L. A. شهرستان گزارش 91 و میر ناشی از COVID-19 بیشتر در یک روز

لس آنجلس گزارش 4,825 جدید کروناویروس موارد و 91 و میر شنبه — جدید روزانه رکورد مرگ و میر.

شماره که تحت تاثیر قرار گرفتند در بخش تعداد موارد و مرگ و میر گزارش از آخرین دوشنبه از طریق جمعه را در این شهرستان تعداد کل عفونت به بیش از 180,000 و تلفات به بیش از 4500. سه تا از تازگی گزارش شده مرگ و میر در میان افراد بین سنین 18 و 29. دو نفر از این افراد تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. گروه سنی که برای حساب 0.6% شهرستان را در مجموع مرگ و میر.

مقامات بهداشت گفت: حدود 18 درصد از تمام موارد در میان کودکان زیر سن 18. هیچ کودکی تا درگذشت از ویروس اما در مجموع 16 فرزندان را توسعه داده اند MIS-C (multisystem التهابی سندرم) همچنین شناخته شده به عنوان PIMS (اطفال التهابی multisystem سندرم) — بیماری التهاب و تورم عروق خونی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده ممکن است مربوط به رمان coronavirus. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گزارش یک مورد از این بیماری در چهار شنبه.

مقامات همچنین گزارش برخی از نقاط روشن: هفت روز به طور متوسط نرخ مثبت عفونت برگزار شد بین 8.3 درصد و 8.5 درصد در هفته گذشته است. که تعداد بالاتر از ایمنی آستانه 8 درصد اما کمتر از آنچه که در این شهرستان گزارش داد که در ماه جولای. شهرستان ها نیز دیده می شود کاهش بستری شدن در بیمارستان. در حال حاضر وجود دارد 2,045 بيماران بستری با 28 درصد در بخش مراقبت های ویژه. این تعداد نشان دهنده فعالیت از دو تا سه هفته پیش.

تبلیغات

مقامات همچنین گزارش شده است که پیش بینی نرخ انتقال ویروس است که در حال حاضر کمتر از یک است. که بدان معنی است که به طور متوسط هر فرد آلوده است آلوده کمتر از یک شخص دیگر. که نرخ مشخصی تا به حال به بیش از سه در ماه ژوئن.

اما در میان نشانه هایی از پیشرفت در انتخابات هشدار داد که در حال انجام تعهد اجتماعی را حفظ فاصله شیوه های کلیدی برای حصول اطمینان از شهرستان معکوس نیست ،

“من می دانم که ما همه مشتاق و مشتاق به دیدن زندگی ما بازگشت به حالت عادی” فرر گفت. “ما باید از این ابزار در دست به این واقعیت در آینده است. اما ما نیاز به انطباق با احكام است.”

در نهایت این مردم در رفتارهای اجتماعی و به تازگی درخواست صدور مجدد خاموش شدن ناگهانی که منجر به کاهش برخی از اعداد گفته است. اما در بیشتر موارد و مرگ و میر همچنان گزارش شده در هر روز.

تبلیغات

“هنگامی که ما اجازه گارد ما را گسترش ویروس” Health مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly گفت.

COVID-19 است در مسیر به دومین علت مرگ و میر در شهرستان, سرپرست هیلدا سولیس گفت.

دولت ثبت بالاترین تک-روز تعداد مرگ و میر در جمعه هفته بعد از خوشه ها در مورد تعداد و بستری شده اند که مربوط به خصوصی گردهمایی شیوع بیماری در محل کار و فعالیت بیش از چهارم جولای آخر هفته.

لس آنجلس یکی از بیش از 30 شهرستان دولت برای نظارت بر موج در موارد و بستری شدن در بیمارستان. شهرستان حساب برای بخش عمده ای از دولت عفونت که در مجموع بیش از 473,000 و 8,724 مرگ و میر.

تبلیغات

این شهرستان گفت: گسترش, تست, در حالی که در ادامه به اولویت بندی آسیب پذیر. سایت جدید باز خواهد شد در Azusa کامپتون, فلورانس-گراهام و Westlake منطقه در نزدیکی پارک مک آرتور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de