Beatriz Basurto است سریع به اشاره است که او — 19-میانه کودک — مسئول از او شش فرزند.

او را با یک خوبی پرداخت کار به عنوان یک Mixtec مترجم برای farmworkers در اخنرد در حالی که حضور در دانشگاه تمام وقت. او کسی است که بر میدارد تا برگه زمانی که آنها بیرون رفتن برای ناهار و shoves 20 دلار به جیب خود است چرا که او چهره او می تواند استفاده از آن را بیش از او می تواند.

اما او همچنین یکی از با شاید بیشتر آینده نامشخص و بزرگترین نقطه ضعف از همه خواهران و برادران.

سه سال پیش Basurto از دست رفته شانس خود را برای درخواست مهاجرت امداد تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه بهتر به عنوان شناخته شده DACA. اوباما-دوران برنامه اجازه می دهد تا مهاجران که آورده بودند به ایالات متحده به عنوان فرزندان و در حال حاضر بدون وضعیت قانونی این فرصت را به زندگی و کار از نظر قانونی در آمریکا

تبلیغات

Basurto جوانترین برادر و خواهر در حال متولد آمریکا و شهروندان است. برادر بزرگتر و برادر به دنیا آمد و در مکزیک مانند او موفق به اخذ IF مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از شروع به باز کردن برنامه در سال 2017. Basurto و سپس 16 بود در مورد درخواست — و ناگهان IF انجام شد.

در آن زمان Basurto در جلب اعتماد پدر و مادری خود را Mixtec بومی زبان در مکزیک در ایالت اوآخاکا, Puebla و گرررو. “این خیلی بد است من در اینجا به دنیا آمد پاپا.”

“وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید،” “نمی دهد.”

Basurto است که در میان دهها هزار نفر از جوانان مهاجر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر نگه داشته و از IF اساسا تغییر مسیر زندگی خود را. عدم IF وضعیت تغییر, روابط, تربیت موجب خشم و سکوت بی دست و پا بین اعضای خانواده که وضعیت حقوقی و کسانی که نمی.

تبلیغات

Beatriz Basurto gives food to Elvira Gavarie Urenda, 80, at a food giveaway in Oxnard on July 19.

Beatriz Basurto می دهد مواد غذایی به الویرا Gavarie Urenda, 80, در یک غذا سادگی در اخنرد در جولای 19.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

آن منجر به افزایش فشار به اکسل و گناه در میان آنان تقویت شده توسط این برنامه است. این حتی باعث شد کودکان به سوال تصمیم گیری های پدر و مادر خود را ساخته شده از مدتها پیش به مهاجرت به ایالات متحده

در ماه ژوئن Basurto فکر او تا به حال شده است با توجه به فرصت زمانی که دیوان عالی کشور حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده و در یک “خودسرانه و هوس باز” شیوه در تلاش خود را برای تعطیل DACA. تصمیم به پاکسازی مسیر برای پذیرش برنامه های کاربردی جدید از قبلا حذف گروه از بیش از 65,000 کودکان در حال حاضر واجد شرایط برای درخواست IF برای اولین بار با توجه به سیاست های مهاجرت موسسه—یک حزبی سی-بر اساس مهاجرت فکر می کنم تانک.

اما Basurto را امیدوار بودند نقش برآب روز سه شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او نمی خواهد بپذیرد جدید DACA برنامه های کاربردی. این حرکت مخالف تصمیم دیوان عالی کشور و یک منطقه فدرال حکم دادگاه در مریلند سفارش مقامات مهاجرت به قبول برنامه های کاربردی جدید کارشناسان و قانونگذاران می گویند. آن را به احتمال زیاد خواهد facerenewed چالش های قانونی در دادگاه.

تبلیغات

به عنوان Basurto ساعت IF باز فرصت برای او مسن خواهر و برادر و همسالان او دیده است او را چشم انداز رسید. در همان زمان او متوجه خوشنودی مجموعه در میان برخی از IF گیرندگان در حالی که خود مشکلات تربیت انعطاف پذیری انگیزه و فعالیت های اجتماعی.

A food distribution in Oxnard on July 19.

غذا را از سادگی در اخنرد در جولای 19.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

“من زندگی در خارج از DACA,” Basurto گفت. “IF تعریف نمی کند که من هستم.”

او تا به حال برنامه ای برای درخواست DACA به عنوان به زودی به عنوان او کلمه ای که دولت را قبول متقاضیان جدید — عمدتا به پدر و مادر صلح از ذهن است.

تبلیغات

“شما نمی توانید واقعا ترجمه IF در Mixtec,” او گفت:. “آنها آن را فقط به معنی من محافظت شده و مجبور به بازگشت به مکزیک است.”

کالیفرنیا برای بیشترین تعداد IF گیرندگان در کشور و رهبری با چالش قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت پس از سال 2017 به انجام دور با این برنامه است. دانشگاه کالیفرنیا تحت هدایت رئیس جمهور جانت ناپولیتانو — که گردد IF سیاست آمریکا وزیر امنیت داخلی — بود منجر شاکی همراه با دولت و دیگر کالیفرنیا اشخاص و افراد در دیوان عالی کشور مورد.

افراد جوان که سن به DACA واجد شرایط گذشته بیش از دو و نیم سال اما نتوانسته اند به درخواست نمایندگی بشدت آسیب پذیر گفت روبرتو گونزالس, یک جامعه شناس دانشگاه هاروارد نوشت که یک کتاب بر اساس 12 سال پروژه های زیر 150 افراد جوان و DACA گیرندگان در اطراف L. A. منطقه است.

“آنها آمده اند از سن زیر DACA,” گونزالس گفت. “آنها را دیده ام خواهر و برادر بزرگتر و دریافت گواهی نامه ی رانندگی را بعد از مدرسه و شغل و برنامه ریزی برای آینده خود را. اما در زمانی که خود را شهروند دوستان شرکت کننده در این مهم rites of passage خود پیشرفت متوقف شده است.”

تبلیغات

در ابتدا Basurto و پدر و مادر او ترس از توزیع مقامات دولتی این خانواده اطلاعات شخصی به عنوان مورد نیاز به عنوان بخشی از روند درخواست که به اشتباه آنها را. آنها تصمیم به تست آب با دو خواهر و برادر بزرگتر اجازه می دهد آنها را به اعمال قبل از ارسال Basurto نرم افزار. زمانی که آنها واجد شرایط Basurto شروع برنامه خود را. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اولین حرکت خود را برای پایان دادن به این برنامه.

Beatriz Basurto, 19, of Oxnard

“من زندگی در خارج از DACA,” Beatriz Basurto گفت. “IF تعریف نمی کند که من هستم.”

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

این فرصت از دست رفته سمت چپ Basurto احساس مانند یک رانده و رنجش در مورد جایگاه خود را در خانواده اش, او گفت:. او تردید بود به خصوص قوی نسبت به ایالات متحده به دنیا آمد خواهر و برادر—10 و 12 ساله به خواهر او گفت: از صمیم قلب او را دوست داشت اما نمی توانست به هر دیگر.

او را متوقف صحبت کردن به آنها.

تبلیغات

“من فقط احساس بسیاری از خشم در آن زمان” Basurto گفت.

آنها بیش از حد جوان به درک چگونه شانس محض بودن در آمریکا متولد شده اند به آنها بیشتر اهرم ها و فرصت ها از Basurto.

دیگر مهاجر جوانان مانند Rotzely کارگردانی خشم خود را نسبت به پدر و مادر خود را.

Rotzely که تنها به نام چرا که او در این کشور بدون وضعیت قانونی بود سه ماه خجالتی تبدیل 15 زمانی که او آخرین سند کامل به برنامه DACA در سال 2017.

تبلیغات

“من آن را کردم” Rotzely به نام و به او گفت ، “من در نهایت نامه ای که ما منتظرش بوده ام.”

مادر او تردید است. سپس او به او گفت: “این خیلی دیر است.”

پدرش کنار خانواده تا به حال تلاش برای متقاعد کردن او به ترک مکزیک ایالات متحده قبل از او به هنگام تولد به Rotzely. اما او نه ماه باردار و ترس از عوارض در طول سفر.

این فرصت از دست رفته را به شدت وزن در Rotzely که در حال حاضر 17. “او تصمیم گرفت به صبر کنید تا بعد از من به دنیا آمد. من متنفر است.”

تبلیغات

Rotzely شد 3 ماه, پیر زمانی که او و مادر او ساخته شده سفر شمال.

نوجوان صحبت نکردم با مادر و رشد دور از خانواده اش. او هنوز هم کارهای خود را نگه داشته تا نمرات او و خوردن شام با آنها تقریبا هر روز اما می توانید هر فرصتی برای عقب نشینی به اتاق او و به خودش است.

مادرش از ثبت نام او در یک برنامه جوانان در ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس که در آن Rotzely دیگران بود که او نیز از دست رفته مقدماتی برای DACA. در نهایت خشم خود را پژمرده

Rotzely که بدست آورده ستارگان نمرات گفت: او را شکار به صورت پاره وقت بعد از مدرسه کار از سال گذشته برای کمک به صرفه جویی در کالج. اما فقدان او را از وضعیت حقوقی آن ساخته شده است دشوار است.

تبلیغات

“من ببینید که چگونه همه دوستان من به راحتی فقط رفتن به یک رستوران و یا مانند یک محل شناخته شده مانند استارباکس و یا مک دونالد و کار وجود دارد و من باید برای پیدا کردن همه این شغل است که شما فقط به من پرداخت پول نقد,” او گفت:. “این فقط یک یادآوری ثابت است که من در اینجا به دنیا آمد و این کشور نمی خواهد ببینید من همان افراد دیگر است.”

فقط در خارج از لس آنجلس خواهر Lisette و کتی در حال کالیفرنیا داستان موفقیت: Lisette, 21, حضور UCLA و کتی, 18, UC Santa Barbara.

هر چند آنها در سن Lisette گفت: او مراقبت از کتی. پدر و مادر خود را — که آورده آنها را به طور غیرقانونی به آمریکا از آمریکای مرکزی زمانی که آنها 6 و 3 سال بود — تا به حال به کار در شغل های عجیب و غریب بدون توقف به پایان می رسد دیدار. Lisette خواست برای حفظ نام خانوادگی خود را و خاص شناسایی جزئیات را برای محافظت از خانواده خود را از بالقوه تلافی.

خواهران نزدیک و سریع به خنده و اکو هر یک از دیگر. اما بزرگ وجود دارد تقسیم: Lisette یک IF گیرنده; کتی فقط خجالتی بود که قادر به اعمال می شود. خود را برادر کوچک تقریبا یک دهه در پشت یک شهروند ایالات متحده.

تبلیغات

“من هرگز ناراحت شدم پدر و مادر من بودند همیشه در محل کار” Lisette گفت. “در نهایت من شروع به درک که مسئولیت من بود به مراقبت از خواهر و برادر من.”

زمانی که دایی در مورد DACA, Lisette اجازه دهید خودش فکر می کنم برای اولین بار در مورد کالج و کار برای حمایت از خانواده اش. او اعمال می شود. “در آن به معنای جهان به آن را داشته باشد,” او گفت:.

اما کتی دچار احساس گناه و سرخوردگی زمانی که او رفت و چند روز در یک زمان بدون دیدن خواهر او مسن تر به دلیل Lisette کار می کرد مانند ساعت های طولانی در بالا از مدرسه است. “وجود دارد فقط خودنمایی واقع من نمی تواند چشم پوشی از” کتی گفت: Lisette تا به حال IF; او نیست.

“این امر شده ام ساده تر اگر من می تواند به اشتراک گذاشته ام بار با او, اما من فقط می توانم,” کتی گفت.

تبلیغات

Jaclyn کلی-Widmer دانشیار بالینی استاد حقوق در دانشگاه کورنل دانشکده حقوق گفت: او نشان داده است تعدادی از مشتریان با IF که خواهر و برادر کوچکتر “فقط به سختی از دست رفته قطع” هنگامی که این برنامه را در انتظار قرار داده شد و که دوباره چپ نا امن.

“کسانی که فراموش کرده اند IF احساس استبداد از یک سیستم است که آنها را برکت با توانایی کار قانونی و نه ترس در خود روز به روز زندگی می کند و در عین حال خود را خواهر و برادر و یا پدر و مادر خود هستند در این برزخ,” او گفت:. “آن را ایجاد بسیاری از اضطراب برای کسی است که به یکی IF گیرنده برگزاری این بار برای خانواده است.”

خوشبختانه Lisette و کتی برادر کوچک سن 10, به نظر نمی رسد بیش از حد آگاه از تنش از او مراقبت تنها در مورد بازی های ویدئویی آنها شوخی.

“من فقط بسیار خوشحالم که او نمی خواهد که به از طریق آنچه که ما باید برای رفتن از طریق” Lisette گفت.

تبلیغات

در اخنرد, Basurto گفت که او در نهایت اجازه رفتن از تنفر نسبت به او آمریکا-شهروند خواهر و برادر.

او به خودش گفت که “من به انتخاب خودم و انتخاب کنید تا خود جامعه از آنجا که هیچ کس دیگری در حال رفتن به آن را انجام دهد.”

او شروع به داوطلب به عنوان یک Mixtec مترجم. او ارائه خدمات ترجمه و کمک به ایجاد درایوهای مواد غذایی برای Mixtec farmworkers نهفته در سال 2017 توماس آتش سوزی در شهرستان ونتورا.

آن را تبدیل به یک شغل تمام وقت; او نیاز ندارد DACA به زندگی را.

تبلیغات

اگر چه قانون فدرال منع کارفرمایان از استخدام کسی ساکن در این کشور به طور غیر قانونی وجود ندارد و قانون منع چنین شخصی از شروع یک کسب و کار و یا تبدیل شدن به یک پیمانکار مستقل مانند Basurto.

او خواهر و برادر بزرگتر که واجد شرایط برای برنامه نقل مکان کرد و با زندگی خود را. برادر او سفر دولت به ساخت آثار هنری برای ساختمان و دارای یک دفتر کار و مراقبت برای کودکان خود. بر خلاف Basurto آنها هرگز درگیر در دفاع از جامعه خود.

“من خواهر و برادر بزرگتر زندگی عادی زندگی می کنند. آنها رفتن به محل کار و بازگشت به خانه به خانواده خود را,” او گفت:. “من فکر می کنم در خارج از خودم. من صحبت می کنند برای مردمی که اصلا اعتماد به نفس و یا ایمنی برای حمایت خود را.”

گاهی اوقات Basurto ponders آنچه در زندگی او می شده اند مانند با DACA. او فکر می کند از IF گیرندگان آرام خود مطلب جدید را به چیزی شبیه یک زندگی آمریکایی. در راه او معتقد است DACA توقف همان رهبری جوانان در سراسر کشور فعالیت که برنده IF حمایت در وهله اول.

تبلیغات

“من می دانم مردمی که به پایان رسید تا گرفتن IF و فراموش کرده است که وجود دارد مردمی که مبارزه برای آن و کسانی که هنوز مستند نشده” Basurto گفت. “اگر من تا به حال بدست DACA, من می خواهم که به احتمال زیاد تبدیل به یکی از آن مردمی است.”

پایان IF می تواند دیده می شود به عنوان یک برکت و رحمت Basurto استدلال کرد. آن reawakened یک جنبش است.

Beatriz Basurto helps at a food giveaway.

Beatriz Basurto کمک می کند تا در یک غذا سادگی.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de