بازارهای سهام آسیا افزایش پس از تغذیه ما نگه داشتن نرخ بهره پایین

نیویورک (AP) — وال استریت بسیج در روز چهارشنبه و S&P 500 صعود 1.2% برای بهترین روز خود در دو هفته پس از فدرال رزرو نگه داشته و شتاب دهنده floored حمایت خود را از اقتصاد است.

سهام ایالات متحده شروع به افزایش به عنوان به زودی به عنوان تجارت باز شد و حرکت برداشت تا پس از تغذیه گفت: در بعد از ظهر که آن را به نگه داشتن نرخ بهره در خود کم سابقه به عنوان اقتصاد مبارزات از طریق رکود اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

S&P 500 به 40.00 امتیاز به 3,258.44 برای دوم خود را به دست آورید در سه روز آخر. میانگین صنعتی داو جونز رز 160.29 یا 0.6% 26,539.57 و نزدک کامپوزیت اضافه شده 140.85 یا 1.4% به 10,542.94.

علاوه بر نگه داشتن کوتاه مدت نرخ دوخته در حدود صفر فدرال رزرو نیز گفت: آن را ادامه خواهد داد به خرید حدود 120 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن در هر ماه برای حمایت از اقتصاد است.

“فدرال رزرو بسیاری انجام داده گفت:” کرک هارتمن رئیس جمهور و جهانی chief investment officer at Wells Fargo مدیریت دارایی ها. “این بسیار روشن است که آنها ایستاده و همچنان تطابقی.”

این کمک ها از تغذیه همراه با محرک از کنگره کمک کرد راه اندازی بازار سهام را به چرخش در ماه مارس است. کنگره قفل شده است و همچنین در مذاکرات برای پشتیبانی بیشتر برای اقتصاد با 600 دلار در هفته مزایای بیکاری در مورد به پایان می رسد. دموکرات ها و جمهوری خواهان به نظر می رسد باقی می ماند و دور از هم در طرح های پیشنهادی خود را, اما سرمایه گذاران هنوز هم امیدوار در مورد یک معامله شانس.

اگر آن دو باقی می ماند در دست بزرگ کارت های وحشی برای بازار ادامه خواهد داد به این بیماری همه گیر کوروناویروس و اینکه آیا یک واکسن را می توان توسعه یافته برای آن در سال آینده.

“بازار بسیار قوی هستند اما واقعی اقتصاد است نه چندان قوی” هارتمن گفت. “بازارهای در حال شرط بندی بر روی یک بازیابی در یک واکسن نورد در پایان سال است. این تنها راهی است که شما می توانید توجیه بازار” در سطح آن رسیده و همراه با ادامه تلاش های نجات توسط فدرال رزرو است.

S&P 500 به عقب است در داخل 3.8 درصد از آن رکورد در ماه فوریه پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد.

علاوه بر عمل در واشنگتن این هم یک اتشی هفته برای سود گزارش از بزرگترین شرکت های ایالات متحده. چند گزارش نتایج جستجو برای بهار که در صدر وال استریت انتظارات حتی اگر آنها بسیار پایین تر از سطح سال گذشته از قبل از همه گیر. شده است که روند کلی تا کنون در این فصل درآمد با 40 ٪ از شرکت ها در شاخص S&P 500 با داشتن گزارش شده است.

Advanced Micro Devices افزایش 12.5% پس از آن گزارش قوی تر پرش در سود آن در آخرین سه ماهه از وال استریت انتظار می رود. تراشه ساز همچنین تخمین اش را برای درآمد از طریق 2020. این قابل توجه است زیرا بسیاری از شرکت ها شده است کشیدن پیش بینی های خود را و یا کاهش به ارائه هر گونه با توجه به عدم قطعیت در اقتصاد ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

استارباکس به دست آورد 3.7% پس از آن گزارش از دست دادن بهار بود که به عنوان بد به عنوان تحلیلگران انتظار داشتند.

L مارک شرکت مادر ویکتوریا راز افزایش یافت 35.4 درصد افزایش در شاخص S&P 500 پس از آن گذاشته طرح به بریده بریده سالانه آن هزینه 400 میلیون دلار از جمله از طریق تخمگذار کردن کارگران است. سهام تا به حال شده است در تلاش برای سال ها قبل از تبدیل بالاتر در بهار و تحلیلگران می گویند کاهش هزینه باید کمک به تقویت سودآوری شرکت است.

ایستمن کداک سهام بیش از سه برابر شده روز پس از این شرکت برنده $765 میلیون وام دولت برای راه اندازی یک کسب و کار جدید واحد ساخت دارویی قطعات. آن رسید 318.1 ٪ به $33.20 از $2.62 در روز دوشنبه.

بزرگ تکنولوژی اجرائی در ضمن شهادت در مجلس نمایندگان فرعی شنیدن اینکه شرکت خود را رشد کرده است بیش از حد بزرگ و آسیب رقابت است.

Amazon, Apple, Facebook و Google شرکت مادر شده اند برخی از بازار قوی ترین سهام را از طریق همه گیر زیادی به آنها شده است برای چند سال گذشته در انتظار سرمایه گذاران است که آنها می توانند همچنان به رشد تقریبا بدون در نظر گرفتن آنچه در اقتصاد می کند.

سهام خود را رشد کرده اند بسیار ارزشمند است که آنها می توانند نوسان شاخص S&P 500 و دیگر شاخص ها تقریبا توسط خود. آن چهار به علاوه مایکروسافت حساب برای نزدیک به 22 درصد از S&P 500 به ارزش کل.

بزرگ با تکنولوژی گرا سهام را تا به حال چند تصادفا در هفته های اخیر, اما آنها باقی می ماند به مراتب جلوتر از بقیه از بازار است. آمازون اضافه شده 1.1% شنبه, سیب رز 1.9%, Facebook به دست آورد 1.4 درصد و سهام کلاس از الفبای شد تا 1.3 درصد.

عملکرد 10 ساله خزانه داری آغشته به 0.57% از 0.58% اواخر روز سه شنبه.

طلا تمدید ثبت آن اجرا و افزایش 0.4% به حل و فصل در $1,953 فتح کند گرفته شد.40 در هر اونس پس از دست زدن به $1,960.00 صبح است.

معیار آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه سپتامبر افزایش یافت 23 سنت به حل و فصل در $41.27 بشکه در روز شنبه. نفت خام برنت برای تحویل در ماه سپتامبر افزایش یافت 53 سنت افزایش به $43.75 در هر بشکه رسید.

در خارج از کشور بازار سهام داشتند. شاخص Nikkei 225 در توکیو از دست 1.1% اما سهام در شانگهای افزایش یافت 2.1%. کره جنوبی Kospi اضافه 0.3% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 0.4%.

آلمان DAX از دست 0.1% و شاخص CAC 40 در فرانسه 0.6%. FTSE 100 لندن نزدیک بود به تخت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de