شارژر’ لین خوشحال است که Bosa به توافق فرمت

کوستا مسا کالیفرنیا. (AP) — آنتونی لین خطاب بسیاری از موضوعات روز چهارشنبه در مورد لس آنجلس شارژر گزارش به اردوگاه های آموزشی, اما یک چیز او را ندارد به بحث در مورد یک holdout مربوط به یکی از بازیکنان ستاره.

هر گونه امکان اتفاق می افتد که می شد یک مسئله سه شنبه شب هنگامی که حق رای دادن توافق کردند که به مدت پنج سال تمدید قرارداد را تصویب متهور جوی Bosa بالاترین پرداخت بازیکن دفاعی در NFL.

“جوی گره خورده است را برای در حالی که کمی و ما همه هیجان زده در مورد آن. ما باید برخی از بچه های دیگر با قراردادهای آینده اما زمان خواهد شد بگویید” لین گفت. “این یکی کمتر حواس پرتی شما باید برای مقابله با است.”

لین است که ورود خود را در فصل چهارم به عنوان مربی است که به خوبی آگاه است که چگونه holdout حواس او را پرت می تواند بر همه.

در سال گذشته در حال اجرا پشت Melvin Gordon از دست رفته اردوگاه و نمی گزارش تا هفته چهارم از فصل به طور منظم. او به پایان رسید تا به طور متوسط تنها 3.8 متری در هر حمل از 5.1 در سال 2018 و نبود در همگام سازی برای بسیاری از این فصل است. گوردون به پایان رسید تا با امضای قرارداد با دنور در offseason.

“آن کار نمی کند با ملوین سال گذشته اما خوشحالم که این کار را در حال حاضر” لین گفت. “این کار من برای ساخت این بازیکنان را مثل سوپرمن. زمانی که آنها می خواهند برای دریافت پرداخت می شود مانند سوپرمن من قدم به عقب است.”

Bosa را گسترش ارزش 135 میلیون دلار از جمله 102 میلیون دلار تضمین شده است. آن را فراتر از پنج سال $125 میلیون فرمت که کلیولند Myles گرت امضا دو هفته پیش.

Lynn گفت: تمام 86 بازیکنان در فهرست گزارش کرده اند برای کمپ و که او آگاه از هر کسی نیاز به قرار داده شده در COVID-19 لیست ذخیره. بازیکنان می توانند تا پایان در این لیست با توجه به تماس با کسی که آلوده به ویروس و یا یک تست مثبت.

او همچنین افزود که هیچ بازیکن باید با نزدیک شدن به او در مورد انصراف از فصل آینده.

Rookies گزارش روز شنبه گذشته و در حال حاضر در حال رفتن را از طریق مطبوع تمرینات و همچنین تکمیل فرم سفارش با کادر مربیگری. کل تیم نمی خواهد در این زمینه تا دوشنبه.

لین اولیه پیام به این تیم شده اند دوباره تاکید کرد که این دور از عادی اردوگاه های آموزشی با توجه به کروناویروس پروتکل در محل و پیش فصل بازی لغو شد. او نیز موعظه خود نظم و انضباط.

“هر روز شده است هرج و مرج است. ما به استقبال هرج و مرج است. ما می رویم به فکر می کنم و دوباره تاکید می کند با بازیکنان ما,” او گفت:. “اهداف تغییر نکرده اما منظم ترین تیم در حال رفتن به جلو. ما دو مخالفان — برنامه ما و COVID-19. هر دو بازی و برنامه ها به همان اندازه مهم است.”

لین نیز ندارد زمان زیادی برای آماده سازی یک تیم است که مقدار زیادی از تغییرات در موقعیت بحرانی پس از رفتن ناامید کننده 5-11 فصل گذشته. Tyrod تیلور در صندلی راننده برای شروع کارفرمایی در برابر Bengals اما در دور اول انتخاب جاستین هربرت نیز سهم خود را از تکرار. Austin Ekeler طول می کشد به عنوان سرب در حال اجرا در حالی که خط حمله باید حداقل سه غذای جدید.

در دفاع cornerback کریس هریس می آید بیش از دنور و تیم با کیسی هیوارد و ایمنی Derwin جیمز در چه پتانسیل به عنوان یکی از بهترین secondaries در لیگ.

“اگر شما یک شخص بالغ در اواخر یا slow learner این اردوگاه در حال رفتن به یک چالش” لین گفت. “ما باید خلاق در چگونگی رویکرد ما به شیوه آنجا که ما می رویم به انجام بیشتر اما ما باید برخی از خوب veteran مربیان است.”

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de