرک توسط آمون خود را به پایان رسید تا برای اولین بار از بسیاری از که Wonderbound منتشر شده در طول قرنطینه. در حالی که رقصنده گیر شد در خانه آنها به صورت جداگانه طراحی و فیلم برداری خود را کوتاه رقص ویدئوها که Wonderbound منتشر شده در مجله هفتگی گروه تحت نام پروژه تعجب می کنم.

آنها همچنین ایجاد تعاملی سری از ویدئوها به نام رقص همراه! که با هدف به مردم و حرکت در طول قرنطینه مهم نیست که چه سطح خود را از تجربه رقص. سپس به عنوان به زودی به عنوان رقصنده قادر به ملاقات با هم در فرد دوباره آمون و سارا Tallman, Wonderbound باله استاد و دانشیار طراح رقص شروع به درک پیچیده تر و تولید Wonderbound کوتاه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“هنگامی که ما به ارمغان آورد و رقصندگان بازگشت به استودیو پس از اقامت در خانه دستور آغاز شده برداشته شود که زمانی بود که ما با انتقال به گفت:” چگونه می تواند ما را در برخی از فیلم جدید با این شرکت در این زمینه عجیب و غریب از قادر بودن به کار می کنند اما نه در راه طبیعی است که ما انجام دهید؟'” می گوید آمون.

آمون به طراحی و کارگردانی اضافی دو فیلم کوتاه برای سری — “روز قیامت ساعت و “صدای مرده” — و Tallman به طراحی و کارگردانی “سارا” به همراه فیلم دیگری که بیرون آمدن به زودی.

روز قیامت ساعتهای” دومین فیلم در Wonderbound, کوتاه, سری, یک دونفری بین Wonderbound رقص ویلیام کلیتون و اسحاق Huerta, مجموعه ای در یک اتاق نشیمن گرم و نرم در مقابل یک تلویزیون نمایش یک ساعت شمارش معکوس. برای این پروژه آمون بود و هیجان زده می شود قادر به کار با چند رقصنده در گوشت دوباره.

“یکی از چیزهایی که به من کمک کرد یک معامله بزرگ خواهد شد و اسحاق به عنوان یک زن و شوهر” آمون می گوید. “این به من اجازه داد دوباره درگیر کار است که ما انجام این کار در راه است که نزدیک به آنچه که من به طور معمول انجام دهد. کار من این است که به شدت در اطراف محور همکاری پس از آن به من فرصت دوباره درگیر است که فرایند خلاق در راه است که احساس طبیعی تر.”

موضوع از این قطعه است که بسیار مربوط به لحظه ای که ما در آن هستیم. “من نگه داشته و فکر کردن در مورد چگونه آن است که آیا با این بیماری همه گیر و یا هر تعداد دیگر از رویدادهای شما را تا پایان نوع به دام افتاده در جلوی تلویزیون به تماشای اخبار. من فکر می کنم در مورد خلیج [مکزیک] نشت نفت یا 9/11 — این چیزهایی که شما هیچ کنترل بیش از این وضعیت در همه, بنابراین شما احساس می کنید فوق العاده درمانده اما شما نمی توانید اشک خود را دور از آن. شما می خواهید به دانستن آنچه شما می خواهید به آن را درک کنند. من استفاده می شود که به عنوان نقطه پرش خاموش به کار می کنند.”

در این ویدئو نیز به شدت با آن موسیقی متن فیلم “Doomday ساعت” نوشته شده و تشکیل شده توسط Denver-بر اساس نوازنده تام Hagerman از DeVotchKa که انجام آن با گروه خود را ارسال حقیقت سرم. Hagerman قبلا با همکاری آمون در Wonderbound تولید هفت گناه مرگباربنابراین او فرستاده آمون پست Truth Serum آخرین آلبوم مدرن قربانیانپیش از انتشار آن. در آن زمان Wonderbound برنامه برای فصل بیش از حد مربا بسته بندی شده برای این گروه به کار با Hagerman دوباره. اما COVID-19 به سرعت پاک, شرکت, تقویم و آمون بود و هیجان زده می شود قادر به تعامل با یک آلبوم که اسیر احساسات و نگرانی های ما در لحظه تاریخی در چنین طرز مرموزی راه دقیق.

ایجاد Wonderbound کوتاه و نیز فرصتی برای آمون و بقیه Wonderbound به خود را آشنا با شرکت خانه جدید در شرق 40th خیابان و خیابان نیویورک. “این بسیار هیجان انگیز است که قادر به استفاده از این فضا را در راه های خلاق و آن را فقط یک خالی صنعتی ساختمان به طوری که آن را سرگرم کننده برای کشف. ما تنها موجوداتی هستیم که در حال حاضر وجود دارد چرا که آنها در حال آماده شدن برای روده کل چیزی که ما از نوع مهار آزاد به اجرا در اطراف و استفاده از آن با این حال آن را با این نسخهها کار برای ما” آمون می گوید.

Sarah Tallman filmed her latest piece at Wonderbound's new space's loading dock.گسترش

سارا Tallman فیلم برداری آخرین قطعه در Wonderbound جدید فضا را بارگذاری حوض.

پراکنده بتن چشم انداز از یک اتاق در طبقه دوم بود و زمینه مناسب برای غم انگیز ترین ویدئو در سری “ندای مرده است.” منتشر شده در جولای 7, قطعه ای از اقتباس Wonderbound را تا سال 2017 تولید بخشهمکاری با Flobots که این گروه در حال برنامه ریزی برای re-مرحله این سال است.

بخشاستفاده می شود که موسیقی از Flobots آلبوم NOENEMIESبررسی نابرابری اجتماعی و قدرت اعتراض. حتی اگر Wonderbound فصل می شده اند قادر به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده آمون مطمئن نیستید که آیا او را می خواستم دوباره مرحله بخش.

“اگر ما تا به حال شده است قادر به انجام آن در چارچوب Black Lives Matter — من تا به حال به آنها گفت:” من احساس می کنم اگر ما در واقع قادر به انجام آن در حال حاضر, من می خواهم که به re-چگونگی همه چیز.’ زیرا زمینه های مختلف در حال حاضر می گوید:” آمون. “چیزی که در مورد نمایش بخش بود, ما به نوعی در زمان این رویکرد با آن از تلاش برای خوش آمد مردم به گفتگو و پس از نشان دادن خود را ندارد و اظهارات. آن استفاده می کند بسیاری از تصاویر و بسیاری از نمادهای به نوعی ایجاد یک فضا برای هر بیننده را به اتصال با آن را در راه خود را. و حداقل در حال حاضر زمانی که من در صحبت کردن با آنها من احشایی واکنش من احساس مانند آن را نیاز به ایجاد یک بیانیه قوی تر اگر ما قادر به انجام آن است.”

به جای او تصمیم گرفت به بیانیه ای که در قالب صدای مرده. پس از صحبت با اعضای Flobots و همچنین Wonderbound را, رقصنده آمون مجبور شد برای ایجاد یک قطعه نشان دادن همبستگی با زندگی ماده با استفاده از Flobots آهنگ “صدای مرده” و عناصر دیگر از بخش های.

“در نهایت چه اتفاقی افتاده است که ما در زمان یک دسته از واژگان از بخش های مختلف نشان می دهد و همچنین به عنوان برخی از تم ها از نشان می دهد که قادر به پیدا کردن راه خود را در” توضیح می دهد که آمون. “آنچه که من می خواستم به سعی و صفر در این است که فقط احساسات از این وضعیت است. احساس از دست دادن احساسات غم و احساسات از مرگ و میل به انجام کاری که نیاز به انجام کاری.”

در نتیجه فیلم بازیگران دامین پترسون و هنری ماکسیمیلیان مک کال است که یک فراموش نشدنی بازتابی از واقعیت BIPOC در امریکا است.

سارا Tallman که پیوست Wonderbound به عنوان یک رقصنده در سال 2004 قبل از تبدیل شدن باله استاد و دانشیار طراح رقص هیجان زده بود به چگونگی و مستقیم خود پروژه برای Wonderbound کوتاه.

“آن زندگی می کند در همین دنیا به عنوان گرت کار می کند اما کمی از یک انحراف است که به احتمال زیاد فقط به خاطر اینکه من یک شخص متفاوت,” او می گوید. “من فکر می کنم که ذاتا وجود دارد رفتن به یک زنانه دیدگاه و گمان می کنم که بستگی به لنز که از طریق آن شما دنبال آن هستید. من فکر می کنم که من لذت بردن از چیزهایی که زاویه ای و در کنار زاویه با منحنی های نرم افزاری.” اما مانند آمون را Tallman کار مطلع روش کلاسیک و اغلب حول محور ایجاد شخصیت.

“من می خواهم به پایه باله کلاسیک و سپس ترک از وجود دارد,” او می گوید. “به عنوان یک رقصنده, من عاشق شخصیت های که گرت ایجاد شده و شخصیت های که ما با هم ایجاد شده — که چیزی است که من قطعا استفاده در کار من. توسعه شخصیت ها و روابط در حال توسعه اما مرتب کردن بر اساس در بیشتر حس انتزاعی.”

اگر چه او خلق تمایل به تکیه به سمت انتزاعی گاهی اوقات Tallman جادوها آن را برای مخاطبان به معنای واقعی کلمه. عشق او را از زبان اغلب تراوش به قطعات.

“من با استفاده از متن که من ایجاد کار,” او می گوید. “من دوست دارم به نوشتن. من عاشق خواندن. من فکر می کنم که کلمات بسیاری از بافت. من دوست دارم برای پیدا کردن آنچه برخی از کلمات چیست و چه خود را صرف است و پس از آن چگونه است که ترجمه به زبان امروز است. بنابراین من استفاده از کلام و شعر در گذشته است.”

در ابتدا او در نظر گرفته با استفاده از متن در فرمت دیجیتال. در اولین سهم برای کوتاه سری فیلم های “سارا” او شامل زبان با داشتن دو بازیگران, رقصنده دهان کلمات در هر یک از دیگر در یک شیوه ای اغراق آمیز. حتی با دوربین متمرکز رقصندگان لب Wonderbound را مدیر بازاریابی نگران بینندگان نمی خواهد درک پیام و پیشنهاد اضافه کردن متن-پر کارتون حباب سخنرانی به علامت گذاری خود را ، کتاب های کمیک الهام گرفته از لمس کاملا مناسب به Tallman را technicolor ادای احترام به دنور.

کلرادو بومی و دیرین دنور ساکن Tallman بود با الهام از شهرستان خود را.

“من احساس می کنم شاید کمی مالکیت شهر” او اذعان دارد. “نه این که شما واقعا می توانید خود را یک شهر اما از آنجایی که من اینجا بوده ام چنین مدت زمان طولانی این نوع قصیده به شهرستان. به طوری که من نقطه خروج است.”

او به عنوان تحقیق نوازندگان محلی به طور بالقوه با کار او در موسیقی متن کامل را در تابه اختری را “مسیر بالا شهر.” او قبلا در تماس با پان اختری در مورد استفاده از موسیقی خود را در پروژه تعجب ویدئوها و آنها خوشحال به ارائه یک گوش به گزاف گویی ایده ها و فیلم کوتاه را از آن نمره است.

Sarah Tallman's upcoming short looks at how opposites attract.گسترش

سارا Tallman آینده کوتاه به نظر می رسد در چگونه جذب مخالف خود.

Tallman فیلم دوم برای سری که منتشر شد در Wonderbound وب سایت در جولای 21, سقوط بیشتر به سنت با استفاده از رقص به عنوان یک شکل از روایت است. دونفری خواندنی بازیگران Wonderbound رقصنده Jocelyn سبز و اوان پیتز کوتاه در مورد “سقوط در عشق در مکان بعید و ایجاد ارتباط در مکان بعید” می گوید Tallman. “پس از آن کمی از یک عشق, داستان کمی بیشتر روایت از ‘مسیر بالا شهر.’ آن را کمتر انتزاعی; حرکت عاقلانه آن را کمی گرد. این یک اهل تفریح و بازی و لذت بخش فیلم است.”

Tallman به خود جلب کرد با الهام از این دو آهنگ او انتخاب “Chums” و “و پس از آن برخی” توسط تخته سنگ نوازنده مبتنی بر Rae McAlister. در اصل او تنها به دنبال یک آهنگ اما پس از آن نمی تواند انتخاب بین این دو و در نهایت احساس کردم که با استفاده از این آهنگ ها در پشت سر هم ساخته شده برای بهتر داستان. پس از Tallman دوم ویدئو “و پس از آن برخی” Wonderbound خواهد شد انتشار یک فیلم کوتاه در این مجموعه همکاری بین آمون و سحر پری, Wonderbound رئیس جمهور.

“زمانی که من شروع به نگاه در کل این مجموعه از کار ما ایجاد کرده اید — همه چیز ازقطار سریع” از طریق 59 پروژه در تعجبم که رقصنده بود و 59 رقص همراه! ویدئوها و سپس این شلوارک که ما در حال ایجاد در برخی از سطح من فکر می کنم این بیان از لحظه ای در سراسر زمان می گوید:” آمون. “ما موفق به ایجاد این کپسول زمان از این سفر است که ما شده ایم در پس مارس از طریق خلاق لنز. من احساس می کنم مثل آن قطاری از همه از احساسات مختلف است که همه ما تجربه کرده اند از طریق این. ما فقط افتخار شده اند قادر به حفاری به آن و پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.”

“بسیاری از آنچه ما در مورد ایجاد اتصالات” می افزاید: Tallman. “ارتباط بین یکدیگر و جهان در بزرگ. بنابراین من فکر می کنم همیشه وجود دارد یک زمینه ای تن بشریت در کار ما انجام می دهیم. آیا چیزی است که به طور کامل روایت و یا انتزاعی, بافت که بافت آن با هم تمایل به صحبت می کنند به بشریت است.”

برای تماشای Wonderbound, کوتاه, برو به وب سایت شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de