پذیرش رسوایی: مانوئل Henriquez منطقه خلیج سرمایه می شود شش ماه در زندان

مانوئل Henriquez که رهبری یک شرکت سرمایه گذاری قبل از اینکه متهم با پرداخت $450,000 به دکل دختران خود را’ امتحانات ورودی کالج و رشوه یک مربی در دانشگاه جورج تاون محکوم شد روز شنبه به مدت شش ماه در زندان است.

ایالات متحده منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton حاکم از بوستون در یک ویدئو کنفرانس فراتر رفت و پنج ماه حبس درخواست شده توسط دادستان گفت Henriquez را “نفرت” جنایت ساخته شده سرمایه که وکلا به حال مورد تحسین قرار گرفته حمایت خود را از کودکان موسسه خیریه “نه تنها یک جانی اما منافق.”

Gorton همچنین دستور داد Henriquez, 57 به پرداخت $200,000 خوب و انجام 200 ساعت خدمت به جامعه است.

Gorton اشاره کرد که Henriquez که تاسیس یک داد و ستد عمومی شرکت مالی و ریاست آن را تا زمانی که بازداشت شد “با تمام حساب های هوشمند زحمتکش بسیار موفق و بسیار غنی کارآفرین است که غلبه بر بسیاری از مشکلات.”

تبلیغات

“چگونه خدا را نام می تواند به شما آمده اند به این روز؟”

Gorton قبلا محکوم Henriquez همسر الیزابت به هفت ماه در زندان است. در مدارک دادگاه قبل از ثبت مانوئل Henriquez محکوم شد, دادستان گفت که او یک “کمتر از شرکت کنندگان فعال در مکانیک تقلب” نسبت به همسرش که “gloated” پس از یک دانشگاه هاروارد تحصیل conspirator عرضه دخترش با پاسخ به آزمون نشسته.

الیزابت Henriquez است که در حال حاضر در خدمت حکم او در یک زندان فدرال در دوبلین کالیفرنیا..

در طولانی گریان و سکندری آدرس مانوئل Henriquez عذرخواهی به قاضی دختران خود همسر همکاران و دوستان و دانشجویان که پدر و مادر بر خلاف خودش تا به حال صرف ثروت کوچک برای رفع فرزندان خود را شانس پذیرش. او اعلام کرد خود را “تحقیر یک مرد شکسته کیفری و به عنوان شما به حق گفت: یک دزد مشترک.”

تبلیغات

“من به این کلمات به قبر من — یک دزد مشترک” او پراکنده.

این Henriquezes که التماس گناه به توطئه برای ارتکاب تقلب و پولشویی اذعان پرداخت ویلیام “ریک” خواننده یک نیوپورت بیچ پذیرش کالج مشاور حدود 50.000 دلار برای رفع دو دختر خود را’ شنبه, عمل و نشست با موضوع آزمون در پنج نوبت.

زن و شوهر پرداخت خواننده یکی دیگر از 400.000 دلار به امن جعلی حمایت از گوردون ارنست, یک مربی تنیس در جورج تاون دادستان ادعا. در ازای رشوه آنها گفت: ارنست دروغ به تصویر کشیده Henriquezes’ به جورج تاون در پذیرش به عنوان درجه یک بازیکن تنیس.

“در بهترین حالت” یک مامور اف بی آی نوشت: در یک استشهاد حمایت از اتهامات عنوان شده علیه پدر و مادر “او به نظر می رسد به رتبه 207th در شمال کالیفرنیا در زیر 12 بخش دختران با کلی برنده/از دست دادن رکورد 2-8.”

تبلیغات

ارنست التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب racketeering, تقلب و رشوه خواری.

زمانی که دختر او بستری شد جورج تاون الیزابت Henriquez شنود گذاشته از یک ایمیل به خواننده به دست آمده توسط محققان گفته او “در طول ماه مبارک.”

“در حال حاضر بر روی دختر, شماره 2!,” او نوشت.

در یک دبیرستان دولتی در هوستون که در آن او تا به حال رشوه یک معلم به نوبه خود چشم خواننده را همدست علامت Riddell داد Henriquezes’ دختر دوم پاسخ صحیح به عمل امتحان. به او امتیاز از 30 امتیاز ممکن است 36.

تبلیغات

به جای پرداخت خواننده مورد توافق قیمت $75,000 دکل آزمون مانوئل Henriquez برجسته التحصیل از دانشگاه در بوستون بازپرداخت خواننده با کمک به اطمینان حاصل شود که کودک دیگر مشتری بستری شد به مادر آلما دادستان گفت. دانش آموز خانواده پرداخت خواننده 250.000 دلار است.

Henriquez وکیل ملیندا Haag به تصویر کشیده او را در دادگاه مقاله به عنوان یک مرد شکسته — خجالت پشيمان, “موجب ویرانی با شرم و پشیمانی,” او نوشت. او گذاشته زندگی او داستان: یک فقیر دشوار دوران کودکی; صعود به ارتفاعات مالی جهان; و در نهایت انتخاب خود را به توطئه با خواننده شکستن و خراب کردن زندگی خود و شهرت خود را.

Henriquez مشغول به کار در بانک بوستون و چند شرکت های سرمایه گذاری قبل از تاسیس شرکت خود را در سال 2003 هرکول پایتخت مستقر در پالو آلتو. او در زمان عمومی شرکت کمتر از دو سال پس از تاسیس آن.

در صبح روز 12 مارس 2019, Henriquez تماس رو از اف بی آی است. عوامل بودند فانینگ در کشور ثروتمندترین انکلاوها — لس آنجلس Westside منهتن در شرق فوقانی جانبی و گرینویچ ، در میان دیگران — بازداشت خواننده مشتریان.

تبلیغات

Henriquez تسلیم مارشال آمریکا در منهتن, وکیل او گفت:. در عرض چند ساعت از منتشر شدن او به یک جلسه اضطراری با هرکول’ هیئت مدیره استعفا داد به عنوان رئیس آن و “متوقف شد و روز به روز عملیاتی کنترل” Haag نوشت. او دیگر دارای نقش در شرکت, او گفت:.

“از دست دادن هرکول سرمایه بود مثل از دست دادن فرزند سوم,” Henriquez گفت: در نامه خود به قاضی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net