L. A. به رزومه عمده پاکسازی در نزدیکی پناهگاه است. منتقدان می گویند این نهاد به افراد بی خانمان در معرض خطر

لس آنجلس از سر گرفته خواهد عمده پاکسازی اطراف آن “پل مسکن” پناهگاه یک گام به شدت مخالف طرفداران محلی که استدلال می کنند آن را افراد بی خانمان در قبر خطر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شورای شهر رای دادند 10-4 روز چهارشنبه را “جامع” پاکسازی در مناطق تعیین شده در اطراف سایت. حامیان این تصمیم گفت: لازم بود برای حفظ پاکیزگی و نگه داشتن وعده داده است که رهبران شهر ساخته شده و به کشورهای همسایه است.

عضو شورای باب Blumenfield که رای دادند برای این طرح گفت که زمانی که پناهگاه برنامه پرده برداری شد: “ما به وعده های ساخته شده به جامعه است که این مناطق نمی خواهد تبدیل به آهن ربا برای بیشتر encampments و رسوب از اقلام و سطل زباله” — یک وعده است که L. A. نیاز به نگه داشتن به آینده کاهش مقاومت به پناهگاه بی خانمان و مسکن, او گفت:.

این تصمیم با مخالفت Councilmen مایک Bonin, Marqueece هریس-Dawson, دیوید ریو و گیاه Wesson. ریو گفت که کارشناسان بهداشت عمومی را ساخته اند آن را “کاملا روشن است که گاه نوردد در طول یک بیماری همه گیر در حال یک ایده بد است.”

تبلیغات

“حرکت ما unhoused همسایگان در اطراف در حالی که آنها در حال تلاش برای ماندن امن در خانه نا امن و نا امن برای جامعه” ریو گفت.

بحث روز شنبه غرق شد با سردرگمی بیش از آنچه که دقیقا این شهرستان انجام شده است برای تمیز کردن اطراف encampments چگونه شیوه های آن تغییر کرده در طول همه گیر و چگونه تصمیم شورای تاثیر می گذارد که. پیش از رای Bonin شکایت کرده است که “من هنوز هم معلوم نیست در چه جهنم آن است که ما در حال پرسیدن که باید انجام شود.”

در ماه مارس اعضای شورا رای به طور موقت جلوگیری از اجرای یک قانون است که نیاز به چادر برای پایین آمدن در طول روز ساعت. به مردم اجازه اقامت در چادر خود را به آنها گفت که کاهش خطر ابتلا به آنها را در معرض COVID-19.

که رای نمی توقف پاکسازی اما مقامات بهداشت گفت که در پرتو سلامت دستورالعمل های صادر شده در طول همه گیر این شهرستان برگزار شد در “جامع” پاکسازی که نیاز مردم به حرکت چادر خود را. از جمله پاکسازی می توانید در هر نقطه از دو ساعت به کل روز یک مقام رسمی گفت: اعضای شورای.

تبلیغات

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود به دولت های محلی است که افرادی که زندگی می کنند در خیابان ها اجازه داده می شود به باقی می ماند که در آن آنها پس از “پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه” که “را افزایش می دهد پتانسیل برای بیماری های عفونی گسترش یافته است.”

عضو شورای جو Buscaino که به جلو قرار داده و این پیشنهاد را به سطح شیب دار تا پاکسازی استدلال کرد که این شهرستان شده است برداشت غلطی از جمله ارشاد به دلیل جامع پاکسازی نیاز مردم تنها به ترک به طور موقت. در طول جلسه شورای نمایش داده می شود عکس از اشیاء بزرگ و درهم و برهمی است که او گفت: پشت سر گذاشته شد و پس از “نقطه تمیز کردن.”

“این است که به وضوح آشغال ساده و ساده” Buscaino گفت: این استدلال که باقی مانده می تواند خانه موش و یا منجر به آتش سوزی. وی افزود: “من میخواهم این است که به سادگی تمیز کردن خیابان های ما. به همین دلیل است که قابل قبول نیست?”

در یک نقطه Buscaino در مقایسه با پاکسازی به خیابان فراگیر است که نیاز مردم را به حرکت اتومبیل خود را به طوری که “تمیز کردن موثر” می تواند رخ دهد. دیگر عضو شورای مقابله که وجود دارد یک تفاوت بزرگ.

تبلیغات

“این تفاوت بین ماشین ها و مردم” Bonin گفت.

Buscaino نیز نسبت pileup در خیابان های شهر به یک مارس تصمیم دادگاه است که بلوک شهر را از تصرف و از بین بردن اقلام بزرگ مانند تشک صرفا بر اساس اندازه آنها است. که دستور مقدماتی هنوز هم اجازه می دهد تا این موارد حذف شود و در شرایط دیگر چنین به عنوان زمانی که آنها در حال مسدود کردن پیاده رو و یا تهدید سلامت عمومی است.

پل مسکن سایت ها قرار است به ارائه موقت سرپناه برای افراد بی خانمان در حالی که آنها در انتظار دائمی خانه. در میان کسانی که تلاش برای پاکسازی هستند ونیز ساکنان که در مورد شکایت کرده اند encampments در اطراف یک سایت.

“زباله است که در حال حاضر قریب به اتفاق. آن را غم انگیز و منزجر کننده” ونیز ساکن و محله عضو شورای Soledad Ursua گفت. “ما در حال رفتن برای پایان دادن به طاعون.”

تبلیغات

یکی دیگر از ونیز ساکن کریستینا Tullock گفته شده است “بسیاری از وعده های شکسته به هر دو قرار دارد و unhoused” در مورد سایت چگونه خواهد کار گیرند. Tullock گفت: “همه چیز نیست موفق بودن” را به عنوان شهر متعهد شده است.

Shayla مایرز, وکیل بنیاد کمک های حقوقی در لس آنجلس گفت: این وعده هرگز شهرستان باید ساخته شده است. “این است که اتلاف منابع را فراموش جامع پاکسازی مستقر در این مناطق به جای نیاز در منافع آرام جامعه” مایرز گفت.

بسیاری از ساکنان و فعالان زنگ زد به جلسه به مخالفت با این تصمیم با این استدلال که چنین پاکسازی و جابجایی و آزار و اذیت افراد بی خانمان و در نهایت حذف شدهها مهم وسایل قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری در طول بیماری همه گیر. موجود در پناهگاه لازم نیست که اتاق به اندازه کافی برای همه unhoused مردم در خیابان های نزدیک به آنها اشاره کرد.

هدف این است که به “پاک کردن مردم از خیابانها در دستور NIMBYs که تنها می تواند تحمل کوچک پناهگاه در محله خود اگر شهر می تواند تضمین باقی مانده unhoused مردم را تحت فشار قرار دادند از دید گفت:” میگوئل Camnitzer از گروه فعال خیابان سازمان دیده بان L. A. زندگی می کند که در مرکز شهر در نزدیکی یکی از پناهگاه های سایت.

تبلیغات

اکو پارک محله شورا نیز به طور رسمی مخالف حرکت می کند با این استدلال که “جابجایی افرادی که به سادگی در تلاش برای زنده ماندن در این نزدیکی هست و چه کسی نیست تخت های موجود برای آنها هیچ کاری نمی کند برای حل مسائل اساسی و در واقع بدتر از آنها.” همچنین با انتقاد از هزینه های پلیس اضافه کاری در اطراف پل مسکن سایت.

L. A. در حال برنامه ریزی به صرف $8.6 میلیون برای اطمینان round-the-clock پلیس در اطراف پناهگاه سایت اما کاهش بودجه را تغییر داده اند کسانی که برنامه های پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است.

“رک و پوست کنده شهر فقط به سادگی ندارد که پول را به ارائه این گروه” و “ما فکر نمی کنیم که بهترین استفاده از وقت اضافه” مور گفت.

پیش از روز چهارشنبه رای Blumenfield به دنبال ناموفق به کراوات از سرگیری جامع پاکسازی برای ورود به مرحله بعدی بازگشایی اقتصاد در طول بیماری همه گیر. که حرکت شکست خورده است.

تبلیغات

عضو شورای میچ O’Farrell در اصلاح این طرح شامل یک گزارش از کارکنان شهرستان در تضمین این که از سر پاکسازی شامل توسعه و به دنبال دستورالعمل CDC گفت که اجازه می دهد افراد بی خانمان که می گویند آنها جدا خود برای جلوگیری از COVID-19 به سمت چپ به تنهایی در طول پاکسازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de