ستون: از آن زمان به ریز ریز کردن ‘مجازات درخت’ از این شهر کالیفرنیا آرم

به عنوان شب به دنبال روز فریادهای “تاریخی erasure” برو تا در سراسر زمین در هنگام pro-کنفدراسیون آثار پایین آمده است.

شکایت تقریبا همیشه اشتباه است. بسیاری از سرنگون مجسمه نشانگر و نماد کنفدراسیون ها, مدرن, نمونه هایی از Jim Crow تبلیغات نیست یادبود به افتخار قهرمانانه وقایع وحشتناک جنگ داخلی. مؤتلفه آثار به طور معمول بازنویسی گذشته sugarcoating حقیقت است. فریاد “ذخیره تاریخ!” فقط یک راه برای پوشش تعصب با احترام و روکش از فضل و دانش.

شب بلافاصله بعد به تازگی در پلیسرویل کالیفرنیا زمانی که فشار برای تغییر گرافیک طراحی آرم شهرداری به پایان رسید تا قبل از شورای شهر. این بار مؤتلفه همدردی بود نه در موضوع است. در عوض آزادانه مرتبط با موضوع لباس شخصی به قتل شد.

پلیسرویل شهر, لوگو, ویژگی های یک مجازات درخت.

تبلیغات

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای یک شهر کوچک با جمعیت حدود 11000 تا با افتخار خود را شناسایی و با سابقه مجازات — به ویژه هنگامی که گردشگری یک راننده اصلی اقتصاد محلی. اما این تصویر از یک طناب طناب دار آویزان از اندام یک بلوط توانا و خارج از غرفه در شهرستان آرم.

The current Placerville city logo and a proposed version of the logo without a noose dangling from a tree

فعلی پلیسرویل شهر لوگو در سمت چپ و یک نسخه ارائه شده از آرم بدون طناب دار آویزان از یک درخت.

(شهر پلیسرویل)

ایده برای از بین بردن بحث برانگیز طناب دار از نقاشی ابتدا به شورای شهر در ماه ژوئن و پس از آن مورد بحث قرار گرفت در جولای 14 زوم جلسه — کامل با یک ساعت از نظر طرفدار طناب دار و ضد. پول به نظر نمی رسد این موضوع از یک طراحی مجدد شد و تخمین زده می شود تنها در مورد هزینه $5,350 برای نیروی کار و هزینه.

اما شورای punted. یک رای برای به تعویق انداختن تصمیم گیری تا سال آینده و پس از همه گیر محدودیت در فرد بحث ها برداشته گذشت 4 به 1.

تبلیغات

نامه نویسندگان به کوه دموکرات روزنامه های محلی است که گزارش testy جلسه بلافاصله yelped.

“بیایید نه پاک کردن تاریخ ما” اصرار یکی.

Erasure از مجازات درخت نشان دهنده “یک لیبرال نیروی تلاش برای حذف تاریخچه” گریه دیگری است.

“لطفا حذف نکنید, تاریخچه شهر ما” التماس یک سوم در حالی که یک چهارم معتقد است که “پیر Hangtown فقط یک بیانیه تاریخی.”

تبلیغات

پیر Hangtown چه پلیسرویل کردم با نام مستعار قبل از آن خیلی بیشتر از یک بداهه قرن 19 اردوگاه معدن راه اندازی بعدی به متوسط نهر. آن را نشسته به سختی به 10 مایل از نقطه ای که در آن James W. مارشال تصادفا در برخی از پر تلالو تکه های فلزی در آب-طراحی کارخانه متعلق به خود, رئیس, آلمانی-متولد سوئیس مهاجر جان ساتر است. در بورگ بای ماگدبورگ بود و کلام در دورهای California Gold Rush که لگد در سال 1848.

Sutter's Mill

تاریخی, تصویر, جیمز مارشال ایستاده در مقابل ساتر کارخانه اره کشی در کلما کالیفرنیا که در آن او را کشف طلا.

(کتابخانه کنگره)

که تاریخ چیزی به عطسه در است. پلیسرویل شد یک مرکز توزیع در یک زنجیره تامین که دیدم میلیاردها استخراج شده از طلا راش زمینه در سیرا کوهپایه شرق از ساکرامنتو (نه خیلی مانده است). کالیفرنیا جمعیت غیر بومی بزرگنمایی از حدود 800 به بیش از 100 ، 000 تا پایان سال آینده است. فقط 20 ماه پس از اولین اعتصاب طلا, طلایی امور خارجه عضو اتحادیه.

رم از تازه واردان منجر به ملی تغییر و تحول در راه های بداهه برنامه ریزی گاهی اوقات ناخواسته و اغلب غیر منتظره. در این فرایند یک هزار نخ بودند چرخید استادانه داستان فوق العاده خوب و ثروت نقش برآب امید و خونین ضرب وشتم. هر Gold Rush داستان به نظر می رسد که باعث یکی دیگر و یکی دیگر از ضرب مثل “Star Trek” Tribbles.

تبلیغات

تاریخچه به راحتی تار به اسطوره و افسانه و مرتب سازی در میان آنها خطرناک است. اما وحشی و بی قانون گنج شکار مطمئنا مشتعل Hangtown نام مستعار — خشونت جایی که “آنها hang ’em اول و سوال اونا بعدا” به عنوان شاد محلی رود.

یکی از معتبر داستان تا به حال سه نفر از desperadoes گرفتار شدن پس از سرقت از خواب صاحب یک قمار سالن از طلا خود را-ذخیره کردن گرد و غبار و تهدید کننده زندگی است. او ممکن است به قتل رسیده اند (حساب متفاوت است). موقت قاضی و هیئت منصفه برگزار شد در نقطه ای و سه نفر شد محکوم به مرگ محکوم و به سرعت صحافی تا از یک درخت بلوط در یک محل در کنار درب شناخته شده به عنوان Elstner را هی حیاط.

این lynchings نگه داشته به آینده.

سه نفر دیگر از اراذل به دار آویخته شدند برای اسب-سرقت دیگر برای برگزاری یک بیچاره معدنچی در کابین خود را. “ایرلندی دیک” — یکی از ریچارد Crone به تازگی از نیواورلئان — به دار آویخته شد برای استفاده از قابل اعتماد خود بویی چاقو برای جدا کردن یک قمار باز ضربان قلب از قفسه سینه خود را پس از توهین در جدول کارت.

تبلیغات

اراذل و اوباش بدون محاکمه اعدام پنج نورد بازدید از مکزیک قمار باز — شاید پلیسرویل اولین نمونه از مدنی نگرانی خصوصی توریستی تجارت است.

طراحی گرافیک از پلیسرویل آرم چشمه از این همه. در این عکس می گوید بسیار ساده داستان.

طناب قاب گرداگرد یک صراحت نقاشی های کارتونی تصویر که در آن یک ریشو خیش تابه برای طلا در پیش زمینه خود را دولا بدن ethereally توسط یک قاب پف کرده و سفید ابر شناور در آسمان آبی روشن. که درخت بلوط آویزان طناب دار می ایستد پشت سر او مانند یک دور نگهبان.

تبلیغات

برجسته روستایی حروف نام شهر پلیسرویل که در حال غرق قدیمی Hangtown نام مستعار در سال 1854. تاریخ و لغو نام هستند فروتنی نشان داده شده در آرم.

در اصل این شهر بوده است به نام پیر خشک Diggins رسمی مرجع به روش سطح-استخراج مواد معدنی در صورت عدم وجود آب; اما تاریخچه حذف شده از آرم. Hangtown ظهور منتقل بومی صدور unsubtle هشدار به پتانسیل اراذل و اوباش.

به زودی یک خاردار وضع ظاهر. این ballyhooed عمل مجازات ثابت می شود کمتر مفید برای رشد ایجاد کرد که hankered به جای کلما گرد و خاکی سایت ساتر آسیاب به عنوان صندلی از پررونق El Dorado County است.

Hangtown تا به حال یک مشکل تصویر. شایع اضافی-حقوقی قتل نیست کاملا مربع با ایجاد تمایل برای مدنی قدرت.

تبلیغات

را معتبر درخواست تجدید نظر به دست آوردن مقام حاکم ساکنان نیاز به لرزش کردن کثیف شهرت vigilante عدالت است. شهر postmaster ظاهرا خواست در کلیساهای محلی و مشغول اعتدال لیگ است گفت: به دنبال چیزی کمی بیشتر با وقار است.

به این ترتیب بود پلیسرویل به دنیا آمد. Placer استخراج از معادن است که یک روش الک ذخایر معدنی را از جریان و بستر مناسب ذوق قبل لایحه.

در عرض چهار سال از دیدنی ساتر میل پیدا رسمی جدید نام مورد در جای خود بود. امروز مورد مناقشه شهرداری آرم اصل تصاویر تغییر نام: Lawless Hangtown است در دور دست افق در پس زمینه و زحمتکش پلیسرویل طول می کشد افتخار از محل در جلو است.

که در طراحی آرم و هنگامی که من نمی توانم بگویم. مقامات شهرستان به من گفت که آنها کاملا مطمئن نیست که چه مدت از آن شده است در استفاده — شاید از آنجا که در اوایل قرن 20th, قطعا قبل از سال 1970 — و نام هنرمند است که ظاهرا از دست داد. اما از آن آسان است ببینید که چرا بسیاری از مردم امروز خواهد بود جرم بصری سلام به vigilante عدالت است که با دقت بیشتری شرح داده شده به عنوان اراذل و اوباش حکومت.

تبلیغات

در خصوص جرم یک مجازات درخت رشد می کند استارک در دوران سیاه زندگی توجه به زمانی که ملت در نهایت با فراگیر میراث سفید برتری. (به عنوان بوتسوانا-متولد سابق L. A. مبتنی بر هنرمند Meleko Mokgosi به تازگی قرار داده و آن را “امریکا نه تنها یک مسابقه مشکل آمریکا این است که یک مسابقه مشکل است.”) بین پس از جنگ های داخلی بازسازی و جنگ جهانی دوم بیش از 4,400 نژادی ترور lynchings در زمان مکان در سراسر ایالات متحده است. آرم نمی تواند کمک کند اما التماس کردن آن جنایات باطل.

که وحشتناک vigilante تاریخ ممکن است جدا از اوایل حوادث در پلیسرویل اما کالیفرنیا عجله طلا است که به سختی ایمنی بدن را از شبح ترسناک نژادی و خشونت. ساتر خود را به بردگی کشانده صدها نفر از مردم بومی به عنوان یک منبع رایگان زايمان. برخی از میان آنها به رهبری مارشال به طلا که در او حسن تعبیر “کشف شده است.” تجاوز به عنف یکی مخوف ابزار ساتر اجبار او به عنوان مونتاژ آنچه ناظر به عنوان “حرم” از سرخپوستان آمریکایی زنان و دختران است.

در سال Hangtown نام-تغییر جدید دولت نوپای دیوان عالی کشور اضافه شده مردم چین به انحصاری لیست سیاه و مردم بومی در حال حاضر ممنوع در احکام محلی از شهادت در برابر سفید پوستان در دادرسی است. توماس نست درخشان سرمقاله کاریکاتوریست کار بعد در هارپر هفتگی — خودخوانده مجله تمدن آن به عنوان بنر بخوانید — مسخره کالیفرنیا تصمیم دادگاه در مقابل سالن.

تبلیغات

کنار caricatured ارقام به نمایندگی از آمریکای جنوبی و غرب Nast را قلم چکیده اسید. در اصل او نوشت: این حکم ادعا کرد که “فقیر وحشی نمی تواند درک ما متمدن جمهوری خواه شکل دولت است.”

بنابراین آنچه که در پلیسرویل به انجام در حال حاضر با خطرناک بیت از برجسته محلی مجازات تاریخچه آن شهرداری آرم ؟ در اینجا یک پیشنهاد: یک نشانه از حل مشکل تصویر که برای اولین بار به این شهر نام خود را. آیا پاک کردن مجازات درخت آن را قطع.

طراحی مجدد گرافیک به طوری که بلوط آن متخلف اندام و آویزان طناب دار بناهای روی زمین در حالی که خرد بیخ و بن است پشت سر گذاشت. که بعد از همه آنچه که واقعا اتفاق افتاده است.

Artist rendering of what Christopher Knight suggested logo change might look like

یک هنرمند رندر از آنچه کریستوفر نایت پیشنهاد تغییر به پلیسرویل شهر, لوگو, ممکن است مانند نگاه.

(پیتر Hoey / برای فردا)

تبلیغات

در سال 1853 به townsfolk را قطع بزرگ درخت بلوط در Elstner را هی حیاط که در آن همه کسانی که در راحت و اوباش اعدام قرار گرفته بود. پایان تمرین مجازات ضروری بود spiffing تا شهرت به زودی به تازگی به نام پلیسرویل. چهار سال بعد به مجلس قانونگذاری کالیفرنیا انتخاب تکه تکه شهر به El Dorado County صندلی. تصویر بازتوانی موفق شد.

این داستان هوشمندانه دوباره طراحی لوگو می تواند بگوید — داستان موفقیت دل کندن از چیزی وحشیانه به نفع چیزی متمدن. آرم فعلی نتواند نکته کلیدی آن را فقط سابقه بد.

این مجازات درخت را از بیخ و هنوز هم وجود دارد بیش از حد پنهان در چشم ساده. یک برنز پلاک نصب شده, از جلو سابق یک سالن ساخته شده در سایت Elstner را هی حیاط توضیح میدهد: “از بیخ و بن درخت است که در زیر این ساختمان است.” پس از سال 1934 — 80 سالگرد این شهر نام و نام خانوادگی-تغییر — فروتن کنده شده است دولت نقطه عطفی تاریخی شماره 141 مشخص شده با علامت بر روی آنچه که در حال حاضر خیابان اصلی.

در گودال از رکود بزرگ تجلیل شگفت انگیز ثروت از طلا راش میراث امید می داد. برای پلیسرویل تاریخچه طولانی ، بیخ مهم نیست طناب دار.

تبلیغات

زمان آن را به نور است. بنابراین ضایعات آویزان طناب دار در شهر لوگو و قطع درخت. لغو مدنی یادبود به حکومت اوباش و جایگزین کردن آن با یک بزرگداشت متمدن حال پیشرفت است.

که معتبر و طلایی دولت تاریخ است. که احتمالا می تواند شی ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de