اختلاف بین الاییواسدی و معلمان بیش از آموزش آنلاین نگه می دارد و پدر و مادر در برزخ

با این Aug. 18 شروع سال تحصیلی سرعت در حال نزدیک شدن والدین و دانش آموزان در صورت عدم اطمینان بیش از چگونه آنلاین آموزش انجام خواهد شد به عنوان لس آنجلس اتحادیه معلمان و مقامات منطقه چانه زدن بر قوانین و برنامه های آموزش از راه دور.

اتحادیه ایالات معلمان لس آنجلس مخالف پیشنهاد زیر که معلمان را برای آموزش دانش آموزان از راه دور در حالی که کار 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر برنامه که نزدیک آینه سنتی روز مدرسه. وی افزود: مقابله با کوتاه روز کار ساختار تا حدودی متفاوت است.

این اتحادیه همچنین تا به حال اعتراض به پیشنهاد که مورد نیاز معلمان برای کار آنلاین خود را از کلاس های درس خالی اما این منطقه کاهش یافته است که تقاضا در روز چهارشنبه با توجه به این اتحادیه است.

پنهان کاری در اطراف مذاکرات موجب یک گروه مدافع در روز چهارشنبه به تهدید دادخواهی در برابر ملت دومین سیستم مدرسه اگر آن را نمی کند رفع مشکلات آموزشی — کاستی است که بسیاری از والدین شکایت از دانشگاه بسته مارس 13.

تبلیغات

ارسال شده در اظهارات رهبران اتحادیه استدلال کرده بود که وادار کردن معلمان به بازگشت به دانشگاه — حتی بدون دانش آموزان — خواهد ژست های غیر ضروری خطرات بهداشتی. هنوز هم مورد بحث است این گزینه از معلمان شاغل به طور داوطلبانه از کلاس های درس خود را که در آن آنها می خواهم که خود را کامل مواد آموزشی و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت است.

مقامات منطقه کاهش یافته است به بحث در مورد پیشنهاد خود را. در سال های اخیر مصاحبه های مدارس Supt. Austin Beutner گفته است که او و رهبران اتحادیه های مشترک باعث مایل در آموزش موثر باشد و می شود با خیال راحت.

جدا از طرح دعوی در دادگاه تهدید از یک گروه به نام پدر و مادر انقلاب های مشابه نگرانی های مطرح شده توسط یکی دیگر از گروه مدافع به نام صحبت کردن.

“پدر و مادر ما نباید در تاریکی نگه داشته در این مذاکرات گفت:” کتی Braude مدیر اجرایی صحبت کردن. “آنها باید بخشی از این گفتگو است. … در بهار الاییواسدی مجاز زندگی می کنند, آموزش آنلاین به طور اختیاری برای معلمان است. نتیجه فاجعه بار بود برای ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان است.”

تبلیغات

هر دو صحبت می کنند و پدر و مادر انقلاب بارها در تقابل با اتحادیه معلمان بیش سیاسی و سیاست مهم است.

تحت سفارشات توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom عمومی و خصوصی مدارس واقع شده در استان ها در دولت “لیست تماشا” نمی بازگشایی برای شروع مدرسه به دلیل خطرات خواهد بود بیش از حد بزرگ در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. دانشگاه ها به طور بالقوه می تواند بازگشایی virus انتقال محو می شود و تثبیت برای 14 روز. مدارس ابتدایی می توانید درخواست برای چشم پوشی برای بازگشایی هر چه زودتر.

منطقه و اتحادیه اب و هوای انتقاد زمانی که آنها توافق کردند که در ماه آوریل به نیاز به تنها 20 ساعت کار در هفته از معلمان است. قالب آموزش بود که اساسا مشخص نیست به معلمان و دانش آموزان حداکثر انعطاف پذیری و تاکید بر شفقت بیش دقت. بسیاری از معلمان گفت که انعطاف پذیری اجازه آنها را به کار به طور موثر.

برخی از والدین با این حال گله و شکایت از محدود تماس با معلمان و دانشجو تعامل ناامید کننده بود و به خصوص کم در میان سیاه پوست و لاتین در دانش آموزان و کسانی که از خانواده های کم درآمد. برخی از معلمان گزارش کاهش در تلاش پس از منطقه دور با عدم نمرات و تصریح کرد که هیچ دانشجویی را دریافت نمره نهایی پایین تر از آنچه در آن بود که دانشگاه تعطیل.

تبلیغات

“روشن است که این منطقه را از راه دور-آموزش برنامه بهار نقض دانشجويان در قانون اساسی حق آموزش و پرورش” گفت: Seth Litt, مدیر اجرایی گروه حمایت پدر و مادر انقلاب یکی از گروه هایی که در معرض تهدید دادخواهی. “این نبود نتیجه طبیعی COVID-19.”

“آنها محروم دانش آموزان ما از این فرصت برای یادگیری از طریق تصمیم گیری های آنها ساخته شده اند” گفت: Alma Solano, یک پدر و مادر که امضا تقاضا نامه.

نگرانی علمی موجب پیشرفت قانونگذاران ایالتی برای قرار دادن آموزشی مورد نیاز به لایحه بودجه نیاز به معلمان را به صورت آنلاین حضور و غیاب و سند یادگیری دانش آموز. قوانین reimpose دولت حداقل روزانه آموزشی دقیقه 180 برای مهد کودک 230 دقیقه برای نمرات 1 تا 3 و 240 دقیقه برای نمرات 4 تا 12.

اما آموزش از راه دور را می توان مستند با کار دانشجویی و همچنین زمان صرف آنلاین — است که باعث ایجاد ابهام و اتاق تکان دادن در کار مذاکرات است.

تبلیغات

با اینحال خروج از دولت مورد نیاز است که قرار است شامل اجباری ورودی از پدر و مادر و پدر و مادر و رهبران و گروه به نمایندگی از آنها شده اند درگیر در L. A. مذاکرات به تاریخ.

ویکی مارتینز پدر و مادر از چهار دانش آموز در مدارس مختلف بود که حمایت بیشتری از اتحادیه اولویت است. او گفت که اگر چه بهار بود “هرج و مرج” او را دیدم پیشرفت در کلاس های آنلاین در طول تابستان در مدرسه.

“این بسیار بهتر” مارتینز گفت.

این اتحادیه معلمان اولویت عبارتند از: فشرده تمرکز بر نيازهای اجتماعی و عاطفی آموزش برنامه ریزی می کند که نه تنها تکیه بر آموزش زنده; تعلیق ارزیابی از معلمان شاغل برای یک سال; آموزش بیشتر برای جایگزین معلمان و حداکثر روزانه صفحه نمایش زمان 45 دقیقه برای کودکان کمتر از 5.

تبلیغات

یکی از ابتدایی اصلی گفت که او با افتخار از آنچه خود معلمان انجام شده اما بیشتر دقت علمی مورد نیاز است برای سقوط.

“از ماه مارس تا ماه ژوئن آن را ‘بیایید انجام بهترین ما می توانیم'” گفت: اصلی که با این نسخهها کار در شمال شرق لس آنجلس و نخواست نامش فاش شود چرا که او مجاز به صحبت می کنند. “در حال حاضر وجود دارد باید بیشتر از انتظارات است.”

اصلی از غرب دره Fernando سان نیز صحبت ناشناس اذعان thorniness از مسائل. مجموعه برنامه بهره مند شوند بسیاری از دانش آموزان و معلمان می تواند به راحتی از پردیس, هر دو آنلاین و با همکاران خود را. همان او گفت: معلمان به حال مشروع شخصی چالش هایی که در راه ایستاده بود از کار یک استاندارد برنامه در محوطه دانشگاه.

معلمان به عنوان کارگران ضروری و مجاز به کار کردن در دانشگاه و حتی زمانی که کودکان مجاز نیست با توجه به L. A. شهرستان اداره آموزش و پرورش.

تبلیغات

این منطقه همچنین دارای برجسته مسائل با دیگر اتحادیه های محلی 99 از کارکنان خدمات بین المللی است که نشان دهنده ترین non-آموزش کارکنان. که اتحادیه به دنبال گسترش وادار سازد خدمات در دانشگاه ها در پاسخ به این بیماری همه گیر ،

مذاکرات ادامه انتظار می رود در طول هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de