دیدن تصویری از پلیس کشیدن اسلحه در کودکان و نوجوانان است که دنور باید دفاع

در اوایل ماه ژوئن میان مرکز شهر تظاهرات در مورد بیش از حد پلیس به زور وادار به کشتن جورج فلوید نفتالی اسرائیل صحبت کردن در مورد یک حادثه ماه گذشته که در طی آن او و سه سابق برگزار شد در اسلحه توسط دنور افسران پلیس در خارج از محلی Safeway فروشگاه در آنچه به نظر می رسد یک واکنش افراطی به یک مشکوک 911 تماس بگیرید. کل قسمت دستگیر شد ،

در آن زمان اسرائیل وکیل, دیوید لین از دنور مبتنی بر Killmer, Lane & Newman, LLP, بود, noncommittal در مورد پرونده شکایت بیش از این موضوع گفت: او می خواست به صحبت با مقامات شهرستان ، اما به جای مقامات ورود به مذاکرات امکان حل و فصل لین معتقد است که او عملا جرأت به سو — که او در حال حاضر انجام می شود.

با توجه به لین “من به آنها تا غروب” جمعه, جولای 10, برای پاسخ به کمک رسانی در مورد پرونده. زیر چهار شنبه, جولای 13, او می گوید: “من شنیده ام از دنور. گفتند: بروید و فایل را در دادگاه فدرال. ما به شما وجود دارد.'”

این پاسخ شگفت زده او به ما گفت: “من فکر می کنم اگر تا کنون یک مورد از آنها می خواهم می خواهم به بحث در مورد قبل از رفتن به دادگاه فدرال این آن خواهد بود. من نمی دانم چه جهنم آنها در حال فکر کردن. به نظر من این یک مورد خوب را به دادگاه فدرال.”

در اینجا چگونگی طرح دعوی در دادگاه به تاریخ جولای 27, خلاصه حادثه و آن fallout:

در پاسخ به یک گزارش از سیفوی مدیر بود که یک مرد نشسته در پارکینگ به تنهایی در یک ماشین با اسلحه یک افسر جلب سلاح های خود اشاره کرد و آن را در حالی که کودکان پارس سفارشات در آنها هنگامی که همه آنها انجام می دهند نشسته بود در یک ماشین پارک شده در حال انتظار برای ناپدری. J. D. 14 ساله بود به طوری وحشت زده او به معنای واقعی کلمه خیس شلوار خود را. هر دو او و او 7 ساله, خواهر, A. S., در حال حاضر در مشاوره روانشناسی پس از افسر با اشاره تفنگ خود را در آنها برای هیچ قابل تشخیص دلیل. خود را ناپدری آقای نفتالی اسرائیل متوقف شد توسط دو تن دیگر از افسران که تا به حال دست خود را بر روی اسلحه های خود را به عنوان او را ترک فروشگاه. او دست به دستبند و جستجو برای یک سلاح. پیدا کردن هیچ یک از افسران او منتشر شد. همه شاکیان کشف و ضبط شد بدون علت احتمالی یا سوء ظن معقول به باور آنها یا در واقع که هر کسی تا به حال مرتکب هیچ جرم و جنایت است. همه قربانیان از نیروی بیش از حد توسط متهمان و همه هدف قرار گرفتند بر اساس نژاد خود را.

در اینجا این ویدئو:

در مصاحبه قبلی با Westwordاسرائیل توصیف آنچه اتفاق افتاده است به عنوان “قطعا هولناک است. من احساس مثل من راه می رفت به یک کابوس. من احساس می کردم که زندگی من در معرض خطر بود و آن را ترسناک برای من stepchildren چرا که آنها فکر می کردند من که قرار بود کشته شوند.”

پس از آن او ادامه داد: “من رفتم پایین به حوزه شکایت. افسر وجود دارد پرسید که من در ساخت این شکایت علیه و من گفت: “این افسر و این تاریخ و این وضعیت است.’ او گفت: “من باید برای دریافت یک گروهبان به می آیند و به شما کمک کند” — و پس از آن من ایستاده بود در خارج از 45 دقیقه و هیچ کس تا به حال آمد و به من کمک کرد.” در نظر او “آنها نمی خواهند به شکایت علیه یکدیگر در آبی.”

در اسرائیل مشاهده ماموران “به سادگی از کنترل خارج ندارد و هر نوع احترام برای آفریقایی-آمریکایی است. اگر یک تماس ساخته شده است در مورد یک مرد سیاه و سفید, آنها در حال رفتن به می آیند با پرخاشگری است. من کاملا معتقدم که اگر آن را به نشستن در ماشین با دختر خود را در یک Safeway و یک تماس به بیرون رفت آن شده اند که با نزدیک شدن کاملا متفاوت است.”

این دادخواست آمده است که 911 تماس بگیرید “اساسا شامل مدیر فروشگاه گفت:” شما می توانید بچه ها را فقط یک درایو سریع با اینجا ؟ من گفتم وجود دارد یک پسر سیاه و سفید در سفید hoodie نشستن در یک کادیلاک خود را در پارکینگ و او یک تفنگ است.'” این سند می افزاید که “نشستن در یک ماشین با یک تفنگ است نه یک جرم و تخلف و یا جرم خرده از هر نوع حتی اگر شما یک مرد سیاه و سفید.'”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده نفتالی اسرائیل, et al., v. شهر و شهرستان دنور, et al.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de