جلو! یک راهنمای به دنور هشت شهرداری گلف امکانات

شهر دنور بوده و در گلف کسب و کار برای بیش از یک قرن و آن را هرگز مانند نگاه دقیق سرمایه گذاری از زمان همه گیر ارائه کم هزینه بازی با چالش ها برای همه از آماتور به کارشناسان.

اجتماعی فاصله در ضمن همتراز برای دوره های گلف. در اینجا مختصر و مفید در دنور هشت امکانات گلف.

همیشه سبز گلف
29614 فوقانی Bear Creek Road همیشه سبز
18-سوراخ اجرایی دوره, نرم افزار فروشگاه, رستوران, قرار دادن رنگ سبز

با تشکر عاقلانه خرید زمین در سال 1919 دنور صاحب و عمل یک زمین گلف در اورگرین سی دقیقه در خارج از شهر است. درست کوه البته همیشه سبز گلف ارائه می دهد موجدار فیرویز رؤیت حیات وحش و بلند درختان کاج. هوا کولر در این ارتفاع و این البته یک گزینه عالی هنگامی که درجه حرارت در دنور سوزان. با وجود آن که هجده سوراخ همیشه سبز است اجرایی دوره پس از آن را کوتاه تر از معمولی مقررات دوره — اما این بدان معنا نیست که آن را آسان. برای مثال نگاهی به سوراخ 3 109-حیاط پر 3: با جعبه توپ را روی گوه تنظیم درست قبل از یک تخته سنگ بزرگ یک بازیکن نمی توانید ببینید که در آن سبز واقع شده است و ساخت به صورت هیجان انگیز و اغلب دشوار ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شهرستان Park Golf Course
3181 East 23rd, خیابان
18-سوراخ تنظیم دوره, نرم افزار فروشگاه, رستوران, محدوده رانندگی, پنوماتیک, منطقه, قرار دادن رنگ سبز

هیچ دوره بهتر قطاری گلف در یک شهر بزرگ از شهر پارک زمین گلف. بازیکنان احاطه شده توسط دلپذیر سبز با دنور بلندی آسمان خراش ها فقط دو مایل دور و کوه ها در فاصله. پارک شهر بود دنور اولین تاخت و تاز کردن به عامل های گلف خود را و آن را به یک ضربه با گلف بازان جوان و پیر برای نزدیک به یک قرن است. با توجه به سابق دنور گلف سر تام دارد یک نوجوان تایگر وودز و پدرش آمار چند توپ در پارک شهر. بیش از چند سال گذشته این دوره بسته شده است; این مجموعه به بازگشایی در ماه سپتامبر و کسانی که میرم سفر وصله پینه کردن در حال حاضر raving در مورد آن.

ویلیس مورد گلف
4999 Vrain خیابان
18-سوراخ تنظیم دوره, نرم افزار فروشگاه, رستوران, قرار دادن رنگ سبز

در سال 2019 بیشتر هجده سوراخ دور از گلف بازی شد ویلیس در مورد بیش از هر شهر دیگر ، این جبهه نه در اینجا در نظر گرفته شده بهترین نه سوراخ گلف در این شهرستان توسط بسیاری از طرفداران; تمام هجده سوراخ باید یک نمای زیبا از کوه های راکی. 16 سوراخ است به خصوص قابل توجه: fairway فیلتر به سمت سبز مانند چمن طبیعی دره تقریبا به عنوان اگر یک جریان آب ممکن است حمل یک توپ را به سوراخ.

Wellshire گلف
3333 جنوب کلرادو بلوار
18-سوراخ تنظیم دوره, نرم افزار فروشگاه, میخانه, پیکور سبز با عمل پناهگاه قرار دادن رنگ سبز, رانندگی, محدوده, درس های گلف با PGA حرفه ای

Wellshire بهترین شجره دنور دوره: آن طراحی شده بود توسط مشهور گلف معمار دونالد راس است و تنها شهرداری راس البته غرب می سی سی پی. این مرکز یک فانتزی باشگاه های کشور قبل از افتادن به ورشکستگی و خریداری شده توسط شهر و محل باشگاه وانجمن, زرق و برق دار است فراخوانی احساس پوش انگلیسی باشگاه. در بالا از آن, گلف افسانه بن هوگان برنده دنور باز دعوتی قهرمانی در Wellshire در سال 1948 ساخت این زمین مقدس…با یک پیچ و تاب: Hogan چپ البته فکر نمره خود را خواهد زمین او را در جایگاه دوم اما باز در صدر منفجر نهایی ، زمانی که هوگان در بازگشت به هتل خود را همسر او اجازه دهید او را می دانم که او تا به حال برنده با توجه به گلف, تاریخ امروز, وب سایت است.

Aqua Golf includes a 36-hole miniature golf course.

ورزشهای آبی گلف شامل 36-سوراخ گلف مینیاتوری.

شهر دنور گلف

کندی گلف
10500 شرق Hampden خیابان
سه دوره 9-سوراخ یکی par-3 دوره نرم افزار فروشگاه با نوار اسنک, رستوران, محدوده رانندگی با چراغ مینی گلف

تا کنون متنوع ترین امکانات در دنور کندی گلف سه نه سوراخ دوره به علاوه نه سوراخ par-3 دوره. تمام چهار ارائه تجربیات منحصر به فرد برای گلف بازان با سطوح مختلف از دشواری. نهر 9 به عنوان جدیدترین نه سوراخ دوره شناخته شده ترین منظره. وجود دارد در اوایل صبح و شما احساس یک حس عمیق تنهایی; شما همچنین قادر خواهید بود به سرعت از طریق آن در کمی بیش از یک ساعت.

Overland Park Golf Course
1801 South Huron, خیابان
18-سوراخ تنظیم دوره, نرم افزار فروشگاه, رستوران, محدوده رانندگی

برای کسانی که می خواهند به نوبه خود بازی راننده به سخت قدرت اوورلند پارک ، فیرویز محدود هستند بنابراین گلف بازان نمی تواند با یک قلاب و یا برش. و هنگامی که یک ضربه به چپ چپ توپ را به سادگی در زمین مجاور fairway. این دوره نیز سرگرم کننده برای علاقمندان تاریخ از آن ساخته شده بود بر روی سایت از اولین زمین گلف در دنور. اخیرا این خانه از Grandoozy های غول پیکر, جشنواره موسیقی, در سپتامبر 2018. در آن زمان بحث های زیادی در مورد اینکه آیا غول حوادث مربوط در زمین گلف — اما این بیماری همه گیر است که آن موضوع.

دانشگاه هاروارد دره گود و باریک گلف
660 شرق خیابان Iliff
9-سوراخ par-3 دوره نرم افزار فروشگاه

Par-3 دوره ها یکی از بهترین راه برای دریافت تازه به گلف از آنجا که آنها اجازه می دهد بازیکن را به تمرکز بر روی اصول اولیه گرفتن توپ از جعبه توپ را روی گوه به سوراخ. یکی از دو par-3 دوره در دنور هاروارد دره گود و باریک دارای جایزه از اینکه کاملا زرق و برق دار. سوراخ 8 ویژه کلرادو سوراخ ساخت شما احساس می کنید مانند شما در حال هدف قرار دادن توپ به کوه ها در حالی که ایستاده در چمن بهشت است.

ورزشهای آبی گلف
501 غرب فلوریدا خیابان
محدوده رانندگی و دو مینی گلف

همیشه می خواهید به سر و صدا توپ گلف به اقیانوس ؟ ورزشهای آبی گلف دنور نسخه که هر چند در اینجا شما در حال هدف قرار دادن توپ به دریاچه. هنوز هم آن را به یک تن از سرگرم کننده حتی در زمستان زمانی که توپ گزاف گویی کردن یخ. محدوده رانندگی ارائه می دهد گلف بازان یک فرصت برای ضربه زدن به غروب آفتاب به آسمان تبدیل انواع ، این مرکز همچنین دارای 36 سوراخ مینی گلف, یک راه عالی برای کلاه کردن زمان صرف شده در محدوده.

بخوانید در مورد تاریخ دنور شهری در دوره های گلف در پوشش ما داستان. به دنبال یک توپ را روی گوه زمان ؟ تماس با دنور گلف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de