پلیس آلمان پایان باغ جستجو در McCann بررسی

برلین (AP) — پلیس آلمان بررسی 2007 ناپدید شدن دختر بریتانیا مادلین McCann در پرتغال به پایان رسید خود را در جستجوی یک قطعه باغ در حومه شهر هانوفر در شمال آلمان دادستان گفت: پنج شنبه.

محققان چپ شنبه شب یک سخنگوی براونشوایگ دادستانی گفت. او به هر جزئیات بیشتر در مورد خاص انگیزه برای جستجو و یا اینکه پلیس هر چیزی مربوط به خود را بررسی است.

پلیس شروع به شروع به جستجوی باغ در دوشنبه اما دادستان تنها گفت که فعالیت در سایت متصل شدند به تحقیقات خود را.

مادلین 3 بود در این زمان از سال 2007 ناپدید شدن از یک آپارتمان در حالی که خانواده اش vacationed در شهر ساحلی Praia da Luz در آلگاروه پرتغال منطقه است.

مقامات آلمانی گفت: در ماه گذشته آنها را شناسایی کرده اند یک مرد 43 ساله شهروند آلمانی به عنوان یک مظنون در پرونده و در حال تحقیق از او را به ظن قتل است.

وی که در حال حاضر در زندان در آلمان صرف سالها در پرتغال از جمله در پریا دا لوز در زمان ناپدید شدن مادلین و دارای دو اعتقادات قبلی برای “تماس جنسی با دختران” مقامات گفته اند.

مقامات منتشر نشده مظنون نام اما او شده است به طور گسترده ای شناسایی شده توسط رسانه های آلمان به عنوان مسیحی B.

او آخرین ثبت زندگی در آلمان در شهر براونشوایگ است که حدود 70 کیلومتر (40 مایل) از هانوفر. بین سال های 2013 و 2015 مظنون زمان صرف شده در هر دو پرتغال و آلمان است. او یک کیوسک در براونشوایگ و همچنین زندگی در هانوفر برای چندین سال آلمان آژانس خبری dpa گزارش شده است.

در طرح باغ محققان خرد کردن درخت و کلوخ به دور زمین جستجو محل با یک معتاد به انفیه سگ و حذف بخش هایی از پایه های سابق کابین از زمین که یک بار ایستاده بود وجود دارد dpa گزارش شده است. یک مرد بر روی یک همسایه طرح به این خبرگزاری گفت که این باغ تا به حال استفاده نشده است در دو سال گذشته.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de