یک ساعت یک مبارک در آستانه در لون دلی

به ما در رسیدن به قلب از تابستان و خطرات ناشی از COVID معطل رستوران ها — با کمک از شهر بدست همیشه خلاق تر در حفاظت از مشتریان خود را در حالی که ارائه فضای اضافی برای شام خوردن. برخی از مناطق مانند Larimer مربع باید تمام بلوک های اختصاص داده شده به عابران پیاده است. دیگر خیابان ببینید eateries تبدیل پارکینگ ها و پیاده رو به پاسیو. اما بیشتر برای من جالب هستند کمی “جاده آستانه رستوران” مانند پوشیده از چمن شهری پیک نیک بلوک مونتاژ لون دلی در شرق 12th Avenue.

در صورتی که شما مثل من تا به حال هیچ ایده چه چیزی یک جاده آستانه است, آن است که از فضای بین پیاده رو و جاده است. اغلب تنزل به سگ ترافیک این verges همچنین می توانید یک محل به صورت وحشی یا کشت گل های مطرح شده در تخت گیاهی باغ و یا عجیب و غریب و خوش آمدید سایه درخت. در 12th Avenue از برادوی به, Bannock, خیابان, از جمله در مقابل لون دلی وجود دارد gorgeously گیاهی اما اغلب نادیده گرفته نوار که گرفته شده توسط این دو دلی با چند فاصله خوبی جداول پیک نیک.

در اخیر سهشنبه شب برادر من هم اتاقی من و من در زمان استفاده از این شب آرام و تصمیم گرفتند برای یکی از لون را بیشتر منحصر به فرد جدول نقاط در این بخش از چمن در مقابل هنرمند دن Ostermiller عظیم “اسکاتلندی آنگوس گاو و گوساله” مجسمه سازی. با وجود نزدیکی به مرکز شهر و مشغول برادوی, بلوک نسبتا آرام و ارائه می دهد نمایش Kirkland, موزه هنر دنور, موزه و در مورد ما گاو مجسمه’ مرتع در Hindery خانواده پارک (کوچک پچ سبز پشت سد). ترکیب که با لون را “Grillin’ n’ Chillin'” مبارک از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر و شما خود را در یک pop-up شهری پناهگاه.

لون ساعت یک مبارک منو کوتاه و ساده برای بار نیز متناسب با فضای پیک نیک احساس. در مقابل ذهن من بودند نصف قیمت بطری شراب که سرور ما آگاه و توصیه های سفید که او infectiously در مورد هیجان زده. از کوره شما می توانید مجموعه ای از مرغ کباب (12 دلار) خدمت با بخارا ماست و یک طرف. این زوج خوبی با nosh کیت (همچنین 12 دلار) است که شامل هر چهار “accoutrement” از چهارده-آیتم های لیست. ما حزب کوچک zeroed در شلاق فتا, bread-and-butter گل کلم, ترشی و کبابی, گوجه فرنگی و سبزیجات در حالی که هم اتاقی من برنده نبرد dolmas بیش از کبابی و ترشی کنگر فرنگی. منظور از خمیر ترش کبابی با burrata و ترشی فلفل گرد کردن انتخاب های ما.

شراب وارد شده در عجیب و جالب آبیاری می تواند پر از آب یخ همراه با سه فنجان های پلاستیکی. بعدی آمد مرغ خوشمزه کباب, نه بیش از حد خشک و نه به خصوص مرطوب همراه با یک کبابی لیمو و بخارا سس فرو بردن. ما نباید شگفت زده شده اند به دیدن همه چیز می رسند در قایق کاغذی و ظروف پلاستیکی; ما متوجه است که ما سبک تجارت برای ایمنی و همچنین باعث می شود آن را عملی تر برای گرفتن همه چیز برای رفتن اگر شما می خواهید خود را پیک نیک در خانه.

هم اتاقی من می توانم به اندازه کافی از dolmas در حالی که من با تمرکز بر الهی bread-and-butter گل کلم ترشی — راه اصلی به خدمت گیاهی است. و شلاق فتا و burrata هر دو یک درمان واقعی در لون خانه پخته نان خمیر ترش.

پلاستیک nosh کیت ظرف آمد در دستی پس از همه; هنگامی که ما آماده برای رفتن ما به سادگی جامعی بر روی درب و ما در زمان باقی مانده با ما در گردش پایین آستانه برای یک کوکتل در کوبا کوبا فقط دو بلوک دور.

لون اغذیه فروشی واقع در 123 غرب 12th Avenue است و از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و 7.m به 4 بعد از ظهر یکشنبه. یک ساعت یک مبارک خدمت کرده است هر روز به جز پنج شنبه و می تواند در دستور شخص و یا آنلاین برای بایگانی اطلاعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de