موج گرما برای پخت جنوب کالیفرنیا ایجاد پتانسیل خطر آتش سوزی

یک موج گرما است به رول به جنوب کالیفرنیا آغاز پنج شنبه — آوردن خطرناک درجه حرارت و به طور بالقوه خطرناک شرایط آتش به منطقه است.

داغ طلسم خواهد پخت این منطقه از طریق پنج شنبه با دمای حدود 10 درجه بالاتر از نرمال این موقع از سال با توجه به رایان Kittell یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در اخنرد.

درجه حرارت بالا در طول چند روز آینده را به طور کلی سقوط بین 96 و 106 درجه در مناطق مرزی.

“سواحل احتمالا در بالا 70s بنابراین یک گرم کردن سریع هنگامی که شما را به دره” Kittell گفت.

تبلیغات

خدمات ملی آب و هوا صادر شده مشاوره گرما به صورت یک نوار گسترده ای از کالیفرنیای جنوبی — از جمله مناطق مرزی لس آنجلس, Ventura, San Luis Obispo, نارنجی, San Diego, شهرستان ریورساید و سان برناردینو — خواهد شد که در اثر از 11 صبح شنبه به 9 p. m. روز شنبه.

که مشاوره به معنی حساس جمعیت “بسیار جوان و بسیار پیر کسانی که بدون دسترسی به تهویه مطبوع و کسانی که به صرف ساعت های بسیاری در خارج از منزل” هستند در معرض خطر بالاتر برای گرما بیماری های مرتبط با توجه به Kittell.

“اگر شما به خارج را به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید در صبح هنگامی که آن را در سردترین و قطعا پیدا کردن راه های خنک ماندن,” او گفت:.

تبلیغات

که درست است به خصوص در سن دیگو شهرستان بیابان و ویکتور و دره کوچلا بخش هایی از آن را تحت حرارت بیش از حد هشدار دوشنبه از طریق شنبه — نشان می دهد خطرناکی داغ شرایط انتظار می رود. برخی از مناطق می تواند بالا در حدود 120 درجه است.

Kittell گفت: به نظر می رسد موج گرما را به اوج جمعه با شرایط شروع به خنک کردن و یکشنبه. درجه حرارت باید بازگشت به سطح نرمال سه شنبه.

“مردم ممکن است انجام برخی از پیاده روی هر آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای فرار از افسردگی از COVID,” او گفت:. “اگر شما می خواهید برای انجام هر نوع فعالیت در فضای باز سعی کنید به آن را انجام دهد در اوایل و یا برنامه ریزی مجدد برای آخر هفته آینده.”

تبلیغات

اگر چه پیش بینی نمی پیش بینی صدور هر گونه پرچم قرمز هشدار در Southland در طول موج گرما که نشان می دهد بحرانی آتش سوزی شرایط آب و Kittell گفت: “وجود خواهد داشت برخی از افزایش نگرانی” به خصوص در کوه ها و مناطق بیابانی.

“پوشش گیاهی این سوخت در حال خشک شدن و وجود خواهد داشت کمی از باد به خصوص در مناطق داخلی,” او گفت:. “اگر یک آتش سوزی شد برای شروع این امر به سرعت رشد می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de