COVID-19: خواهد DPS آموزش از راه دور حرکت می کند فشار مناطق دیگر?

اگر شما یک پدر یا مادر یا سرپرست با دنور عمومی, مدارس, دانش آموز, بدون نیاز به عذر خواهی برای اینکه اشتباه در مورد برنامه های منطقه برای 2020-2021 سال تحصیلی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در اواخر بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی در جولای 17, آوارگان اعلام کرد که تاخیر در شروع کلاس ها یک هفته تا 24 آگوست با تمرکز اولیه بر آموزش از راه دور است که می تواند انتقال به سایت آموزش به عنوان به زودی به عنوان دو هفته بعد. اما دیروز 29 جولای منطقه تغییر کرده البته آشکار است که از راه دور و یادگیری را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل اکتبر 16.

دنور مدارس دولتی که همچنین عناوین ساخته شده در جولای 29 بعد از مدرسه عضو هیئت مدیره صورتش اندرسون گزارش مجروح در طول یک تظاهرات در مرکز شهر بی خانمان اردوگاه همچنان به مبارزه با ارتباطات است. توجه داشته باشید که انتشار و اعلام کنفرانس مطبوعاتی حاوی اکتبر سورپرایز فرستاده شد بیش از 45 دقیقه پس از آن در حال حاضر آغاز شده است. اما حتی به عنوان بزرگترین مدرسه در منطقه دولت DPS یک outsized نفوذ در سیاست های آموزش و پرورش در سراسر کلرادو به طور کلی و منطقه مترو در خاص است. در حال حاضر پدر و مادر در حال انتظار برای دیدن اگر مدرسه دیگر سیستم هایی که متعهد شده اند برای شروع در فرد آموزش یا تمام وقت و یا پاره وقت در اوایل ماه آینده پشت کردن و یا نونهالان.

در یک مصاحبه مطبوعاتی DPS توضیح می دهد که “تغییر نتیجه کلرادو افزایش تعداد COVID-19 موارد و بالاتر مثبت نرخ در طول چند هفته گذشته” و “بازگشت به مدرسه” صفحه از وب سایت خود را انعکاس این موضوع است. یک پاساژ معتقد است که “در طول همه گیر شرایط بهداشتی بارها تغییر کرده و ما در حال آماده به تغییر همراه با آنها. DPS کار کرده است در برنامه های پشتیبان در صورت وجود خوشه از COVID-19 که ما نیاز به حرکت یک گروه برای یادگیری آنلاین. ما را دنبال کنید همه بخش بهداشت و درمان مورد نیاز برای چگونه به مسئولیت رسیدگی به هر گونه تایید موارد COVID-19 در مدارس ما.”

در اینجا جولای 29 زوم کنفرانس شامل DPS سرپرست سوزان Cordova.

اشاره به انعطاف پذیری حس می کند با توجه به تغییرات ضروری, افزایش رمان coronavirus. زمانی که DPS مدارس بسته در مارس 16, در طول روزهای اولیه بحران منطقه متعهد است که دانش آموزان را به کلاس های درس در مارس 6. اما این هرگز اتفاق افتاده است و مدارس رفت و از راه دور برای بقیه 2019-2020 سال تحصیلی.

این زمان در اطراف, DPS نیست پیشرو از راه دور-آموزش رژه. در جولای 24, Aurora, مدارس دولتی نشان داد که دانش آموزان دریافت خواهد بود cyber-آموزش برای سه ماهه اول تقویم را که به پایان می رسد در اکتبر 8.

اما عمده دیگر مناطق باید برنامه های مختلف.

پس از پایان یک ماراتن جلسه در تاریخ 25 ژوئیه (آن را به طول انجامید و بیش از هشت ساعت) Douglas County School District اعلام کرد که موسسه یک مدل ترکیبی با فرد در یادگیری و آموزش از راه دور در حال وقوع متناوب در روز. گیلاس نهر مدرسه منطقه ارائه یک روش مشابه که به آن لقب “مخلوط فرد در یادگیری است.” و تخته سنگ دره مدرسه منطقه قصد دارد برای راه اندازی در مرحله سوم از فاز پروتکل shorthanded به عنوان “بازگشت جزئی از دانش آموزان به عنوان کارگردان با افزایش و تشویق سلامت پروتکل.”

همه از این روش مجاز تحت دستورالعمل های ایجاد شده توسط کلرادو وزارت آموزش و پرورش که شده هفته گذشته. اما DPS حرکت بدون شک باعث پرسش از پدر و مادر در دیگر مناطق بسیاری از آنها تعجب می کند که چرا خود را حاکم بر نهادهای برنامه ریزی برای حضوری آموزش در هفته زمانی که همسالان خود در دنور تعیین کرده اند که انجام این کار نیست به عنوان امن به عنوان آن را باید برای دانش آموزان و همچنین معلمان و مدیران و دیگر کارکنان.

در همین حال برخی از مدارس خصوصی — به خصوص آنهایی که درخواست تجدید نظر به یک محافظه کار مشتریان — ممکن است تصمیم خود را برای ارائه در سایت آموزش و پرورش به عنوان یک ابزار موثر بازاریابی همانطور که در حال حاضر اتفاق می افتد در مکان های دیگر در سراسر کشور با توجه به جولای 26 واشنگتن پست مقاله. اما تنها اگر محلی بهداشت عمومی مقامات را ندارد عمل یک طرفه و مشخص است که همه مدارس در یک منطقه داده شده باید از راه دور.

تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد هر چیزی در امتداد این خطوط اتفاق خواهد افتاد و در تاریخ 28 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 فرماندار Jared پلیس در ادامه به بحث در مورد در-فرد آموزش به عنوان یک نگرانی رفتن. اما او همچنین گفت که خانواده های کم درآمد که تکیه بر مدارس برای وعده های غذایی قادر خواهد بود برای دریافت کمک های الکترونیکی حتی اگر خود را به موسسات بسته شده — نشان میدهد که او نمی شود شگفت زده اگر بیشتر مدارس در مناطق مانند دنور که در آن ویروسی مورد شمارش و بستری شدن در بیمارستان شده اند روند به سمت بالا تصمیم به گرفتن یک درس از DPS.

کلیک کنید به عنوان خوانده شده دنور مدارس عمومی خانواده دستورالعمل های مجازی از راه دور برنامه های یادگیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de