پس از بیش از یک دهه Broomfield می تواند اجازه می دهد ماری جوانا فروش

رای دهندگان در شهر و شهرستان از Broomfield تصمیم خواهد گرفت که در ماه نوامبر که آیا به استقبال تجاری صنعت ماری جوانا پس از Broomfield شورای شهر به تصویب پیشنهادی فروش محلی و مالیات غیر مستقیم مالیات بر خرده فروشی ماری جوانا نقل مکان کرد و کسانی که مالیات طرح را به رای گیری.

پس از بیش از یک دهه ممنوعیت درمانگاه ماری جوانا و تجاری رشد می کند Broomfield شورای شهر آماده شده است به شما اجازه توقف در این صنعت پایان می رسد در ماه فوریه است. اما برای چنین کسب و کار به طور قانونی آنها باید مشمول مالیات و دارای مجوز در سطح محلی و تحت کلرادو مالیات دهندگان لایحه از حقوق آنان مالیات های جدید برای اولین بار باید تایید شده توسط Broomfield رای دهندگان.

این شورا تا به حال شده است با توجه به تغییر شهر ماری جوانا کسب و کار بان کی مون پس از یک جلسه مطالعه در اوایل ماه ژوئن و رسمی ساخته شده در جولای 28, تصویب هر دو جدید ویژه ماری جوانا مالیات است. تفریحی ماری جوانا فروش خواهد اضافه کردن اضافی 4 درصد مالیات به Broomfield استاندارد مالیات بر فروش با امکان افزایش آن به 10 درصد رفتن به جلو. عمده فروشی ماری جوانا فروش و نقل و انتقال را متحمل 5 درصد مالیات مالیات غیر مستقیم.

Broomfield, پیش بینی پنج درمانگاه تولید حدود 2.2 میلیون دلار در فروش درآمد مالیاتی بیش از یک سال طول با مالیات غیر مستقیم مالیات بر درآمد ثابت به آمار حدود 183,000 در همان دوره — اگر چه شهردار پاتریک Quinn نمی بینم به پنج درمانگاه باز در برومفیلد در طول سال اول. با توجه به Quinn, محلی, ماری جوانا کسب و کار قوانین و مقررات و همچنین تعداد درمانگاه ها در واقع مجاز در شهرستان و ساعت خود را عمل خواهد کرد تا پس از انتخابات ماه نوامبر اگر رای دهندگان تصویب ماری جوانا اقدامات مالیاتی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“اگر مالیات می گذرد من مشکوک شورای شهر می خواهد به جلسات عمومی و بحث در مورد چگونه بسیاری از فروشگاه ما باید داشته باشد و چگونه ما باید اجازه می دهد آنها را” کوین گفت: قبل از این شورا رای دادند. “این امر تعجب من اگر شورای آدرس نیست این در شیوه ای حرفه ای با ورودی های عمومی.”

در نوامبر سال 2012 بیش از 53 درصد از Broomfield ساکنان رای به نفع اصلاح 64 که قانونی تفریحی ماری جوانا در کلرادو.

اما این هفته به عنوان اعضای شورا مورد بحث ممکن است مالیات بر سطح Councilwoman کیمبرلی داماد تعجب اگر آنها “قرار دادن سبد قبل از اسب” و باید به جای آن بپرسید Broomfield رای دهندگان که آیا چنین کسب و کار باید مجاز به کار در وهله اول قبل از رفتن مستقیم به مالیات پیشنهاد. همچنین این موضوع از ماری جوانا پزشکی, کسب و کار: رای گیری اقدامات تنها مراجع تفریحی ماری جوانا مالیات است.

داماد نیز صورت گرفت موضوع را با یک خط اجازه می دهد ماری جوانا مالیات بر درآمد به طور بالقوه می تواند منحرف از Broomfield سلامت و خدمات انسانی وزارت — گیرنده مورد نظر اکثریت گلدان درآمد مالیاتی با توجه به Broomfield شهر و شهرستان دفتر دادستان — به این شهر به طور کلی صندوق.

“من در حمایت از قرار دادن این رای گیری” داماد گفت: قبل از رای گیری در برابر اقدامات است. “من بسیار مصمم است که این بودجه اقامت با خدمات انسانی برنامه اضافه می کنیم و کلمات ‘به صورت عمومی دیگر اهداف است.'”

اما او در قطعی اقلیت و Broomfield رای دهندگان در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا به تصویب مالیات های جدید در نوامبر 3 انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de